HİZMETLERİMİZ
Metroport Uluslararası Taşımacılık Hangi sektörde ne yapar ?

Metroport Uluslararası Taşımacılık, başta ana-hat Yunanistan olmak üzere Almanya-Polonya-İsveç ülkelerine, komple ve parsiyel kara yolu taşımacılığı hizmeti vermektedir.

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

METROPORT, Türkiye’nin sınırlarını aşan ve evrensel marka olma yolunda kaliteli ve kesintisiz hizmet ağı kimliğinden ayrı olarak bir yük organizatörü yatırımlarının yanı sıra büyük bir araç filosunu yönetmesine rağmen, filo yöneticisi olma ile hizmet veren sektörün önde gelen kurumlarından biridir.

Türkiye bağlantılı çıkışlı Tenteli, Askılı, Yanıcı ve bozulabilir madde taşımacılığı, Sergi, Fuar, Konser, Proje ve Lowbed türü Parsiyel ve komple taşımaları ve bunlara ait depolama organizasyonlarını kapıdan kapıya hizmet anlayışı ile yapmaktadır.

METROPORT, Türkiye merkezli sınır ötesi taşımalar ve üçüncü ülke taşımaları ile dünyanın her noktasına ulaşabilme imkanını bir yada birbiri ile bağlantılı taşıma modellerini kullanmak sureti ile optimum zaman ve maliyet fırsatlarını ortaya koyarak kurum ve kuruluşların hizmetine sunar.

METROPORT, Kendi özmal araçları ile ithalat ve ihracat taşımacılığı yapmakta olup filosunda bulunan Yüksek Hacimli Askılı ve Tenteli araçlar ile hizmet vermektedir.

METROPORT, tedarik zincirinin en önemli kritik ve yüksek derecede uzmanlık gerektiren basamak taşlarından olan, gümrükleme hizmetlerini METROPORT kalitesi ile müşterilerine sunmaktadır. Ülkemizde gümrük mevzuatının devamlı değişkenlik arz etmesi kesin kurallarının olması büyük bir uzmanlık gerektirmektedir. Metroport Gümrükleme departmanları, bünyesindeki konularına son derece hakim, deneyimli ve olayı sadece gümrükleme hizmeti olarak ele almayıp, tablonun tümüne tüm yönlerinden Dış Ticaret penceresinden bakan güçlü kadrosu ile hizmet vermektedir.

İstanbul il sınırlarının yanında Tekirdağ, İzmir, Bursa, Ankara gümrüklerinde de hizmet verebilmektedir