Değerlerimiz

Değerlerimiz

Metroport A.Ş. olarak siz değerli müşterilerimize ve kendi ilkelerimize verdiğimiz değerler var

  • 1 Sürdürülebilirliği Sağlarız

    Sürdürülebilirliği ve bu ölçüde topluma katkı sağlamayı iş modellerimizin olmazsa olmazı olarak görüyor, tüm iş süreçlerimizi bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. Çalışan gönüllülüğü esasıyla da desteklediğimiz eğitim, kültür-sanat, çevre, insan hakları ve kadının güçlendirilmesine yönelik proaktif çalışmalarımız ile toplumdan aldığımızı yine toplumla paylaşıyoruz. Metroport A.Ş. ETA ile boş sefer sayısını azaltıp ve 10 numara yağ yakımını önlüyor ve kamyon karbon salınımının önüne geçiyoruz. Proje Lojistiğinde ise kanat adaptörü teknolojisi ile ağaç kesilmesini önlüyor çevre duyarlılığımızdan taviz vermiyoruz.

  • 2 Güven Sağlarız

    Müşterilerimiz ve tedarikçilerimize tüm iş süreçlerinde güvenilir yol arkadaşı oluruz. Yapılan her işte Metroport A.Ş. olarak garantör olur işlerin eksiksiz ve güven içinde gerçekleştirilmesini sağlarız.

  • 3 Sorumluluk Alırız

    Organizasyonun hangi seviyesinde çalışırsak çalışalım, sorumlu olduğumuz işlerin liderliğini üstlenir, işimizi sahipleniriz. İyi hesaplanmış riskler alır, bunları fırsata çeviririz. Her birey ve fonksiyonun yaptığı katkıyı tanır ve bundan maksimum değer yaratmaya çalışırız. Mümkün olan en yakın organizasyon yapılarında, entegre ve verimli sistemler ile açık ve etkin bir iletişim ortamında çalışırız.