İletişim Formu

Lütfen başında 0 olmadan doldurunuz

İletişim

  • +90 850 441 26 45
  • [email protected]
  • Merkez Ofis
    15 Temmuz Mah. Gülbahar Cad. 1488 Sok. No:73 D:51, 34212 Bağcılar/İstanbul - Türkiye
  • İhracat Depo
    Muratbey Merkez Mahallesi Güney Giriş Caddesi No: 8/7 Çatalca/İstanbul - Türkiye

Yunanistan Komple Nakliye - %30 İndirimli


Firmamızın sağlamış olduğu hizmetler arasında Yunanistan Komple Nakliye hizmeti bulunmaktadır. Yunanistan sınırları içerisinde toplamda 57.000 metre kare depolama hizmeti verebilen firmamız, Türkiyeden Yunanistana ve Yunanistandan farklı ülkelere 100’e yakın aracımız ile taşımacılık hizmeti sağlamaktadır. Türkiyeden haftanın her günü komple nakliye sağladığımız araçlarımız çıkış yapmaktadır.


Lojistik sektörünün en köklü şirketlerinden biri olan firmamız, C2 ve TIO belgeleri kapsamında bir nakliye firması yanı sıra karayolu organizatörlüğü yapmaktadır. Böylelikle Yunanistanda ve Türkiyede tüm şehirlerden Yunanistan Komple Nakliye çıkış hizmetini sağlayabilmektedir. Yunanistan Komple Nakliye firmanıza ait yükün farklı bir firmanın yükü olmamak şartıyla tek bir araç ile Yunanistan’a nakliyesini sağlamaktayız. Yükünüz araca yüklenmesinden itibaren firmamızın CMR sigortası tarafından güvence altına alınır. Araçlarımız teknolojik alt yapımız ile uzaktan takip edilebilmekte ve Şoförlerimiz anlık elektronik ortam üstünden görüşme sağlanabilmektedir. Yunanistan Komple Nakliye hizmeti Yunanistan FTL Taşımacılık olarakta adlandırılmaktadır. FTL : Full Truck Load  

Yunanistan Komple Nakliye hizmeti sürat, güvenlik bakımından diğer taşımacılık türlerine göre daha avantajlıdır. Yükün herhangi bir elleçleme görmemesi ve aracın yola çıkmak için farklı bir yük beklememesi bu taşıma türünün tercih edilmesinin sebeplerindendir.