İletişim Formu

Lütfen başında 0 olmadan doldurunuz

İletişim

  • +90 850 441 26 45
  • [email protected]
  • Merkez Ofis
    15 Temmuz Mah. Gülbahar Cad. 1488 Sok. No:73 D:51, 34212 Bağcılar/İstanbul - Türkiye
  • İhracat Depo
    Muratbey Merkez Mahallesi Güney Giriş Caddesi No: 8/7 Çatalca/İstanbul - Türkiye

Yunanistan Parsiyel Taşımacılık


Metroport Group olarak Yunanistan’ın ve Türkiye’nin en büyük firmalarına Yunanistan Parsiyel Taşımacılık’ta çözüm ortaklığı yapmaktayız. Yunanistan’da bulunan geniş acenta ve depolama ağımız ile müşterimizin ihtiyaçlarına anlık ve uygun maliyetler ile hizmet sağlamaktayız. Firmanızın yüklerinizi alım noktasından teslim noktasına kadar güvenli bir şekilde ulaştırılması konusunda tüm gerekli önlemler alınarak hareket edilmektedir. 2003 yılından günümüze Yunanistan Parsiyel Taşımaclık’ta bir çok büyük firmaya lojistik çözümler sunan firmamız edindiği tecrübe ve birikimle hizmet vermeye devam etmektedir.

Yunanistan Parsiyel Taşımacılık hizmetimiz dahilinde yükleriniz; hacim ve ağırlık boyutunda hesaplanmaktadır. Bu da daha uygun fiyatlara gönderim yapabilmenize olanak tanır. Parsiyel taşımacılık hizmetimiz; Aynı gün içerisinde gönderilmesi gereken farklı firma yüklerinin, aynı araç içerisinde gönderimini sağlamaktadır. Firmamız toplamda Yunanistan’da 100’e yakın aracın organizatörlüğü yapmaktadır. Her gün çift taraflı olarak grupaj araç çıkışı sağlamaktayız. Yunanistan Parsiyel Nakliye hizmetimiz müşterilerimizin belirlediği termin sürelerinde alıcılara güvenli şekilde teslimi sağlanmaktadır. Tüm yüklerin trailer üzerinde konumlandırılması gerekli güvenlik önlemlerin alınması konusunda alanında uzman ekip çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Yüklemeler sırasında anlık olarak veri akışı çevrimiçi olarak takip edilebilmektedir. Depolarımızda ve araçlarımızda bulunan kameralar ile yüklerin güvenliği en üst seviyeye çıkarılmaktadır. Firmamız ile iletişime geçerek yükleriniz için en uygun fiyatlı profesyonel hizmetler konusunda bilgi alabilirsiniz.

Yunanistan Grupaj Taşımacılık

Yunanistan nakliye hizmetiyle birlikte komple taşımacılığın yanı sıra, grupaj taşımacılık seçeneğini de sunmaktayız. Yunanistan grupaj taşımacılık hizmetimiz sayesinde birbirinden ayrı materyallerde olan firma yüklerinizi tek bir depolama aracı ile taşıtabilmeniz mümkündür. Bu hizmet dahilinde yükleriniz tek bir konşimento içerisinde gönderilir. Sizlere her zaman kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen firmamız gümrük sorunları ile karşılaşmadan ürünlerinizin Yunanistan’a teslimatını gerçekleştirir. Yunanistan’dan Irak, İran, Azerbaycan ve Gürcistan gibi ülkelere de taşımacılık hizmet vermekteyiz. Grupaj taşımacılık hizmetimiz dahilinde Türkiye ve Yunanistan’da her gün çıkışlı araçlarımız bulunmaktadır.