İnsan Kaynakları

İletişim

  • +90 850 441 26 45
  • [email protected]
  • Merkez Ofis
    15 Temmuz Mah. Gülbahar Cad. 1488 Sok. No:73 D:51, 34212 Bağcılar/İstanbul - Türkiye
  • İhracat Depo
    Muratbey Merkez Mahallesi Güney Giriş Caddesi No: 8/7 Çatalca/İstanbul - Türkiye

İnsan Kaynakları

Metroport Uluslararası Taşımacılık İç ve Dış Ticaret A.Ş. olarak, “İnsan Hakları” ilkeleri ile İnsan Kaynakları Politikamızı oluşturduk. Gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetlerimizde bunun bilinci ile hareket etmekteyiz.

İnsan Kaynakları Politikamız, şirketimiz hedefleri doğrultusunda, çalışanlarımızın etkin ve verimli bir şekilde çalışabilmesi için tüm insan kaynakları süreçlerini sürekli geliştirmektir.

İnsan Kaynakları Politikamız, çalışanlarımızın profesyonel becerilerini arttırarak, kendi performanslarına ve kariyer çalışmalarına destek sağlamak, eğitim düzeyi yüksek, işi ile ilgili yeterli donanıma sahip, dinamik, değişime ve gelişime açık, pozitif düşünebilen, iyi bir takım oyuncusu olan, şirket değerlerini benimseyerek yaşatan kişileri bünyemize katmak, dünyadaki gelişmeler, yasal düzenlemeler ve şirketimizin politikaları doğrultusunda, insan kaynakları süreçlerinin sürekli iyileştirilmesi ve geliştirilmesini sağlamaktır.

"İnsan Kaynakları" politikamız; kurumsal büyüme hedeflerini gerçekleştirecek şekilde; sürekli gelişimi destekleyip, tüm organizasyona rehberlik ederek, güvenli ve şeffaf çalışma ortamında, farklı iş birimleri için çalışanların, beceri ve yetkinliklerini buluşturarak değerlendirmek ve yönetmektir.

Kendimizi sürekli geliştirerek, müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi ve toplam kaliteyi arttırmayı ilke edinerek hedeflerimize ulaşmamızı sağlayacak değer “İnsan Kaynağımızdır”. Bu nedenle; çalışanlarımızın motivasyonu ve yetkinlikleri doğrultusunda değerlendirilmesi, sürekli gelişimlerini sağlayabilmek şirket kültürümüzdür.