Değerlerimiz

Metroport A.Ş. olarak siz değerli müşterilerimize ve kendi ilkelerimize verdiğimiz değerler var.

 • 1 Sürdürebilirliği Sağlarız

  Sürdürülebilirliği ve bu ölçüde topluma katkı sağlamayı iş modellerimizin olmazsa olmazı olarak görüyor, tüm iş süreçlerimizi bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. Çalışan gönüllülüğü esasıyla da desteklediğimiz eğitim, kültür-sanat, çevre, insan hakları ve kadının güçlendirilmesine yönelik proaktif çalışmalarımız ile toplumdan aldığımızı yine toplumla paylaşıyoruz. Metroport A.Ş. ETA ile boş sefer sayısını azaltıp ve 10 numara yağ yakımını önlüyor ve kamyon karbon salınımının önüne geçiyoruz. Proje Lojistiğinde ise kanat adaptörü teknolojisi ile ağaç kesilmesini önlüyor çevre duyarlılığımızdan taviz vermiyoruz.

 • 2 Güven Sağlarız

  Müşterilerimiz ve tedarikçilerimize tüm iş süreçlerinde güvenilir yol arkadaşı oluruz. Yapılan her işte Metroport A.Ş. olarak garantör olur işlerin eksiksiz ve güven içinde gerçekleştirilmesini sağlarız.

 • 3 Sorumluluk Alırız

  Organizasyonun hangi seviyesinde çalışırsak çalışalım, sorumlu olduğumuz işlerin liderliğini üstlenir, işimizi sahipleniriz. İyi hesaplanmış riskler alır, bunları fırsata çeviririz. Her birey ve fonksiyonun yaptığı katkıyı tanır ve bundan maksimum değer yaratmaya çalışırız. Mümkün olan en yakın organizasyon yapılarında, entegre ve verimli sistemler ile açık ve etkin bir iletişim ortamında çalışırız.

 • 4 Müşteri Memnuniyetini Sağlarız

  Müşteri ana odağımızdır. Kendimizi birer Borusan elçisi kabul eder, aldığımız her karar ve aksiyonla işimize ve müşterimize katkı yaratmak bilinciyle çalışırız. Her iş kolumuzda, en kaliteli ürün ve hizmeti müşterilerimize sunar, daima rekabette bir adım önde olmaya çalışırız. Değişen müşteri gereksinimlerini önceden görür, proaktif bir yaklaşım ile hızlı çözüm üretmeye çalışırız.

Yunanistan Parsiyel Taşımacılık

İhracat ve İthalatın tüm süreçlerini yönetiyoruz.Ürünleri fabrikanızdan teslim alıp müşterinize teslimine kadar...

Yunanistan Komple Taşımacılık

Yunanistan ve Türkiye'den haftanın hergünü komple araç çıkışlarımız yapmaktayız.Tüm süreçlere ilişkin bilgi almak...

Depolama

Yunanistan ve Türkiye'de geniş acenta ve depolama ağımız ile lojistin tüm süreçlerinde etkin...

Yunanistan nakliye'de hızlı,etkin ve çozüm odaklı hizmetler için bizimle iletişime geçebilirsiniz