İletişim Formu

Lütfen başında 0 olmadan doldurunuz

İletişim

  • +90 850 441 26 45
  • [email protected]
  • Merkez Ofis
    15 Temmuz Mah. Gülbahar Cad. 1488 Sok. No:73 D:51, 34212 Bağcılar/İstanbul - Türkiye
  • İhracat Depo
    Muratbey Merkez Mahallesi Güney Giriş Caddesi No: 8/7 Çatalca/İstanbul - Türkiye

Almanya Nakliye - %30 İndirim


Almanya nakliye hizmeti ihtiyaçlarınızda komple, parsiyel, ekspress yük taşımacılığı, proje taşımacılığı, multimodal taşımacılık ve size özel diğer çözümlerimizle yanınızdayız. 

2003 yılından günümüze kadar hizmet kalitesini artırarak Almanya nakliye hizmeti veren Metroport Lojistik, yılların vermiş olduğu deneyimle hizmetlerini kesintisiz olarak sürdürmektedir. Tamamen tecrübe, teknoloji ve profesyonelliğe dayalı hizmetleri ile beklenenin ötesinde müşteri memnuniyeti sağlayan Metroport, yük taşımacılığı, komple nakliye, parsiyel ve daha birçok kategori de hizmet vermektedir.

Taşımacılıkta sürecin baştan sona yürütülmesinde profesyonel bir görev edinen Metroport Lojistik, taşımacılık için özel tasarlanmış 100’e yakın tır ile hizmet vermektedir. Nakliye hizmetinin dışında yükün depolanması ve hatta ilgili ülkeden alımına kadar hizmet veren Metroport, baştan sona kadar gerçekleştirdiği süreç yönetimi ile rakiplerinden ayrılmaktadır.

Almanya Yük Taşımacılığı

Uygun fiyat avantajları ve hepsinden önemlisi tecrübe ve profesyonellik ile uluslararası nakliyat hizmeti veren Metroport, geniş araç filosu ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. Almanya yük taşımacılığı sektöründe müşteri memnuniyetine dayalı hizmetlerimiz ile sizlere profesyonel çözüm ortağı olmaktayız.

Yük taşımacılığında standartların dışına çıkarak her zaman ve her koşulda kaliteli hizmeti hedefleyen Metroport, sektörün lider kuruluşları arasında yer almaktadır. İthalat ve ihracat alanlarında sorunsuz bir hizmet almak için tercih edebileceğiniz firmamız, zamanında teslimatları ile de çıtayı daima zirvede tutmaktadır.

Almanya Komple Nakliye

Taşımacılık alanında ihtiyaç duyulan her kategoride hizmet veren Metroport, Almanya komple nakliye hizmetiyle de sizlere çözüm ortağı olmaktadır. Sayısı 100’e ulaşan araçlarıyla ithalat ve ihracat işlerinizin yanı sıra diğer taşımacılık işleriniz için de Metroport kalitesinden uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Uluslararası taşımacılık yasalarına uygun şekilde Almanya komple nakliye hizmeti alarak, taşımacılık sektöründe gerçek kalite ile tanışabilirsiniz.

Almanya Parsiyel Nakliye

Almanya parsiyel nakliye ihtiyaçlarına hızlı ve kalite bakımından rakipsiz çözümler üreten Metroport Lojistik, uzun yılların deneyimi ile en iyisini sunmaya devam ediyor.

Uluslararası taşımacılık sektöründe vermiş olduğu hizmetler ile rakipsiz bir müşteri memnuniyeti sağlayan Metroport, engin iş tecrübesini profesyonellikle buluşturuyor.

Her zaman müşteri memnuniyetine odaklanarak verdiğimiz hizmetler arasında olan Almanya parsiyel nakliyat hizmeti, sıra dışı çözümler ile en iyi şekilde sizlere sunmaktayız. Sorunsuz ve zamanında teslimat bilincinden hareketle verdiğimiz bu hizmet, kusursuzluk algısını sıradanlıktan öteye taşıyor. Eksiksiz olarak yürütülen süreç yönetimi ve uydu/GPS takip sistemi ile tüm araçlar anlık olarak takip edilmektedir. Gerek nakliye ve gerekse depolama ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunan Metroport Uluslararası Taşımacılık, daima en iyisine odaklanmış kurumsal kimliği ile farklılıklar sunmaya devam etmektedir.

Almanya Minivan Ekspress Taşımacılık

Almanya minivan ekspress taşımacılık işlerinde de sorunsuz hizmet veren Metroport, vermiş olduğu her türlü hizmette müşteri memnuniyetine odaklanarak hareket etmektedir. Türkiye Almanya arasında taşınması gereken yüklerinizin daha hızlı ulaştırılmasını sağlayan bu hizmet, minivan araçlarımız ile en iyi şekilde sağlanmaktadır.

Uygun fiyatının yanı sıra her zaman olduğu gibi müşteri memnuniyetine dayalı verdiğimiz minivan ekspress taşımacılık, sorunsuz ve zamanında gerçekleşmektedir. Yeni nesil uydu takip sistemine sahip araçlarımızla, tüm eşyalarınızın güven içerisinde taşınır.

Almanya Multimodal Taşımacılık

Almanya multimodal taşımacılık seçeneği ile lojistik operasyonlarınızı planlarken ve gerçekleştirirken bütün ulaşım seçeneklerini değerlendiriyor ve ihtiyacınıza en uygun olanları bir araya getiriyoruz.

Multimodal taşımacılık seçeneğiyle tek bir sözleşmeyle tüm ulaştırma seçeneklerinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. Nakliye sürecinin tamamen birbirine entegre bir sistem üzerine kurulu olması, taşımacılığı kolay hale getirmektedir. Bir nevi aktarmalı nakliyat sistemi sayılsa da entegre bir sistem olması nedeniyle, multimodal taşımacılık sistemi yerine göre en ideal çözümlerden biri olmaktadır. Özellikle çok uzun mesafe gerektiren nakliye işleri için sunmuş olduğu fiyat avantajı, bu sistemi daha cazip hale getirmektedir.

Almanya Proje Taşımacılığı

Almanya proje taşımacılığı seçeneğiyle nakliye operasyonunuzu ilk aşamadan son aşamaya titizlik planlıyor ve yılların getirdiği deneyimle sorunsuz bir şekilde sürecin yönetimini üstleniyoruz.

Standart yüklerin yanı sıra proje taşımacılığı ile farlı ağırlık, uzunluk ve genişlikteki yükleri de sorunsuz olarak taşıyoruz. Kısacası taşımacılıkta standartları aşarak verdiğimiz bu hizmet, her türlü sektörde faaliyet gösteren firmaların ihtiyaçlarına cevap niteliği taşımaktadır. Bugüne kadar kamu ve özel sektör kuruluşlarının önemli projelerinde proje taşımacılığı yapan Metroport Taşımacılık, komple süreç yönetimi ile hizmet vererek çözüm ortağınız olmaktadır.

Alanında tecrübeli çalışanları ile taşımacılık sektöründe standart belgelerine sahip Metroport, sizlere her zaman en iyisini en uyguna sunmayı hedefleyen firmalardan biridir. Bu nedenle Almanya nakliye hizmeti ile taşımacılık sektöründe tercih nedeni olmakta ve güven duyulmaktadır.