İletişim Formu

Lütfen başında 0 olmadan doldurunuz

İletişim

  • +90 850 441 26 45
  • [email protected]
  • Merkez Ofis
    15 Temmuz Mah. Gülbahar Cad. 1488 Sok. No:73 D:51, 34212 Bağcılar/İstanbul - Türkiye
  • İhracat Depo
    Muratbey Merkez Mahallesi Güney Giriş Caddesi No: 8/7 Çatalca/İstanbul - Türkiye

Bulgaristan Nakliye ve Taşımacılık - %30 İndirim

Uluslararası nakliyat, taşımacılık ve lojistik alanında edindiğimiz on beş yıllık tecrübemiz ile Bulgaristan nakliye hizmeti veriyoruz. Eşyalarınızı güvenli bir biçimde taşıyoruz.

Bulgaristan nakliye işlemlerinizi kalifiye çalışanlarımız ile ivedi şekilde icra ediyoruz. Avrupa standartlarında hizmet veren acenteler ile olan iş birliğimiz sayesinde sorunsuz, güvenli, ekonomik ve hızlı bir lojistik hizmeti sunuyoruz. Hizmet ağımız Bulgaristan komple nakliye ve Bulgaristan parsiyel nakliye olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Yükleri tek bir aracı doldurmaya yetmeyen ve ekonomik paketten faydalanmak isteyen müşterilerimize parsiyel nakliye seçeneğimizi tavsiye ediyoruz.

Kuruluşundan bu yana ithalat ve ihracat taşımacılığı sektöründe lider konuma gelen firmamız, her biri Avrupa standartlarına uygun geniş araç filosu ve CMR sigorta güvencesi ile çalışmaktadır. Zamanın kıymetini bilerek, yüzde yüz güvence vererek, uygun fiyat politikamız ile sizlere yardımcı oluyoruz.

Bulgaristan Komple Nakliye

Bulgaristan komple nakliye olarak adlandırdığımız bu hizmetin bir diğer adı FTL taşımacılıktır. Full Truck Load kelimelerinin baş harflerinden oluşan bu kısaltmanın anlamı; bir firmaya ait yükün tek bir taşıma aracına yüklenmesi ve nakliyatı anlamına gelmektedir. Bu tarz taşımalar ekonomiktir ve zaman bakımından oldukça kârlıdır. Zira yola çıkmak için başka yüklerin gelmesi beklenmemektedir.

 

Bulgaristan Parsiyel Nakliye

Bulgaristan parsiyel nakliye olarak adlandırdığımız bu hizmette geçen parsiyel kelimesi; bütün olmayan, parça anlamına gelmektedir. Parsiyel nakliye ise; aynı dağıtım rotasına sahip olan müşterilerin yüklerinin tek bir araçta toplanmasıdır. Bu hizmet komple nakliye hizmetimize göre daha uygun fiyatlıdır.

 

Dağıtım Bölgeleri

Bulgaristan nakliye dağıtım ağımız; tüm Türkiye illeri ile Sofya, Burgaz, Plovdiv (Filibe), Varna, Kazanlık, Bansko başta olmak üzere tüm Bulgaristan bölgelerini kapsamaktadır. Firmamızın sunduğu İSO 9001 kalitesiyle nakliyat işlemlerinizi gönül rahatlığıyla yapabileceksiniz.

 

Bulgaristan Nakliye Hizmetleri

Sunduğumuz taşımacılık çeşitleri şöyledir:

 

Askılı Taşımacılık

Askılı tekstil taşımacılığı olarak da adlandırılan bu nakliyat işlemi günümüzde tekstil firmaları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Tekstil ürünlerinin doğru bir havalandırmaya sahip olmayan, ışık izolasyonu uygun şekilde sağlanmamış araçlarda taşınması kumaşların kalitelerini yitirmelerine sebep olmaktadır. Biz de bu sebeple tekstil ürünlerinizin nakliye işlemlerini uygun koşullar altında gerçekleştirerek bu sorunun önüne geçiyoruz.

Proje Taşımacılık

Alanında uzman ekibimiz ile fizibilite çalışması yaparak proje taşımacılığı alanında hizmet veriyoruz.

Minivan Express

Terminli ihracat ve ithalat kapsamındaki yükleriniz için hava yoluna alternatif olarak kara yolundan minivan araç hizmeti veriyoruz. Yasakların kol gezdiği günümüzde zamanın önemini biliyor, en uygun güzergahları seçerek dağıtım planlaması yapıyoruz. Böylece en kısa zamanda yüklerinizi belirlediğiniz noktalara güvenle ulaştırıyoruz.

 

Taşımacılık Depolama ve Gümrükleme Hizmetleri

Bulgaristan nakliye taşımacılığı hizmet çeşitlerimizden biri de taşımacılık depolama ve gümrükleme hizmetidir. Yabancı ülkelere gönderilen malzemeler sınırda birtakım işlemlere tabi tutulmaktadır. Bu işlemlere “gümrükleme”, bu süreç dahilinde de uygun koşullar altında ürünlerin muhafaza edilmesine ise “depolama” adı verilmektedir. Prosedürlere, mevzuata uygun bir biçimde hem gümrükleme hem de depolama alanında işlemlerinizi bilfiil yürütüyoruz.

 

ADR’li Eşya Taşımacılığı

Tehlike maddeleri, ADR sertifikalı, yani “Tehlikeli Maddelerin Karayolunda Taşınmasına ilişkin Avrupa Anlaşması”na uygun olan ve devamlı denetimden geçen araçlarımızla depolardan teslim alarak dağıtım bölgelerine ulaştırıyoruz.

 

Gabari Dışı Taşımacılık

Standart taşıma metotları ile nakliye imkânı olmayan ağır yüklerin taşınma işlemini, özel araçlar ve uygun ekipmanlar eşliğinde uzman ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Gabari dışı taşıma, genellikle demir/çelik, hurda ve hububat gibi muhtelif sektörlerde işlem yapan firmalar tarafından tercih edilmektedir. Yüklerin ağırlıklarına, tonajlarına göre taşıma planı yapılmaktadır.

 

Multimodal Taşımacılık

Multimodal taşımacılık yani çok modlu taşımacılık; yükün çıkış noktasından varış noktasına kadar muhtelif taşıma araçları ve farklı taşıma metotları kullanılarak yapılan bir taşıma çeşididir. Düşük maliyetli olan bu taşımacılık türünde tüm süreçleri titizlikle analiz ediyor ve size bu alanda en kaliteli hizmeti veriyoruz.

Konteyner Taşımacılık

Özellikle uluslararası taşımacılık hizmetinde en çok tercih edilen hizmetlerden biri olan konteyner taşımacılığı, birçok taşımacılık türü ile uyumludur. Profesyonel ekibimiz ile kara yolu, deniz yolu, hava yolu ve demir yolu taşımacılığıyla konteyner taşımacılık hizmeti veriyoruz.

Bulgaristan nakliye hizmetlerimizde tüm yükleriniz sigortalanmaktadır. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki irtibat bilgileri vasıtasıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.