İletişim Formu

Lütfen başında 0 olmadan doldurunuz

İletişim

  • +90 850 441 26 45
  • [email protected]
  • Merkez Ofis
    15 Temmuz Mah. Gülbahar Cad. 1488 Sok. No:73 D:51, 34212 Bağcılar/İstanbul - Türkiye
  • İhracat Depo
    Muratbey Merkez Mahallesi Güney Giriş Caddesi No: 8/7 Çatalca/İstanbul - Türkiye

Çekya Nakliye

Uluslararası lojistik, nakliyat ve taşımacılık alanında edindiğimiz on sekiz yıllık tecrübemiz ile Çekya nakliye hizmeti veriyoruz. Metroport Lojistik firması olarak Çekya taşıma işlemlerinizi yapıyoruz. Sadece lojistik hizmeti vermiyoruz. Aynı zamanda eşyaların alımından depolanmasına ve hatta gümrüklenmesine kadar olan pek çok çetrefilli işlemi titizlikle yürütüyoruz. Sahip olduğumuz 100’e yakın aracımızın C2, TIO gibi yeterlilik belgeleri bulunmaktadır. CMR belgesi ile yükleriniz sigortalanmaktadır. Bütün araçlarımız uydu/GPS sistemleri ile yedi yirmi dört izlenmekte ve güvenlik kameralarıyla takip edilmektedir. Bu noktada yüklerinin takibini yapmak isteyen müşterilerimizle araçlarımızın anlık konumları paylaşılmaktadır. Tüm ülkelere şamil olan acente ve depolama alanlarımız ve özmal araçlarımızla ithalat/ihracat nakliyat alanında sektörümüzün lider firması olmaktan gurur duyuyoruz.

Çekya nakliye işlemleriniz deneyimli personellerimiz ile profesyonel bir şekilde yürütülmektedir. Avrupa standartlarında hizmet veren acenteler ile olan ortaklığımız vasıtasıyla Çekya lojistik işlemleriniz güvenli, sorunsuz ve ekonomik bir biçimde yapılmaktadır. Her daim ana hedefimiz; eşyaların hasarsız bir biçimde, düşük maliyet ve hızlı bir şekilde hedeflenen noktaya ulaştırılmasıdır. 20 yıldır bu ana hedef doğrultusunda çalıştık ve halen çalışmaktayız. Çekya komple nakliye ve Çekya parsiyel nakliye olmak üzere iki bölümde hizmet veriyoruz.


Türkiye – Çekya arası tekstil, yapı-inşaat, elektronik, beyaz eşya, medikal-ilaç, otomotiv, kimyasal madde, demir-çelik, ağır sanayi, gıda ürünleri, makine, mobilya vb. gibi ürünlerin ithalat ve ihracat işlemlerini yapıyoruz. Çekya’da gümrükleme, ürün tedarik işlemi, müşterilere ulaşacak ürünlerin DAP yoluyla yani kapı teslimi şeklinde çeşitli çalışmaları bir arada yürütüyoruz.

Çekya Komple Nakliye

Çekya komple nakliye hizmeti veriyoruz. FTL taşımacılık olarak da bilinen bu taşıma şekli Full Truck Load kelimelerinin kısaltılmış halidir. Anlamı ise tek bir yükün bir firmaya ait olacak şekilde taşınmasıdır. Yola çıkabilmek için yeni yüklerin gelmesi beklenmediği için zaman yönünden avantajlı bir taşıma biçimidir.

Çekya Parsiyel Nakliye

Çekya parsiyel nakliye olarak adlandırdığımız bu taşıma çeşidinde geçen parsiyel kelimesi; parça manasına gelmektedir. Parsiyel nakliye ise; aynı dağıtım menziline sahip olan müşterilerin ürünlerinin tek bir araç ile dağıtılmasıdır. Ekonomik bir taşıma yöntemidir.

Dağıtım Bölgeleri

Dağıtım noktaları; tüm Türkiye illeri ile Prag, Plzen, Ceske, Decin, Ostrava, Olomouc, Brno, Liberec, Budejovice, Hradec, Cesky, Kralove, Karlovy Vary, Kutna Hora, Marianske, Lazne, Krumlov gibi şehirler başta olmak üzere tüm Çekya bölgelerine uzanmaktadır. Tüm Avrupa’yı saran geniş lojistik faaliyetlerimiz ile firmalarınızın tüm ithalat ve ihracat taşımacılık işlemlerini yapıyoruz. Bu noktada bütçe dostu çözümler üretiyor ve hizmet kalitesini en üst noktaya çekiyoruz. Çekya taşıma işlemlerinizi uluslararası alanda özelleştirilmiş seçeneklerle güvenli ve hızlı bir şekilde yürütüyoruz. Orta Avrupa’da yer alan Çekya lojistik bakımdan önemli bir yere sahiptir. Çekya’da her türlü ulaşım vasıtasını kullanarak, uluslararası çapta taşımacılık hizmeti yürütüyoruz. İSO 9001 kalitesi güvencesiyle nakliyat işlemlerinizi güvenle gerçekleştiriyoruz.  

Çekya Nakliye Hizmetleri

Taşımacılık çeşitlerimizi kısaca başlıklar halinde sıralamak gerekirse:

Gabari Dışı Taşımacılık

Proje Taşımacılık

Taşımacılık Depolama ve Gümrükleme Hizmetleri

Askılı Taşımacılık

Minivan Express

ADR’li Eşya Taşımacılığı

Multimodal Taşımacılık

Konteyner Taşımacılık


Çekya nakliye süreçlerinde farklı türde lojistik faaliyetlerden yararlanılmaktadır. Ürünlerin boşaltımı ve yükleme işlemleri ve destinasyonu her biri alanında uzman olan ekibimiz tarafından planlanmaktadır. Ve bu planlanan aşamalar yine profesyonel bir tarzda tüm ülkede organize edilmektedir. Varış noktasına taşınacak eşyalar için ulaşım vasıtaları ve rotalar stratejik bir tarzda hesaplanmaktadır. Belirlenen lokasyona taşınacak yüklerin hızlı bir şekilde ulaştırılması amaçlanmakta ve bu doğrultuda çalışmalar yürütülmektedir. Çekya ve Türkiye’de taşıma işlemlerinin, yükleme ve depolama işlemlerinin her aşaması titizlikle icra edilmektedir. Seçilen güzergahlar doğrultusunda antrepo ve kombine taşımacılık hizmetleri de verilmektedir.

Zaman ve maliyet açısından en önemli meselelerden birisi kullanılacak taşıma çeşidinin ve taşıma türünün doğru olarak belirlenmesidir. Biz de, bu alanda sizlere danışmanlık hizmeti veriyoruz ve yüklerinizin en uygun maliyetle ve en kısa sürede ulaşması için fizibilite çalışması yapıyoruz.

Çekya nakliye hizmetlerimizde tüm eşyalarınız sigortalanmaktadır. Hizmetlerimiz ile alakalı aklınıza takılan her türlü soruyu aşağıdaki iletişim bilgileri vasıtasıyla sorabilirsiniz. Ayrıca hizmet çeşitlerimizin fiyatları hakkında bilgiyi yine aşağıdaki irtibat bilgileri vasıtasıyla edinebilirsiniz.