İletişim Formu

Lütfen başında 0 olmadan doldurunuz

İletişim

  • +90 850 441 26 45
  • [email protected]
  • Merkez Ofis
    15 Temmuz Mah. Gülbahar Cad. 1488 Sok. No:73 D:51, 34212 Bağcılar/İstanbul - Türkiye
  • İhracat Depo
    Muratbey Merkez Mahallesi Güney Giriş Caddesi No: 8/7 Çatalca/İstanbul - Türkiye

Danimarka Nakliye - %30 İndirim


Komple ya da parsiyel, Danimarka nakliye süreçlerinizin sorunsuz tamamlanabilmesi sürecin tüm aşamalarının doğru bir şekilde yönetilmesine bağlıdır.

Sektörün lider firmalarından biri olarak Danimarka nakliye operasyonlarınızda çözüm ortağınız olmaktan büyük mutluluk duyarız.

Danimarka Yük Taşımacılığı

Danimarka yük taşımacılığı hizmetinde ihtiyacınız doğrultusunda size en uygun çözümleri sunuyor ve yükünüzün alıcıya sıfır hasar, maksimum güvenlik ve minimum maliyetle ulaşmasını sağlıyoruz.

C2 ve TİO yetki belgeleri bulunan firmamız nakliye operasyonun tüm aşamalarında yanınızdadır. Deneyimli uzman kadromuz, benzersiz iletişim ağımız, geniş filomuz ve son teknolojiyi kullanan güvenlik önlemlerimiz ile bize gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.

Yükünüz alıcısına doğru güvenle yol alırken GPS üzerinden anlık konum takibi yapabilir ve her an yükünüzden haberdar olabilirsiniz. Üstelik yük sigortamızla sizin için riski sıfıra indiriyor ve yükünüzün alıcıya hasarsız ulaşacağının garantisini sunuyoruz.

Danimarka Komple Nakliye

Danimarka komple nakliye hizmeti sadece sizin yükünüzü taşıyan özel bir aracın tahsisiyle gerçekleştirilen taşıma modelidir.  İhtiyaç doğrultusunda bu taşıma aracı kamyonet, kamyon ya da tır olabilir. Filomuzda geniş ölçekli ihtiyaçlardan daha küçük ihtiyaçlara tüm gereksinimlere yanıt verebilecek tür ve ölçüde taşıma aracı bulunmaktadır. İstinasız tüm araçlarımızda güvenlik kamerası ve uydu izleme olanakları mevcuttur. Bu sayede anlık olarak yükünüzün nerede olduğunu takip etme şansınız da bulunmaktadır.

Eğer yükünüz bir taşıma aracını doldurmaya yetecek seviyedeyse ya da yükünüzün başka firmaların yükleriyle birlikte gitmesini istemiyorsanız Danimarka komple nakliye sizin için en iyi seçeneklerden biri olacaktır.

Bu nakliye türünde araç tamamen sizin yükünüze tahsis edileceğinden dolayı zamandan tasarruf sağlamanız da mümkündür. Firmamız Danimarka komple nakliye hizmeti için haftanın her günü çıkış sağlamaktadır.

Zamanın yanı sıra minimum giderler için de bu taşımacılık modelini tercih edebilirsiniz. Yükünüz aracı tamamen doldurabilecek ölçüdeyse bu hizmet ekonomik açıdan da size büyük avantaj sağlayacaktır.

Danimarka Parsiyel Nakliye

Danimarka parsiyel nakliye hizmeti ise yükü bir taşıma aracını doldurmaya yeterli olmayan müşterilerimiz için en ekonomik çözümlerden biridir. Bu taşıma modelinde yükünüz diğer firmaların yükleriyle birlikte aynı taşıma aracında nakliye edilir. Aynı güzergahtaki yüklerin aynı aracı paylaşmasıyla maliyet de oldukça düşer. Bu nakliye türü parça taşımacılığı olarak da adlandırılmaktadır.

Danimarka parsiyel nakliye hizmetinden faydalanırken Metroport Lojistik ayrıcalığıyla zaman kaybı da yaşamazsınız çünkü Danimarka’ya haftanın her günü çıkışımız bulunmaktadır.

Danimarka Minivan Ekspress Taşımacılık

Danimarka minivan ekspress taşımacılık hız unsurunun ön plana çıktığı bir nakliye türüdür. Metroport kalitesiyle hızın yanı sıra kalite ve güvenlikten de mutlak suretle ödün verilmemektedir.  Bu sayede ticari etkinliğinizi arttırmanız adına büyük bir fırsat doğmaktadır.

Müşterinizin kapısına kadar teslimatın gerçekleştiği bu taşıma modelinde de hem huzurunuz hem de yükünüz güvende olacak. GPS donanımlı minivan araçlarımız anvean takip edebilecek ve yüklerinizin güvende olduğundan emin olabileceksiniz. Ayrıca yük sigortamız ile de hiçbir riski üstlenmeyeceksiniz.

Danimarka Multimodal Taşımacılık

Danimarka multimodal taşımacılık hizmetini tercih ederseniz yükünüz havada, karada ve denizde Metroport Lojistik güvencesiyle yolculuğunu gerçekleştirir. Bu taşımacılık modeli en çevreci taşıma türlerinden biri olarak kabul edilmesinin yanı sıra maliyet ve zaman açısından da avantajlıdır.  

Yükünüz hava ve yol şartlarından etkilenmeden tam olarak planlanan saatte alıcısına ulaşır. Tüm operasyon şirketimizin yönetimde gerçekleştirilir ve her an yükünüzün son durumuyla ilgili bilgi alma imkânınız vardır. Diğer seçeneklerde olduğu gibi multimodal taşımacılıkta da yükünüz garanti altındadır.            

Danimarka Proje Taşımacılığı

Danimarka proje taşımacılığı en kapsamlı lojistik türleri arasında yer alır. Bu lojistik seçeneği daha çok gabari dışı, hacimli yüklerin taşınmasında tercih edilir. Transferin sorunsuz, hasarsız ve tam zamanında gerçekleşmesi için müşteriye ve onun ihtiyaçlarına özel bir operasyon planlanır.

Operasyon planlanırken yüklemeden başlayıp boşaltma aşamasına kadar tüm süreçler titizlikle ele alınır. Proje sürecinde hazırlık, analiz, tasarım, planlama ve sonuçlandırma aşamaları hepsi alanında uzman, deneyimli ve profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilir. Süreç hakkında müşteriye detaylı bilgi verildiği gibi taşıma araçları GPS üzerinden anlık olarak takip edilebilmektedir.

Danimarka başta olmak üzere birçok Avrupa ülkesinde en büyük firmaların çözüm ortaklığını yürüten Metroport lojistik olarak sizlere proje taşımacılığının en önemli unsurları olan güvenlik, emniyet ve zamanında transfer hizmetini istisnasız sunmaktayız.

Ayrıca gabari dışı taşımacılık, konteynır taşımacılığı, depolama ve gümrükleme hizmetleri, ADR’li eşya taşımacılığı seçenekleri için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.