İletişim Formu

Lütfen başında 0 olmadan doldurunuz

İletişim

  • +90 850 441 26 45
  • [email protected]
  • Merkez Ofis
    15 Temmuz Mah. Gülbahar Cad. 1488 Sok. No:73 D:51, 34212 Bağcılar/İstanbul - Türkiye
  • İhracat Depo
    Muratbey Merkez Mahallesi Güney Giriş Caddesi No: 8/7 Çatalca/İstanbul - Türkiye

İtalya Nakliye - %30 İndirimli

İtalya nakliye hizmeti ihtiyaçlarınızı komple, parsiyel, ekspress yük taşımacılığının yanı sıra size özel çözümlerle ve uygun maliyetle karşılamaktayız.

İtalya Nakliye Hizmeti

İtalya nakliye hizmeti alanında sektörün lider kuruluşları arasında yer alan Metroport Lojistik, 2003 yılından günümüze üstün hizmet kalitesi ile taşımacılık ihtiyaçlarına çözüm ortağı olmaktadır. İtalya ve Türkiye arasında çözüm odaklı hizmet veren firmamız, aynı zamanda Avrupa’nın en köklü ve büyük firmalarının çözüm ortağıdır.

100’e yakın taşımacılık için özel dizayn edilmiş tırlarımız ile TIO ve C2 gibi üstün standartlarımızı taçlandıran belgelerle hizmet vermekteyiz .

Metroport sadece uluslararası taşımacılık firması olmayıp, aynı zamanda profesyonel bir süreç yöneticisidir. Yani ürünlerin ülkeden alınması, depolanması ve taşınması gibi işlemlerin tamamında, müşteri tercihine göre süreci yönetmekteyiz. Gümrükleme gibi ihtiyaç ve talebinize yönelik her türlü hizmeti, Metroport Lojistik olarak yüksek memnuniyet odaklı sunuyoruz.

Uluslararası nakliye işlerinde GPS uydu takip sistemine entegre araçlarımız ile tüm taşımacılık işleriniz, güven içerisinde sorunsuzca gerçekleşir. CMR yani uluslararası taşımacılık sigortası kapsamında, tüm yükünüz sigorta güvencesi altında taşınmaktadır. Firmamız alanında yıllardır deneyimli personelleri ile hizmet verirken, CMR yük taşımacılık sigortası gibi ek önemler ile de yükünüzü güvence altında tutmaktadır.

İtalya nakliye hizmeti kapsamında komple nakliye, minivan ekspress, parsiyel nakliye, proje taşımacılığı ve daha pek çok alanda ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunuyoruz. Parsiyel ve komple taşımacılık için günlük çıkışlarımızın olduğu İtalya genelinde, birçok dev firma için de nakliye hizmeti vermekteyiz.

İtalya Yük Taşımacılığı

Metroport Lojistik, İtalya yük taşımacılığı alanında bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu işler ile sektörün lider kuruluşlarından biridir. Zengin taşımacılık deneyimi ile sizlere daha iyisini sunma gayretiyle her zaman kalite çıtasını yüksek tutan firmamız, İtalya yük taşımacılığı ihtiyaçlarınız için gerçekçi çözümler sunmaktadır. Alanında uzman çalışanlarımızla tüm yükleriniz büyük bir özveri ve sigortalı taşımacılık kapsamında taşınmaktadır.

İtalya Komple Nakliye

İtalya komple nakliye işleriniz için kalite, güven ve uygun maliyet arıyorsanız, Metroport Lojistik beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak bir firmadır. İtalya ve Türkiye arasında iki yönlü komple çıkış yaparak, tüm taşımacılık ihtiyaçlarınıza hızlı ve düzenli çözümler üretmekteyiz.

Yüksek araç kapasitemiz, uzun yıllar uluslararası taşımacılık sektör deneyimine sahip personelimiz ile sizlere en iyisini sunuyoruz. Çeşitli zamanlarda kişisel ve mesleki gelişim kursları sağlanan çalışanlarımız, bir işin profesyonel şekilde gerçekleşmesi için her türlü donanıma sahip kimselerdir. Bu donanım profesyonellik ile birleştiğinde, ortaya çıkan sonuç doğal olarak sorunsuz ve kusursuz olmaktadır. Tüm yönleriyle sürecin profesyonel şekilde yönetimini sağlayan Metroport Lojistik, süratli ve güvenli bir şekilde İtalya nakliye hizmeti sunmaktadır.

İtalya Parsiyel Nakliye

Metroport Lojistik tarafından sağlanan hizmetlerden biri de İtalya parsiyel nakliye hizmetidir. Tamamen profesyonel bir çizgide sorunsuz olarak verilen bu hizmet, düşük yük hacmine sahip olan müşterilerimiz için avantaj sağlamaktadır.

İtalya Türkiye veya Türkiye İtalya hatlarında parça taşımacılık için tercih edeceğiniz Metroport, engin deneyimini bu anlamda da sürdürmektedir. Taşınacak yükün cinsi ve miktarı ne olursa olsun, müşteri memnuniyetini en üst çıtada tutarak hizmet veriyoruz. Aynı araç içerisinde özenle tasnif edilmiş farklı firma yükleri, özel dizayn edilmiş araçlarda sorunsuz şekilde taşınmaktadır.

Parsiyel taşımacılık işlemi için ihtiyacınıza uygun çözümler sunan Metroport Lojistik, belirlenen süre içerisinde adresine teslim edilmektedir. Yüklerin ağırlık ve hacimlerinin hesaplanarak işlem yapılması, taşıma maliyetlerini düşürmektedir.

İtalya Minivan Ekspress Taşımacılık

İtalya minivan ekspress taşımacılık için yüklerinizi yüksek optimum ile yerine ulaştırıyoruz. İtalya ve Türkiye arasındaki haftanın her günü karşılıklı araç çıkışları ile gerçekleştirilen bu hizmet, yükünüzün kısa sürede yerine ulaşmasını sağlamaktadır.

Uydu takip sistemiyle aracın takibi yapılmakta ve uluslararası taşımacılık sigortası ile eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Bu özellik ile müşterilerimizin talep etmesi durumunda, gönderi takipleri anlık olarak takip edilebilme imkanına sahiptir.

Daha çok belirli bir yük hacmine kadar küçük araçlarla verilen minivan Express hizmeti, yükünüzün beklemeden daha hızlı taşınmasına imkân vermektedir.

İtalya Multimodal Taşımacılık

Bu taşıma sisteminde ise ihtiyaca göre farklı nakliye araç ve üniteler kullanılabilmektedir. Buna göre amaç taşınacak yükün en sağlıklı, hızlı ve düşük maliyet ile taşınması hedeflenmektedir. İtalya multimodal taşımacılık ihtiyaçlarınız için kalite ve sigorta güvenceli hizmet için, Metroport Lojistik hizmetinizdedir.

İtalya Proje Taşımacılığı

İtalya proje taşımacılığı, yüksek boyut, ağırlık ve hacme sahip yüklerinizin taşınmasına yönelik sunulan bir hizmettir. İtalya yük taşıma işlerinde farklı çözümler sunan firmamız, çok geniş, yüksek, uzun ve ağır yükleriniz için de sizlerin profesyonel çözüm ortağı olmaktadır.