İletişim Formu

Lütfen başında 0 olmadan doldurunuz

İletişim

  • +90 850 441 26 45
  • [email protected]
  • Merkez Ofis
    15 Temmuz Mah. Gülbahar Cad. 1488 Sok. No:73 D:51, 34212 Bağcılar/İstanbul - Türkiye
  • İhracat Depo
    Muratbey Merkez Mahallesi Güney Giriş Caddesi No: 8/7 Çatalca/İstanbul - Türkiye

Kosova Nakliye

Uluslararası nakliyat, taşımacılık ve lojistik alanında edindiğimiz on sekiz yıllık tecrübemiz ile Kosova nakliye hizmeti veriyoruz. Metroport Lojistik olarak salt lojistik hizmeti veren bir firmadan ibaret değiliz. Malzemenin temininden depolanmasına ve hatta gümrüklenmesine kadar süren meşakkatli süreci titizlikle yöneten bir firmayız. Sahip olduğumuz 100’e yakın aracımız, C2, TIO gibi yeterlilik belgelerimiz ve CMR yani yük sigortalama ile eşyalarınızı güvenle taşıyoruz. Tüm araçlarımız yedi yirmi dört uydu/GPS sistemiyle ve araçlarımızda bulunan güvenlik kameralarıyla takip edilmektedir. İsteğe bağlı olarak malzemelerin anlık konumları müşterilerimizle de paylaşılmaktadır. Pek çok ülkede bulunan depolama ve acente ağlarımızla ve dahi özmal araçlarımızla ithalat/ihracat taşımacılık alanında sektörümüzün öncü firması olmaktan gurur duyuyoruz.

Kosova nakliye işlemleriniz kalifiye çalışanlarımız ile profesyonel bir biçimde ve ivedi bir şekilde icra edilmektedir. Depo yükleme işleri alanında uzman çalışanlarımızca yine profesyonel bir biçimde yapılmaktadır. Avrupa standartlarında hizmet veren acenteler ile olan iş birliğimiz sayesinde işlemleriniz sorunsuz, güvenli, ekonomik ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. En büyük ereğimiz; yüklerin eksiksiz ve hasarsız bir biçimde, maliyeti olabildiğince düşük tutarak ve mümkün olan en kısa zamanda istenilen noktaya ulaştırılmasıdır. Bu uğurda takribi 20 yıla yakın cansiparane bir şekilde hizmet verdik, halihazırda da vermeye devam ediyoruz. Hizmet ağımız Kosova komple nakliye ve Kosova parsiyel nakliye olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.


Türkiye – Kosova arası elektronik, beyaz eşya, tekstil, medikal-ilaç, otomotiv, kimyasal madde, ağır sanayi, yapı-inşaat, gıda ürünleri, makine, mobilya, demir-çelik vb. gibi emtia cinsinin ithalat ve ihracat işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Kosova’da gümrükleme, ürün temini, müşterilere ulaşacak malların DAP yani kapı teslimi şeklinde bilumum işlem tarafımızca yapılmaktadır.

Kosova Komple Nakliye

Kosova komple nakliye olarak adlandırdığımız bu hizmetin bir diğer adı FTL taşımacılıktır. Full Truck Load kelimelerinin baş harflerinden oluşan bu kısaltmanın anlamı; bir firmaya ait yükün tek bir taşıma aracına yüklenmesi ve nakliyatı anlamına gelmektedir. Bu tarz taşımalar ekonomiktir ve zaman bakımından oldukça kârlıdır. Zira yola çıkmak için başka yüklerin gelmesi beklenmemektedir.

Kosova Parsiyel Nakliye

Kosova parsiyel nakliye olarak adlandırdığımız bu hizmette geçen parsiyel kelimesi; bütün olmayan, parça anlamına gelmektedir. Parsiyel nakliye ise; aynı dağıtım rotasına sahip olan müşterilerin yüklerinin tek bir araçta toplanmasıdır. Bu hizmet komple nakliye hizmetimize göre daha uygun fiyatlıdır.

Dağıtım Bölgeleri

Dağıtım ağımız; tüm Türkiye illeri ile Prizren, Gilan, Orahovac, Peje, Ferizaj, Gjakove, Podujeve, Decan, Istok, Kosovska, Mitrovice, Vushtrri başta olmak üzere tüm Kosova bölgelerini kapsamaktadır. Avrupa’nın dört bir yanına kadar ulaşan geniş lojistik ağımız ile firmalarınızın tüm ithalat ve ihracat yükleri için maliyeti düşük ve hizmet kalite standardını yüksek tutarak nakliye hizmeti veriyoruz. Kosova lojistik hizmetlerimiz ile size özel uluslararası nakliyat ve proje taşımacılığı işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde sigorta kapsamında yürütüyoruz. Kosova, Güneydoğu Avrupa’da lojistik bakımdan kritik bir yere sahiptir ve kilit rol oynamaktadır. Biz de Metroport Lojistik olarak ülkenin her türlü ulaşım imkanını kullanarak, Kosova üzerinden uluslararası çapta taşımacılık hizmeti veriyoruz. Firmamızın sunduğu İSO 9001 kalitesiyle nakliyat işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. 

Kosova Nakliye Hizmetleri

Taşımacılık hizmetlerimizden bazıları:

Askılı Taşımacılık

Proje Taşımacılık

Minivan Express

Taşımacılık Depolama ve Gümrükleme Hizmetleri

ADR’li Eşya Taşımacılığı

Gabari Dışı Taşımacılık

Multimodal Taşımacılık

Konteyner Taşımacılık


Kosova nakliye süreçlerinde çeşitli lojistik opsiyonlardan faydalanılmaktadır. Taşımadan sorumlu ekibimiz yük işlemlerinin destinasyonu, yükleme ve boşaltma işlemlerinin yapılması konularını tüm ülkede organize etmektedir. Hedef lokasyona taşınacak emtia için ulaşım imkanları ve güzergahlar stratejik bir biçimde ele alınmaktadır. Yapılan hesaplamalarla, hedef lokasyona taşınacak yüklerin transit yollar veya diğer ulaşım imkanları ile en hızlı şekilde taşınması amaçlanır. Kosova ve Türkiye’de depolama, taşıma, yükleme gibi kapsamlı lojistik hizmetlerin üzerinde ehemmiyetle durulmaktadır. Seçilen rotalar kapsamında kombine taşımacılık hizmeti ve bunun yanı sıra antrepo hizmeti de verilmektedir.

Kullanılacak taşıma türünün doğru bir şekilde belirlenmesi maliyet açısından önem arz etmektedir. Bu cihetle size en uygun taşıma türünü ve rota stratejisini belirliyoruz. Bu husus üzerinde önemle duruyoruz. Çünkü uluslararası alanda taşıma türlerini ve rota stratejilerini belirlemek maliyet ve zaman açısından oldukça önemlidir.

Kosova nakliye hizmetlerimizde tüm yükleriniz sigortalanmaktadır. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki irtibat bilgileri vasıtasıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz: