İletişim Formu

Lütfen başında 0 olmadan doldurunuz

İletişim

  • +90 850 441 26 45
  • [email protected]
  • Merkez Ofis
    15 Temmuz Mah. Gülbahar Cad. 1488 Sok. No:73 D:51, 34212 Bağcılar/İstanbul - Türkiye
  • İhracat Depo
    Muratbey Merkez Mahallesi Güney Giriş Caddesi No: 8/7 Çatalca/İstanbul - Türkiye

Macaristan Nakliye - %30 İndirimli

Macaristan nakliye operasyonlarınızda komple, parsiyel, multimodal seçeneklerinin yanı sıra proje taşımacılığı, gabari taşımacılığı gibi size özel seçenekler sunmaya hazırız.

Sektörün lider firmalarından biri olan Metroport lojistik ile Macaristan nakliye operasyonlarınızda en uygun fiyat avantajlarından faydalanabilirsiniz. Metroport Lojistik olarak sadece yük taşıma değil, tüm süreçte sizlere eksiksiz bir hizmet sunuyoruz.

Geniş iletişim ağımızla bize ihtiyaç duyduğunuz her adımda yanındayız. İthalatını yaptığınız ürünlerin hedef ülkede depolanmasından, gümrük işlemlerine kadar talep ettiğiniz her konuda sürecinizi profesyonel bir şekilde yürütüyoruz. 

Anlık GPS takibi ve güvenlik kameraları çözümleriyle sizlere tamamen güvenli bir transfer imkânı sunuyoruz. Sigortalı hizmetlerimizle sizi her türlü riske karşı tamamen güvence altına alıyoruz. 

Macaristan Yük Taşımacılığı

Macaristan yük taşımacılığı ihtiyaçlarınızda üstün hizmet anlayışımız ve uzun yıllara dayanan deneyimimizle yanınızdayız.  Geniş filomuz, deneyimli ekibimiz ve benzersiz iletişim ağımızla her türlü taşımacılık hizmetiniz için özel çözümler üretmeye hazırız. 

100’e yakın tırın organizatörlüğünü üstlenen firmamızın C2 VE TIO belgeleri bulunmaktadır. Yükünüzü hasarsız ve eksiz bir şekilde alıcıya ulaştırırken maliyeti en düşük seviyede tutmayı temel misyonlarımızdan biri olarak görüyoruz. 

Kendi alanında Türkiye’nin en iyisi olan uzman personellerimiz yüklemeleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirip alıcının teslim alımına kadar tüm süreçleri deneyimli personellerimizle sorunsuz bir şekilde yürütüyoruz. 

Macaristan Komple Nakliye

Macaristan komple nakliye hizmetimiz transferinin sağlanmasını istediğinize yüke göre tamamen size özel bir taşıma aracının tahsis edilmesi ve sürecin bu araçla ile tamamlanması anlamına gelmektedir. Yükünüz bir taşıma aracını doldurabilecek oranda ise komple nakliye sizin için en uygun ve en hızlı taşıma alternatiflerinden biri olacaktır. 

Macaristan’a ve Macaristan’dan Türkiye’ye her iki yönde her gün çıkışımız bulunmaktadır. Komple nakliye talep ettiğiniz gün sadece sizin yüklerinizin bulunduğu taşıma aracımız tam olarak planlanan saatte harekete geçecektir ve transfer tamamlana kadar anlık olarak takip edilebilecektir.  Transfer süresince yüklerinizi sigortalıyor ve alıcıya eksiksiz, hasarsız ve tam zamanında ulaşacağının garantisini veriyoruz. 

Macaristan Parsiyel Nakliye 

Macaristan parsiyel nakliye hizmetimiz tranfer edilecek olan yükü bir taşıma aracını doldurmayacak ölçüde olan müşterilerimiz için en iyi çözümlerden biridir. Bu lojistik seçeneğinde yükleriniz başka müşterilerimizin yükleriyle aynı taşıma aracında transfer edilir. Bu çözüm sayesinde maliyet büyük ölçüde azalacaktır. 

Maliyetin düşmesiyle birlikte Macaristan’a her gün çıkışlarımız olduğu için zamandan yana da herhangi bir kaybınız olmayacaktır. Yükleriniz Metroport Lojistik güvencesiyle zamanında ve sorunsuz olarak alıcısına ulaşacaktır. 

Macaristan Minivan Ekspress Taşımacılık

Macaristan minivan ekspress taşımacılık hizmetimiz en hızlı teslimatı tercih eden müşterilerimiz için geliştirilmiş bir taşımacılık modelidir. Bu teslimat modelin yükünüz alıcının kapısına kadar teslim edilir. Hızın ön plana çıktığı bu seçenekte malzemelerin güvenlikten de hiçbir ödün verilmemektedir. 

Tüm taşıma araçlarımızda olduğu gibi minivan araçlarımızda da GPS donanımı ve güvenlik kameraları bulunmaktadır. Bu sayede transferi son anına kadar anlık olarak takip edebilir ve ürünlerin güvende olduğundan emin olabilirsiniz. 

Macaristan Multimodal Taşımacılık

Macaristan multimodal taşımacılık hizmeti seçeneğimizde müşterilerimize yol ve hava şartlarından etkilenmeden en hızlı transfer imkanlarını sunmaktadır. Multimodal taşımacılıkta hava, kara ya da deniz yolu seçenekleri göz önünde bulundurularak lojistik operasyonunuz uzmanlarımız tarafından planlanır ve tüm operasyon süreci yine şirketimiz tarafından yönetilir. 

Macaristan Proje Taşımacılığı

Macaristan proje taşımacılığı hizmetimiz yüklemeden boşaltma aşamasına kadar yükünüzün transfer edileceği tüm sürecin titizlikle ele alındığı ve tamamen bu taşıma senaryosuna uygun özel bir operasyonun planlandığı kapsamlı bir taşımacılık hizmetidir. Bu seçenek ile gabari dışı, yüksek hacimli ve ağır yüklerin taşımı planlanan zaman içerisinde hasarsız ve eksiksiz olarak gerçekleşebilmektedir. Üstelik size özel çözümlerle ve en uygun maliyetlerle. 

Metroport lojistik olarak yukarıda sıraladığımız taşımacılık seçeneklerinin yanı sıra konteynır taşımacılığı, gabari dışı taşımacılık, ADR’li eşya taşımacılığı, depolama ve gümrükleme gibi tüm transfer süreçlerinde müşterilerimizin yanındayız. 

En güvenli ve en hızlı çözümler için siz de bizimle iletişime geçebilir ve yüksek standartlardaki taşımacılık hizmetimizden en uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz.