İletişim Formu

Lütfen başında 0 olmadan doldurunuz

İletişim

  • +90 850 441 26 45
  • [email protected]
  • Merkez Ofis
    15 Temmuz Mah. Gülbahar Cad. 1488 Sok. No:73 D:51, 34212 Bağcılar/İstanbul - Türkiye
  • İhracat Depo
    Muratbey Merkez Mahallesi Güney Giriş Caddesi No: 8/7 Çatalca/İstanbul - Türkiye

Polonya Nakliye - %30 İndirim

Alanında eğitim almış ve oldukça deneyimli ekibimiz ile uluslararası taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Polonya nakliye ihtiyacınızı da karşılayacak olan ekibimiz dilediğiniz her ilden çıkışlı işlem yapmaktadır. Polonya Nakliye’de lider konumda olan firmamız Polonya’daki depolama ve acenta ağımız ile yükleme ile ilgili tüm prosedürleri eksiksiz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Sahip olduğumuz belgeler kapsamında (C2, TIO) 100’ yakın aracın organizatörlüğünü yapmaktayız.

Hem Polonya’dan Türkiye’nin herhangi bir iline hem de Türkiye’den Polonya’nın herhangi bir merkezine sizlere %100 hasarsız olarak taşımacılık imkanı sunuyoruz.

Polonya Komple Nakliye

Polonya komple nakliye işlemimiz çift yönlü şekilde gerçekleşmektedir. Taşıma öncesinde planlama aşaması ele alınarak taşınan malzemenin güvenilir ve sorunsuz iletilmesini sağlamaktadır. Türkiye’den Polonya’ya ve Polonya’dan Türkiye’ye her gün komple çıkış hizmetimiz bulunmaktadır.

Dilenen her türlü iki nokta arasında komple nakliye hizmeti verilmektedir. Planlamanın doğru yapılabilmesi adına firmamıza eksiksiz ve tam bilgi verilmelidir.

Sonrasında uzmanlarımız taşınacak olan malzemeye en uygun taşıma tekniğini ve bu teknikte görevli olacak olan ekibin tayin edilmesini sağlamaktadır.

Polonya Parsiyel Nakliye

Firmamız ile birlikte ele alabileceğiniz işlemlerden biri de Polonya parsiyel nakliye işlemidir. Türkiye’den Polonya’ya ve Polonya’dan Türkiye’ye her gün parsiyel çıkış yapmaktayız.

Polonya Parsiyel Taşımacılık maliyet olarak komple taşımacılıktan uygundur. Farklı firma yüklerini tek bir araca yükleyerek aynı gün çıkışını sağlamaktayız. Bu sayede malzemeleriniz farklı bir sevkiyatı beklemeden zamandan ve navlundan tasarruf etmektedir. ihtiyaç duyma nedeniniz ne olursa olsun tıpkı Polonya komple nakliye işleminde olduğu gibi Polonya parsiyel nakliye işleminde de tüm işlem basamakları aynı titizlikle uygulanacaktır.

Yükleriniz müşterinize ulaştığında tüm boşaltma işlemleri şoförümüz tarafından kontrol edilerek tahliyesi sağlanır. Çalışanlarımız yüklerin hasar almadan yüklenmesi ve tahliyesi edilmesi konusunda özel eğitim almış deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Depomuzda malzemeler yüklenirken malzemenin unsurlarına göre uygulama tekniği belirler ve buna uygun yükleme sağlanır. Uygulama tekniği belirlenirken taşınacak malzemenin cinsi, hasar alma ihtimalini en aza indirgeyecek malzeme kullanımı gibi unsurlar profesyonelce dikkate alınmaktadır.

Polonya Nakliye Hizmetleri

Polonya ile Türkiye arasında çift taraflı olarak düzenlediğimiz diğer hizmetlerimiz:

·         Tekstil ürünleri için askılı taşımacılığı sistemi

·         Proje taşımacılığı

·         Minivan ekspress taşımacılık

·         Depolama ve gümrükleme hizmetleri

·         ADR’li eşya taşımacılığı

·         Gabari dışı taşımacılık

·         Multimodal taşımacılık

·         Konteynır taşımacılığı şeklindedir.

Polonya Askılı Taşımacılığı

Polonya askılı taşımacılığı işlemimiz ithalat ihracatı yapılan giyim, tekstil ürünlerinin yapısını bozmadan sağlam bir şekilde ülkeye girişini ya da ülkeden çıkışını sağlamak şeklinde uygulanmaktadır.

Polonya Proje Taşımacılığı

Polonya proje taşımacılığı işlemlerimiz kapsamında size sunabileceğimiz hizmetler:

·         Yol izni alma

·         Lokal bilgilendirme

·         Teknik ekip tedariki

·         Ağır kargolama, depolama ve aktarım çözümlerinin sunulması

·         Sipariş takibi

·         Emtia sigortası

·         Belge çıkışı

·         Anahtar teslim maliyet

·         Vinç ve survey

·         Dış ticaret ile mevzuat desteğinin yapılması şeklindedir. Bunun dışındaki ihtiyaçlarınız için de bizimle görüşebilirsiniz.

Polonya Minivan Ekspress Taşımacılık

Polonya minivan ekspress taşımacılık hizmetimiz hızlı teslimatlarımız için uyguladığımız bir nakliye tekniğidir. Gidilecek olan yere en hızlı şekilde varmak adına küçük ve hızlı bir aracın gönderilmesi sağlanmaktadır.

Gerekli durumlarda araç sayısı ve çalışan ekip üyesi sayısı arttırılabilir. Eşya çokluğu konusunda endişelenmeye gerek yoktur.

Polonya Depolama ve Gümrükleme Hizmetleri

Ürünlerinizin yüklenmesi, yüklerin indirilip sınıflandırılması, üzerlerine etkilet yapılması, yapısına göre ambalajlanması ve Polonya’nın herhangi bir noktasına dağıtımını sağlıyoruz.

Polonya depolama ve gümrükleme hizmetlerimiz kapsamında gümrüklü ve gümrüksüz olmak üzere iki farklı alanda eşyalarınızı güvenli bir şekilde depoluyoruz.

Polonya ADR’li Eşya Taşımacılığı

Polonya ADR’li eşya taşımacılığı işlem kapsamımızda işleme uygun özel araçlarımız bulunmaktadır.

Çevrenin ve insan sağlığının güvenliğine uygun ADR belgelerimizle tehlikeli maddelerin taşınması konusunda Polonya ve Türkiye arasında çift taraflı hizmet desteği sağlıyoruz.

Araçlarımızın sertifika, izin ve kontrolleri tamdır.

Polonya Gabari Dışı Taşımacılık

Polonya gabari dışı taşımacılık hizmetimiz ile ağır yüklerin tonaj, ulaşım, ağırlık planlarını düzenleyerek gitmesi gereken yere ulaştırıyoruz.

Bunun için özel araç ve ekipmanlarımız uzmanlarımız eşliğinde kullanılmaktadır.

Polonya Multimodal Taşımacılık

Polonya multimodal taşımacılık hizmetimiz ile birden fazla taşınma türünün ihtiyaca yönelik olarak bir araya getirilmesi ile yüklerinizi iki nokta arasında aktarıyoruz.

Gerekli durumlarda farklı taşıma yollarını kullanan geniş kapsamlı çalışmalara açık bir firmayız. Burada hem hız kazanmak hem de taşınanları hasarsız şekilde ulaştırmak tıpkı diğer işlemlerde olduğu gibi hesaplanmaktadır.

Polonya Konteynır Taşımacılığı

Polonya konyetnır taşımacılığı hizmetimiz sayesinde çeşitli konteynırların içerisinde yer alan yüklerinizi kolayca aktararak ya da aktarım noktalarına ulaştırarak taşıyabiliriz.

Örnek olarak gemi ile devam edecek yolculuklarda gemiye konteynırların ulaştırılması ya da aktarım yapılacak başka herhangi bir noktaya ulaşım ve yüklemesini sağlıyoruz.

Bu sayede oldukça verimli bir işlem imkanı sunuyoruz.