İletişim Formu

Lütfen başında 0 olmadan doldurunuz

İletişim

  • +90 850 441 26 45
  • [email protected]
  • Merkez Ofis
    15 Temmuz Mah. Gülbahar Cad. 1488 Sok. No:73 D:51, 34212 Bağcılar/İstanbul - Türkiye
  • İhracat Depo
    Muratbey Merkez Mahallesi Güney Giriş Caddesi No: 8/7 Çatalca/İstanbul - Türkiye

Portekiz Nakliye - %30 İndirim

Uluslararası taşımacılık, lojistik ve nakliyat alanında edindiğimiz on sekiz yıllık tecrübemiz ile Portekiz nakliye hizmeti veriyoruz. Metroport Lojistik olarak sırf lojistik hizmeti veren bir firma değiliz. Eşyanın temin edilmesinden depolama ve gümrükleme işlemlerine kadar süren kompleks süreci en ince ayrıntısına kadar profesyonel bir biçimde yönetiyoruz. 100’e yakın TIO, C2 gibi yeterlilik belgelerine sahip aracımızla ve yüklerinizi sigorta kapsamına alan CMR belgemiz ile eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyoruz. Araçlarımızın hepsi 7/24 güvenlik kameralarıyla ve Uydu/GPS sistemiyle takip edilmektedir. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda araçlarımızın anlık konumları da paylaşılmaktadır. Her ülkede bulunan acente ve depolama alanlarımızla ve ayrıca özmal araçlarımızla sektörümüzün öncü firması olmaktan gurur duyuyoruz.

Portekiz nakliye işlemleriniz her biri alanında uzman olan çalışanlarımız ile profesyonel bir biçimde ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Hakeza depo yükleme işlemleriniz de profesyonel bir şekilde yürütülmektedir. Avrupa standartlarına muvafık çalışan acenteler ile olan iş ortaklığımız sayesinde nakliyat işlemlerinizi güvenli, ekonomik, hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapıyoruz. Amacımız; yüklerin mümkün olan en kısa zamanda hasarsız ve ekonomik bir şekilde istenilen noktalara ulaştırılmasıdır. Bu minvalde yaklaşık 20 yıla yakın hizmet verdik ve hala vermeye devam ediyoruz. Hizmet çeşidimiz Portekiz parsiyel nakliye ve Portekiz komple nakliye olmak üzere iki kısımdan oluşmaktadır.


Türkiye – Portekiz arası olmak üzere; gıda ürünleri, elektronik, demir-çelik, beyaz eşya, tekstil, medikal-ilaç, otomotiv, kimyasal madde, ağır sanayi, yapı-inşaat, makine, mobilya vb. gibi yüklerin ithalat ve ihracat işlemlerini yapıyoruz. Portekiz’de ürün alımı, gümrükleme, DAP sistemi ile müşterilere gönderilecek malların kapı teslimi şeklinde çeşitli işlemler tarafımızca yapılmaktadır.


Portekiz Parsiyel Nakliye

Portekiz parsiyel nakliye adlı hizmette geçen parsiyel kelimesi parça, kısmi gibi anlamlara gelmektedir. Parsiyel nakliye ise aynı dağıtım güzergahına sahip olan müşterilerin yüklerinin tek bir araç vasıtasıyla dağıtılması demektir. Tek bir araçla pek çok müşterinin yükleri dağıtılmaktadır, bu sebeple parsiyel nakliye düşük maliyetlidir.

Portekiz Komple Nakliye

Portekiz komple nakliye veya FTL taşımacılık olarak adlandırılan bu hizmette geçen FTL kelimesi; “Full Truck Load” kelimelerinin baş harflerinden meydana gelmektedir. Bir firmaya ait tek bir yükün tek bir araç vasıtasıyla taşınmasıdır. Bu nakliye hizmeti zaman bakımından oldukça avantajlıdır. Çünkü bu hizmette başka yüklerin gelmesi beklenmemektedir.

Dağıtım Bölgeleri

Türkiye’nin bütün illeri ile Lizbon, Porto, Faro, Braga şehirleri başta olmak üzere tüm Portekiz bölgelerini dağıtım ağımız kapsamaktadır. Portekiz, lojistik bakımdan Batı Avrupa’nın gözdesidir. Önemli kara yolu ağlarına ve liman şehirlerine sahip bir ülke olarak nakliye işlemlerinde en çok tercih edilen ülkeler arasındadır. Biz de tüm bunları göz önünde bulundurarak, ülkenin her türlü ulaşım imkanını kullanarak, uluslararası çapta taşımacılık hizmeti veriyoruz. İSO 9001 kalitesi sunan firmamız, nakliyat işlemlerinizi güvenli şekilde gerçekleştirmektedir.

Portekiz Nakliye Hizmetleri

Sunduğumuz taşımacılık çeşitleri kısaca şöyledir:

Minivan Express

Askılı Taşımacılık

Proje Taşımacılık

ADR’li Eşya Taşımacılığı

Taşımacılık Depolama ve Gümrükleme Hizmetleri

Multimodal Taşımacılık

Gabari Dışı Taşımacılık

Konteyner Taşımacılık


Portekiz nakliye süreçlerinde çeşitli lojistik varyantlardan istifade edilmektedir. Hususiyetle ülkedeki deniz yolu taşımacılığının gelişmiş olması hasebiyle, intermodal taşımacılık sistemi kullanılabilmektedir. İntermodal lojistik sisteminin kullanılmasıyla eşgüdümlü olarak hava yolu ve kara yolu gibi taşımacılık çeşitleri de devreye sokulmaktadır.

Taşınacak eşyalar için hedef lokasyona ulaşım imkanları ve rotalar stratejik bir biçimde belirlenmektedir. Yapılan hesaplamalar sonucunda hedef lokasyona taşınacak yüklerin transit yollar veya diğer ulaşım imkanlarıyla en hızlı şekilde taşınması amaçlanmaktadır. Portekiz ve Türkiye’de depolama, taşıma, yükleme gibi kapsamlı lojistik hizmetlerin üzerinde titizlikle durulmaktadır. Ayrıca antrepo hizmeti de verilmektedir.

Maliyet açısından oldukça önem arz eden etmenlerden biri de taşıma çeşidinin doğru bir şekilde belirlenmesi ve stratejik bir biçimde planlanmasıdır. Bu sebeple size en uygun taşıma çeşidini ve güzergah stratejisini belirliyoruz. Bu nokta üzerinde deyim yerindeyse ince eğirip sık dokuyoruz. Zira biliyoruz ki, kıtalar arası boyutta ve uluslararası alanda taşıma türlerini ve rota stratejilerini doğru bir şekilde belirlemek, planlamak maliyet ve zaman açısından olmazsa olmaz yapı taşlarındandır.

Portekiz nakliye işlemlerinizde bütün yükleriniz sigortalanır. Daha fazla bilgi almak ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki bilgiler vasıtasıyla bizimle irtibat