İletişim Formu

Lütfen başında 0 olmadan doldurunuz

İletişim

  • +90 850 441 26 45
  • [email protected]
  • Merkez Ofis
    15 Temmuz Mah. Gülbahar Cad. 1488 Sok. No:73 D:51, 34212 Bağcılar/İstanbul - Türkiye
  • İhracat Depo
    Muratbey Merkez Mahallesi Güney Giriş Caddesi No: 8/7 Çatalca/İstanbul - Türkiye

Romanya Nakliye - %30 İndirimli

Romanya nakliye hizmeti alanında engin tecrübesiyle yer alan Metroport Lojistik, 2003 yılından günümüze kadar kesintisiz olarak hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Komple, parsiyel ve ekspress yük taşımacılığı başta olmak üzere size özel geniş lojistik seçenekleriyle ürünlerinizi hasarsız, eksiksiz ve en düşük maliyetlerle alıcısına ulaştırmaktayız. 

Romanya ve Türkiye'de en köklü firmaların ithalat ve ihracat işlerinde nakliye konusunda çözüm ortağı olarak, sektörde tercih edilen firmalar arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. 

Teknolojik alt yapımıza önem vererek uydu takip sistemli araçlarımızla, Romanya nakliye hizmeti vermekteyiz. Üstelik yükünüz yine teknolojik ortamlarda hesaplanarak, yükünüzün ortalama olarak hangi sürede ulaşacağı konusunda bilgi verilmektedir. Diğer yandan mesafe ve maliyetlerin hesaplanması da yine bilgisayar ortamında gerçekleşmektedir.

Komple çözüm anlayışıyla yola çıkan Metroport Lojistik, sadece Romanya nakliye hizmeti değil farklı çözümlerde sunmaktadır. Amacımız bu alanda sizlerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vererek, tüm ihtiyaçlarınız için çözüm ortağı olabilmektir. TIO ve C2 uluslararası taşımacılık belgelerimizle toplamda 100 tırın organizatörlüğünü yürüterek, uluslararası yük taşımacılığında yerinde çözümler sunmaktayız. 

Yükün depolanarak saklanması ve hatta alınması gibi işlemlerde de firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Bunun dışında müşteri talebine bağlı olarak gümrüklemesine kadar hizmet vererek, müşteri memnuniyeti konusunda sınırsız olduğumuzu gösteriyoruz. Alanında tamamen uzman ve eğitimli çalışanlarımız ile en düşük maliyet ve maksimum verimlilik anlayışıyla hizmet vermekteyiz. Romanya dışında Almanya yük taşımacılığı, İtalya nakliye hizmeti ve Yunanistan, Macaristan, Danimarka gibi pek çok ülkeye karşılıklı araçlar çıkartmaktayız. Üstelik bu ülkelerde faaliyet gösteren birçok köklü firmaya, çözüm ortağı olarak hizmet vermekteyiz.

Romanya Türkiye ve Türkiye Romanya arasında günlük karşılıklı olarak araç çıkışlarımız bulunmaktadır. Tüm yükünüz CMR yani yük sigortası güvencesiyle taşınarak, olası risklere karşı güvence altına alınmaktadır.

Romanya Yük Taşımacılığı

Komple çözüm anlayışıyla Romanya yük taşımacılığı ihtiyaçlarınıza cevap veren Metroport, teknolojik ve donanımlı alt yapısıyla sizler için en iyisini sunmaktadır. Romanya nakliye hizmeti boyunca süreç yönetimi de dahil olmak üzere ihtiyacınız olan tüm hizmetleri, tek çatı altında en uygun fiyatlarla almanız mümkündür. Romanya ve Türkiye genelinde ciddi bilinirliğe sahip firmalara çözüm ortağı olarak yürüttüğümüz operasyonel faaliyetlerimizin tamamında, müşteri memnuniyeti ile süreci teslim etmiş bulunmaktayız.

Uluslararası taşımacılık konusunda uzun yılların deneyimini üstün profesyonellik ve müşteri memnuniyeti anlayışıyla birleştirerek, sizlere en iyisini en uygun fiyatlara sunma gayretindeyiz.


Romanya Komple Nakliye

Firmamızdan alacağınız hizmetler arasındaki Romanya komple nakliye hizmeti, eşya depolama ve süreçle alakalı tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. İhtiyaç duyulması halinde eşya depolama, taşıma ve süreç yönetimi gibi çeşitli konularda firmamızdan profesyonel hizmetler alabilirsiniz.

Romanya Parsiyel Nakliye

Metroport Grup tarafından sunulan hizmetlerden biri, Romanya parsiyel nakliye hizmetidir. Bu hizmet komple yük taşımacılığı yerine sadece parça yükü bulunan müşterilerimize verilmekte olup, maliyet bakımından parça yükü bulunanlar için çok daha avantajlı bir hizmettir.

Aynı araç içerisinde farklı firma yükleri sorunsuz olarak taşınmakta ve yerlerine teslim edilmektedir. Araç çıkışlarının sık ve hızlı olması nedeniyle, parça yükleriniz daha kısa sürede yerlerine ulaştırılır. Taşımacılık sırasında her firmanın yükü ayrı ve düzenli şekilde tasnif edildiği için, Romanya parsiyel taşımacılık hizmetinde herhangi bir sorunun yaşanması söz konusu olmamaktadır. Bu hizmetimizde yine tamamen CMR yük taşıma sigortası kapsamında verilmektedir.

Romanya Minivan Ekspress Taşımacılık

Yılların getirmiş olduğu tecrübeyi profesyonel ve teknolojik hizmet anlayışı ile bütünleştiren Metroport Lojistik, Romanya minivan ekspress taşımacılık hizmeti vermektedir. Bu hizmet minibüs tarzı araçların yeterli olduğu taşımacılık işlerinde, hızın ön planda olduğu durumlarda daha avantajlı olmaktadır.

Romanya Türkiye ve tam tersi olarak çıkan minivan araçlar, yükünüzü en hızlı ve sorunsuz şekilde yerine ulaştırmaktadır. Parsiyel yani parça yük taşımacılığı ve diğer yöntemlere göre daha hızlı olduğu için, genellikle acil ihtiyaçlar için en iyi çözümlerden biri olarak görülmektedir.

Romanya Multimodal Taşımacılık

Yükün farklı araç çeşitleri ile taşındığı bir taşımacılık sistemidir. Romanya multimodal taşımacılık sırasında müşterinin talebi veya gerek görülmesi halinde, maliyetleri düşürmek ve süreci hızlandırmak için bu taşımacılık modeli tercih edilebilmektedir.

Romanya Proje Taşımacılığı

Özel projeler için verilen Romanya proje taşımacılığı hizmetimiz ise daha çok çok geniş ve uzun yapıdaki yükler için