İletişim Formu

Lütfen başında 0 olmadan doldurunuz

İletişim

  • +90 850 441 26 45
  • [email protected]
  • Merkez Ofis
    15 Temmuz Mah. Gülbahar Cad. 1488 Sok. No:73 D:51, 34212 Bağcılar/İstanbul - Türkiye
  • İhracat Depo
    Muratbey Merkez Mahallesi Güney Giriş Caddesi No: 8/7 Çatalca/İstanbul - Türkiye

Slovakya Nakliye

Slovakya nakliye hizmeti ihtiyaçlarınızda komple, parsiyel, ekspress yük taşımacılığı çok çeşitli ve her ihtiyaca uygun çözümlerle yanınızdayız. 

Müşterilerimize yüksek standartları en uygun maliyetlerle sunmaktayız. C2 ve TIO sertifikalarına sahip olan Metroport Lojistik 100’e yakın tırın organizatörlüğünü üstlenen köklü bir firmadır.  

Filomuzdaki araçlar GPS ile anlık takip edilebildiği gibi yük sigortamızla müşterilerimizi tamamen güvence altına almaktayız. 

Slovakya  Yük Taşımacılığı

Slovakya yük taşımacılığı ihtiyaçlarınızda yılların getirdiği deneyimimize güvenebilirsiniz. Avrupa’nın önde gelen şirketlerinin çözüm ortağı olan firmamızın temel misyonu transferi eksiksiz, hasarsız ve zamanında tamamlanın yanı sıra müşterilerine en uygun maliyetli çözümleri sunmaktadır.

Slovakya yük taşımacılığı hizmetini en uygun fiyatlarla sunarken Metroport Lojistik olarak kalite ve güvenlikten asla taviz vermemekteyiz.  Her çözüme uygun taşıtların yer aldığı geniş filomuzdaki tüm araçlar GPS üzerinden anlık olarak takip edilmektedir. Ayrıca yine tüm araçlarımız güvenlik kameraları ile donatılmıştır. Bu sayede yükünüzün son durumundan anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Slovakya Komple Nakliye

Slovakya komple nakliye hizmeti her iki yönlü her gün çıkışlarımızın olduğu hızlı, güvenilir ve uygun maliyetli lojistik seçeneklerimizden biridir. Bu nakliye türünde sizin yükünüze özel bir araç tahsis edilir. Araçtaki tüm yükleri sizin malzemeleriniz oluşturduğundan ürünleriniz vakit kaybetmeden alıcısına ulaştırılır. 

Transferi sağlanacak yükleriniz bir taşıma aracını dolduracak hacimdeyse komple nakliye hem zaman hem de maliyet açısından size avantaj sağlayacaktır. 

Slovakya Parsiyel Nakliye 

Slovakya parsiyel nakliye seçeneğimiz yükleri bir taşıma aracını doldurmaya yetmeyecek müşterilerimiz için ideal seçenekler arasındadır. Bu seçenekte yükleriniz diğer müşterilerimizin malzemeleriyle birlikte transfer edilir. Böylece maliyet de diğer müşterilerimizle birlikte pay edilmiş olur. 

Metroport güvencesi ile yükleriniz alıcısına en hızlı şekilde ulaşırken maliyetten de büyük bir ölçüde tasarruf etmiş olursunuz. Üstelik her gün Slovakya’dan Türkiye’ye, Türkiye’den Slovakya’ya çıkışlarımız olduğu için zaman açısından da hiçbir kayıp yaşamazsınız. 

Slovakya Minivan Ekspress Taşımacılık

Slovakya minivan ekspress taşımacılık özellikle hız unsurunun ön planda tutulduğu lojistik ihtiyaçlarında güvenle tercih edilebilir. Bu seçenekte yükünüz alıcının kapısına kadar güvenle ve hızla ulaşacaktır. 

Özel donanımlara sahip minivan araçlarımı ve ihtiyaca en uygun şekilde planlanan güzergahlarla yükünüzün teslimatını gerçekleştirmekteyiz. Ticari verimliliğinizi ve ihracat kapasitenizi arttırabilmek adına tüm detayların titizlikle planlandığı Slovakya minivan taşımacılık hizmetimizle tam olarak planlanan saatte yükünüzü alıcıya teslim ediyoruz. 

Üstelik minivan araçlarımız da tıpkı diğer taşıma araçlarımız gibi GPS ile anlık takip edilebilmektedir. Ayrıca minivan araçlarımız da güvenlik kameraları ile donatılmıştır. 

Slovakya Multimodal Taşımacılık

Slovakya multimodal taşımacılık hizmetimiz ihtiyacınıza en uygun çözümleri hesaplayarak farklı taşıma yollarını bir araya getiriyoruz. Böylece müşterilerimize tek bir sözleşme ile tüm ulaştırma seçeneklerinin avantajlarını sunabiliyoruz. 

Baştan sona uzman ekibimizin planladığı ve yönetimini üstlendiği süreçte hava, kara ya da deniz yolu gibi tüm seçenekler değerlendiriyor ve tamamen size özel bir taşımacılık operasyonu gerçekleştiriyoruz. 

Multimodal taşımacılık sayesinde en hızlı ve en güvenilir çözümleri uygun maliyetlerle size sunuyoruz. Metroport Lojistik kalitesinden hiçbir aşamada taviz vermediğimiz gibi anlık olarak yükünüzün nerede olduğunu takip edebilme imkanını da sunuyoruz. 

Slovakya Proje Taşımacılığı

Slovakya proje taşımacılığı hizmetimizle büyük hacimli ve ağır, gabari dışı yüklerinizi planlanan zaman içerisinde ve en uygun maliyetlerle taşıyoruz. 

Bu taşıma modelinde yüklemeden boşaltıma tüm süreç alanında deneyimli, uzman personellerimiz tarafından gerçekleştirilir. Sürecin tüm aşamalarıyla ilgili müşterilerimiz detaylı bir şekilde bilgilendirilir. Planlamanın detaylı bir şekilde yapılmasının ve güvenlik önlemlerinin kusursuz bir şekilde alınmasının yanı sıra yük sigortamız ile müşterilerimizin riski sıfıra indirilir. 

Geniş ve benzersiz iletişim ağımız ile ihtiyaç duyulduğunda müşterilerimize projenin her aşamasında destek sunabilmekteyiz. 

Slovakya nakliye hizmeti ihtiyaçlarınızda yukarıda sıraladığımız seçeneklerin yanı sıra ADR’li eşya taşımacılığı, gabari dışı taşımacılık ve konteynır taşımacılığı gibi farklı çözümler de sunmaktayız. İhtiyacınıza en uygun nakliye çözümlerinizi uygun maliyetlerle sunabilmemiz ve Metroport Lojistik kalitesiyle tanışmak için bizimle iletişime geçin.