İletişim Formu

Lütfen başında 0 olmadan doldurunuz

İletişim

  • +90 850 441 26 45
  • [email protected]
  • Merkez Ofis
    15 Temmuz Mah. Gülbahar Cad. 1488 Sok. No:73 D:51, 34212 Bağcılar/İstanbul - Türkiye
  • İhracat Depo
    Muratbey Merkez Mahallesi Güney Giriş Caddesi No: 8/7 Çatalca/İstanbul - Türkiye

Yunanistan Nakliye ve Taşımacılık - %30 İndirim


Metroport olarak Yunanistan'a 50’nin üzerinde profesyonel çalışan, tam donanımlı altyapı ve kusursuz iletişim ağı ile kaliteli hizmet vermekteyiz. Teknoloji yatırımına önem veren bir firma olarak Kullanılan uydu sistemleri ile sürücülerle elektronik ortamda yazışarak bağlantı kurulmakta, sevkiyat, mesafe ve maliyetler bilgisayar ortamında tespit edilmektedir.

Metroport, sadece bir lojistik firması değil süreç yöneticisidir. İthalat ve İhracat işlemlerinizde Depolama, Gümrükleme ve Lojistik gibi tüm ihtiyaçları karşılar. Sahip olduğumuz belgeler dahilinde 100'e yakın aracın organizatörlüğü yapmaktayız. Yunanistan'ın dev projelerini Metroport Group olarak tüm süreçleriyle yönetmekteyiz.


Yunanistan nakliye hizmetini sizlere sunan firmamız ile tüm yüklerinizi Türkiye’nin her yerinden Yunanistan’a tüm bölgelerine gönderimini sağlayabilirsiniz. Her gün komple nakliye ve parsiyel nakliye çıkışlarımız bulunmaktadır. Firmanızın Yunanistan’a gönderim yapacağı yüklerin depolanmasını ve tek seferde Yunanistan’a taşınmasını sağlamaktayız. Yunanistan’da bulunan çok sayıda büro ve çalışanlarımız ile yükleriniz ve alıcı firmalar hakkında her zaman bağlantı kurabiliyor ve sizlere bilgi verebiliyoruz.


Sizlere sunduğumuz Yunanistan nakliye hizmeti ile her gün çıkışı bulunan komple ve parsiyel araçlarımız sayesinde yüklerinizi en kısa sürede alıcılarına teslimi gerçekleştiriyoruz. Hizmetlerimiz bölge açısından herhangi bir sınır bulundurmamaktadır. Tüm yükleriniz ve tüm eşyalarınız; Türkiye’nin her bölgesinden alınarak Yunanistan’da istediğiniz adrese ulaştırılmaktadır. Yurt dışı lojistik hizmetlerimiz sayesinde gönderim yapacağınız tüm yükler, firmamız tarafından depolanır ve her biri güvence altına alınır. Vaktinde ve güvenilir şekilde teslimi sağlanır.

Türkiye’den taşıma yaptığımız başlıca şehirler;


İstanbul

Kocaeli

Bursa

İzmir

Yalova

Sakarya

Ankara

Balıkesir

Samsun

Bolu

Çanakkale

Antalya

Denizli

Edirne

Mersin

Gaziantep

Aydın

Bilecik

Kırklareli

Kayseri

Konya

Çorum

Kütahya

Malatya

Giresun

Manisa

K.Maraş

Muğla

Düzce

Eskişehir

Zonguldak

Adana

Karabük

Çankırı

Trabzon

Sinop

Burdur

Tekirdağ

Rize

Ordu

 

Yunanistan’dan taşıma yaptığımız şehirler;


1. Atina

12. Serez

26. Tesprotya

40. Oniki Adalar

1. Doğu Attika

13. Selanik

27. Korfu

41. Kardiça

1. Pire

14. Hanya

28. Kefalonya

42. Yenişehir

1. Batı Attika

15. Kandiye

29. Levkas

43. Magnezya

2. Eğriboz

16. Laşit

30. Zakintos

44. Tırhala

3. Evritanya

17. Resmo

31. Sakız

45. Achaea

4. Fokida

18. Dırama

32. Midilli

46. Aetolia-Acarnania

5. Ftiotis

19. Meriç

33. Sisam

47. Elis

6. Boeotia

20. Kavala

34. Arkadya

48. Florina

7. Halkidikya

21. Rodop

35. Argolis

49. Grevena

8. İmatya

22. İskeçe

36. Korent

50. Kesriye

9. Kılkış

23. Arta

37. Lakonya

51. Kozani

10. Pella

24. Yanya

38. Mesinya

 

11. Pierya

25. Preveze

39. Kiklad Adaları

 

 

Türkiye merkezli sınırlar ötesi taşımalarda, Yunanistan'ın her noktasına ulaşabilme imkanını bir ya da birbiri ile bağlantılı taşıma modellerini kullanarak en optimum süre ve maliyet fırsatlarını yaratarak Yunanistan Nakliye hizmetine sunar. Yunanistan’da bulunan Acenta ve gümrük ağımız ile tüm ihtiyaçlara yönelik lojistik çözümler sağlamaktayız. Yunanistan ve Türkiye’de bulunan bir çok büyük firmaya lojistik çözümleri sunmaktayız. Atina’da ve Selanik’te bulunan bürolarımız ile Yunanistan Nakliye süreçlerinde oluşacak sorunlara direkt olarak müdahil olma ve çözümleme konusunda uzman ekibimiz sorunların sonuçlandırılmasında önemli rol oynamaktayız.