Turkey I Poland I Greece I Romania

Bulgaristan Nakliye Komple Nakliye Parsiyel Nakliye Ekspres Minivan

Kurulduğumuz günden bugüne mekik dokuduğumuz ülke olan Bulgaristan'ya günlük çıkışlarımız ile Komple ve Parsiyel taşımacılık hizmeti vermekteyiz..

Komple Nakliye

Komple Nakliye

Parsiyel Nakliye

Parsiyel Nakliye

Express Nakliye

Express Nakliye

Rotamız başarınız.

Metroport ile Bulgaristan artık çok yakın!

Geniş acenta ve depolama ağımız ile Bulgaristan artık çok yakın! Özmal araçlarımız ile Bulgaristan'ın tamamına komple ve parsiyel nakliye hizmeti vermekteyiz. Uçtan uca nakliye çözümlerimiz ile bir çok kurumsal firmaya çözüm ortaklığı yapmaktayız.

Image
tnf
af
tesla
hsbc
boss
nestle

+15.000'den fazla mutlu müşteriye katılın!

Metroport Logistics

İşinize hız katıyoruz.

Bulgaristan Nakliye

Uluslararası nakliyat, taşımacılık ve lojistik alanında edindiğimiz on beş yıllık tecrübemiz ile Bulgaristan nakliye hizmeti veriyoruz. Eşyalarınızı güvenli bir biçimde taşıyoruz.

Bulgaristan nakliye işlemlerinizi kalifiye çalışanlarımız ile ivedi şekilde icra ediyoruz. Avrupa standartlarında hizmet veren acenteler ile olan iş birliğimiz sayesinde sorunsuz, güvenli, ekonomik ve hızlı bir lojistik hizmeti sunuyoruz. Hizmet ağımız Bulgaristan komple nakliye ve Bulgaristan parsiyel nakliye olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Yükleri tek bir aracı doldurmaya yetmeyen ve ekonomik paketten faydalanmak isteyen müşterilerimize parsiyel nakliye seçeneğimizi tavsiye ediyoruz.

Kuruluşundan bu yana ithalat ve ihracat taşımacılığı sektöründe lider konuma gelen firmamız, her biri Avrupa standartlarına uygun geniş araç filosu ve CMR sigorta güvencesi ile çalışmaktadır. Zamanın kıymetini bilerek, yüzde yüz güvence vererek, uygun fiyat politikamız ile sizlere yardımcı oluyoruz.

 

Bulgaristan Komple Nakliye

Bulgaristan komple nakliye olarak adlandırdığımız bu hizmetin bir diğer adı FTL taşımacılıktır. Full Truck Load kelimelerinin baş harflerinden oluşan bu kısaltmanın anlamı; bir firmaya ait yükün tek bir taşıma aracına yüklenmesi ve nakliyatı anlamına gelmektedir. Bu tarz taşımalar ekonomiktir ve zaman bakımından oldukça kârlıdır. Zira yola çıkmak için başka yüklerin gelmesi beklenmemektedir.

+0

Filo

+0M

Ton Yük

+0B

Mutlu Müşteri

+0

Personel

Bulgaristan Parsiyel Nakliye

Bulgaristan parsiyel nakliye olarak adlandırdığımız bu hizmette geçen parsiyel kelimesi; bütün olmayan, parça anlamına gelmektedir. Parsiyel nakliye ise; aynı dağıtım rotasına sahip olan müşterilerin yüklerinin tek bir araçta toplanmasıdır. Bu hizmet komple nakliye hizmetimize göre daha uygun fiyatlıdır.

Dağıtım Bölgeleri

Bulgaristan nakliye dağıtım ağımız; tüm Türkiye illeri ile Sofya, Burgaz, Plovdiv (Filibe), Varna, Kazanlık, Bansko başta olmak üzere tüm Bulgaristan bölgelerini kapsamaktadır. Firmamızın sunduğu İSO 9001 kalitesiyle nakliyat işlemlerinizi gönül rahatlığıyla yapabileceksiniz.

sunmaktadır.

 

Askılı tekstil taşımacılığı olarak da adlandırılan bu nakliyat işlemi günümüzde tekstil firmaları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Tekstil ürünlerinin doğru bir havalandırmaya sahip olmayan, ışık izolasyonu uygun şekilde sağlanmamış araçlarda taşınması kumaşların kalitelerini yitirmelerine sebep olmaktadır. Biz de bu sebeple tekstil ürünlerinizin nakliye işlemlerini uygun koşullar altında gerçekleştirerek bu sorunun önüne geçiyoruz.

Bulgaristan proje taşımacılığı hizmetimizle büyük hacimli ve ağır, gabari dışı yüklerinizi planlanan zaman içerisinde ve en uygun maliyetlerle taşıyoruz. 

Bu taşıma modelinde yüklemeden boşaltıma tüm süreç alanında deneyimli, uzman personellerimiz tarafından gerçekleştirilir. Sürecin tüm aşamalarıyla ilgili müşterilerimiz detaylı bir şekilde bilgilendirilir. Planlamanın detaylı bir şekilde yapılmasının ve güvenlik önlemlerinin kusursuz bir şekilde alınmasının yanı sıra yük sigortamız ile müşterilerimizin riski sıfıra indirilir.  

Bulgaristan minivan ekspress taşımacılık özellikle hız unsurunun ön planda tutulduğu lojistik ihtiyaçlarında güvenle tercih edilebilir. Bu seçenekte yükünüz alıcının kapısına kadar güvenle ve hızla ulaşacaktır. 

Özel donanımlara sahip minivan araçlarımı ve ihtiyaca en uygun şekilde planlanan güzergahlarla yükünüzün teslimatını gerçekleştirmekteyiz. Ticari verimliliğinizi ve ihracat kapasitenizi arttırabilmek adına tüm detayların titizlikle planlandığı Bulgaristan minivan taşımacılık hizmetimizle tam olarak planlanan saatte yükünüzü alıcıya teslim ediyoruz. 

Üstelik minivan araçlarımız da tıpkı diğer taşıma araçlarımız gibi GPS ile anlık takip edilebilmektedir. Ayrıca minivan araçlarımız da güvenlik kameraları ile donatılmıştır. 

Ürünlerinizin yüklenmesi, yüklerin indirilip sınıflandırılması, üzerlerine etkilet yapılması, yapısına göre ambalajlanması ve Bulgaristan’nın herhangi bir noktasına dağıtımını sağlıyoruz.

Bulgaristan depolama ve gümrükleme hizmetlerimiz kapsamında gümrüklü ve gümrüksüz olmak üzere iki farklı alanda eşyalarınızı güvenli bir şekilde depoluyoruz.

"Tehlikeli Maddelerin Karayoluyla Uluslararası Taşınmasına İlişkin Avrupa Anlaşması" olan ADR'nin uluslararası bir sözleşmedir. Yönerge, tehlikeli maddelerin kamuya açık yollarda insan sağlığına ve çevreye zarar vermeden güvenli ve düzenli bir şekilde taşınmasını sağlar. ADR direktifi kapsamında, taşıyıcının tehlikeli malları taşımak için ADR sertifikasına sahip olması gerekir. "Avrupa Anlaşması" ve "Resmi Gazete" de yayınlanan yönetmeliklere göre anlaşma, tehlikeli malların uluslararası nakliyesini gerçekleştiren çeşitli kamu veya özel kuruluşları kapsıyor. Şirketimiz anlaşma kapsamında gerekli tüm belgeleri sağlamaktadır.

Filomuzda bulunan araçlarımız Yunanistan Tehlikeli Madde Taşımacılığı için gerekli ekipmanlara sahip tam donanımlı araçlardır.

Bulgaristan gabari dışı taşımacılık hizmetimiz ile ağır yüklerin tonaj, ulaşım, ağırlık planlarını düzenleyerek gitmesi gereken yere ulaştırıyoruz.

Bunun için özel araç ve ekipmanlarımız uzmanlarımız eşliğinde kullanılmaktadır.

Bulgaristan multimodal taşımacılık hizmetimiz ihtiyacınıza en uygun çözümleri hesaplayarak farklı taşıma yollarını bir araya getiriyoruz. Böylece müşterilerimize tek bir sözleşme ile tüm ulaştırma seçeneklerinin avantajlarını sunabiliyoruz. 

Baştan sona uzman ekibimizin planladığı ve yönetimini üstlendiği süreçte hava, kara ya da deniz yolu gibi tüm seçenekler değerlendiriyor ve tamamen size özel bir taşımacılık operasyonu gerçekleştiriyoruz. 

Multimodal taşımacılık sayesinde en hızlı ve en güvenilir çözümleri uygun maliyetlerle size sunuyoruz. Metroport Lojistik kalitesinden hiçbir aşamada taviz vermediğimiz gibi anlık olarak yükünüzün nerede olduğunu takip edebilme imkanını da sunuyoruz. 

Hizmetlerimiz arasında yer alan Bulgaristan Konteyner Taşımacılığı alanında uzman ekibimiz ile sağlanmaktadır. Konteyner türleri ile yapılan taşımacılık türüdür. Konteynerler standart ölçülerde üretilir. Çeşitli şekillerde yüklenebilir ve farklı araçlara aktarılabilirler. Bu verimli taşıma da konteyner taşımacılığının avantajıdır. Konteynerin bir diğer avantajı da açılmaksızın bütün taşıma yollarında kullanılabilir. Uluslararası taşımacılıkta bu sebeple büyük önem arz etmektedir.

FCL / LCL: İki veya daha fazla ihracatçının malları bir konteyner’da ve ithalatçı tek şirkettir.

LCL / FCL: İhracatçı tarafından yüklenen konteyner ayrıca iki veya daha fazla ithalatçı yükleme kapasitesine sahiptir.

FCL / FCL: Bu durumda, tam bir konteyner yükü, bir ihracatçı ve bir ithalatçıdır.

LCL / LCL: Bu durumda, konteynere yüklenen malların bir kısmı ihracatçı ve ithalatçıdır.

Uçtan uca yönetiyoruz.

Nakliye süreci nasıl ilerliyor?

Müşteri temsilciniz tarafından süreç boyunca bilgilendiriy

Rezervasyon

Müşteri temsilciniz tarafından rezervasyon açılır.

Yükleme

Operasyon ekibi tarafından yükleme adresine araç sevki gerçekleştirilir.

Gümrükleme

Yüklenen aracınız gümrükleme işlemleri için gümrük idaresine sevk edilir.

Sevkiyat Yolda!

Gümrükleme işlemleri tamamlanan araç yola çıkar ve varış gümrüğündeki işlemler sonrası müşteriye teslimi gerçekleşir.

Bir sorunuz mu var? bu cevapları kontrol edin.

Hangi ülkeye ürün göndermek istiyorsunuz? Detayları hizmetlerimiz kısmından ulaşabilirsiniz.

Müşteri temsilcimiz rezervasyon işlemini aldıktan sonra belirlenen tarihte operasyon ekimiz tarafından yurt dışına sevk edilecek yüklerinin alımını gerçekleştirilir. Gümrük işlemleri sonrasında aracın yurt dışı sevki gerçekleşir.

CMR ve FFL sigorta kapsamında tüm yükler sigortalanır. Fakat ek sigorta yapılması tavsiye edilir.

Ülke

Ekibimize Danışın

Alanında uzman ekibimize soru sorun.
0/5 (0 Reviews)