Turkey I Poland I Greece I Romania

Danimarka Nakliye Komple Nakliye Parsiyel Nakliye Ekspres Minivan

Kurulduğumuz günden bugüne mekik dokuduğumuz ülke olan Danimarka'ya günlük çıkışlarımız ile Komple ve Parsiyel taşımacılık hizmeti vermekteyiz..

Komple Nakliye

Komple Nakliye

Parsiyel Nakliye

Parsiyel Nakliye

Express Nakliye

Express Nakliye

Rotamız başarınız.

Metroport ile Danimarka artık çok yakın!

Geniş acenta ve depolama ağımız ile Danimarka artık çok yakın! Özmal araçlarımız ile Danimarka'nın tamamına komple ve parsiyel nakliye hizmeti vermekteyiz. Uçtan uca nakliye çözümlerimiz ile bir çok kurumsal firmaya çözüm ortaklığı yapmaktayız.

Image
tnf
af
tesla
hsbc
boss
nestle

+15.000'den fazla mutlu müşteriye katılın!

Metroport Logistics

İşinize hız katıyoruz.

Danimarka Nakliye

Sektörün lider firmalarından biri olarak Danimarka nakliye operasyonlarınızda çözüm ortağınız olmaktan büyük mutluluk duyarız.

Danimarka yük taşımacılığı hizmetinde ihtiyacınız doğrultusunda size en uygun çözümleri sunuyor ve yükünüzün alıcıya sıfır hasar, maksimum güvenlik ve minimum maliyetle ulaşmasını sağlıyoruz.

C2 ve TİO yetki belgeleri bulunan firmamız nakliye operasyonun tüm aşamalarında yanınızdadır. Deneyimli uzman kadromuz, benzersiz iletişim ağımız, geniş filomuz ve son teknolojiyi kullanan güvenlik önlemlerimiz ile bize gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.

Yükünüz alıcısına doğru güvenle yol alırken GPS üzerinden anlık konum takibi yapabilir ve her an yükünüzden haberdar olabilirsiniz. Üstelik yük sigortamızla sizin için riski sıfıra indiriyor ve yükünüzün alıcıya hasarsız ulaşacağının garantisini sunuyoruz.

Danimarka Parsiyel Nakliye

Danimarka parsiyel nakliye hizmeti ise yükü bir taşıma aracını doldurmaya yeterli olmayan müşterilerimiz için en ekonomik çözümlerden biridir. Bu taşıma modelinde yükünüz diğer firmaların yükleriyle birlikte aynı taşıma aracında nakliye edilir. Aynı güzergahtaki yüklerin aynı aracı paylaşmasıyla maliyet de oldukça düşer. Bu nakliye türü parça taşımacılığı olarak da adlandırılmaktadır.

Danimarka parsiyel nakliye hizmetinden faydalanırken Metroport Lojistik ayrıcalığıyla zaman kaybı da yaşamazsınız çünkü Danimarka’ya haftanın her günü çıkışımız bulunmaktadır.

+0

Filo

+0M

Ton Yük

+0B

Mutlu Müşteri

+0

Personel

Danimarka Taşımacılık Hizmetleri

Danimarka komple nakliye hizmeti sadece sizin yükünüzü taşıyan özel bir aracın tahsisiyle gerçekleştirilen taşıma modelidir.  İhtiyaç doğrultusunda bu taşıma aracı kamyonet, kamyon ya da tır olabilir. Filomuzda geniş ölçekli ihtiyaçlardan daha küçük ihtiyaçlara tüm gereksinimlere yanıt verebilecek tür ve ölçüde taşıma aracı bulunmaktadır. İstinasız tüm araçlarımızda güvenlik kamerası ve uydu izleme olanakları mevcuttur. Bu sayede anlık olarak yükünüzün nerede olduğunu takip etme şansınız da bulunmaktadır.

Eğer yükünüz bir taşıma aracını doldurmaya yetecek seviyedeyse ya da yükünüzün başka firmaların yükleriyle birlikte gitmesini istemiyorsanız Danimarka komple nakliye sizin için en iyi seçeneklerden biri olacaktır.

Bu nakliye türünde araç tamamen sizin yükünüze tahsis edileceğinden dolayı zamandan tasarruf sağlamanız da mümkündür. Firmamız Danimarka komple nakliye hizmeti için haftanın her günü çıkış sağlamaktadır.

Zamanın yanı sıra minimum giderler için de bu taşımacılık modelini tercih edebilirsiniz. Yükünüz aracı tamamen doldurabilecek ölçüdeyse bu hizmet ekonomik açıdan da size büyük avantaj sağlayacaktır.

Firmamızın Danimarka Nakliye hizmetleri arasında tekstil sektöründe sıklıkla kullanılan askılı taşımacılığına kapsamaktadır. Askılı tekstillerin nakliyesini doğru ve zamanında yapabilmemiz için taşıma filosunda yer alan askılı tekstillerin taşınması için özel taşıma ekipmanlarımız ve özel araçlarımız mevcuttur. Pantolon, ceket, etek ve aklınıza gelebilecek her şey zamanında ve kırışmadan ve düzenli olarak teslim edilir. Metroport olarak Danimarka Askılı Tekstil taşımacılığı konusunda uzman ekibimiz ve tam donanımlı araçlarımız ile kesintisiz hizmet vermekteyiz. Yükünüzün boyutu ne olursa olsun gerek parsiyel gerekse komple olarak Yunanistan’a varışını sağlıyoruz. Danimarka Tekstil Taşımacılığı hakkında detaylı bilgi için iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Danimarka proje taşımacılığı hizmetimiz yüklemeden boşaltma aşamasına kadar yükünüzün transfer edileceği tüm sürecin titizlikle ele alındığı ve tamamen bu taşıma senaryosuna uygun özel bir operasyonun planlandığı kapsamlı bir taşımacılık hizmetidir. Bu seçenek ile gabari dışı, yüksek hacimli ve ağır yüklerin taşımı planlanan zaman içerisinde hasarsız ve eksiksiz olarak gerçekleşebilmektedir. Üstelik size özel çözümlerle ve en uygun maliyetlerle. 

Metroport lojistik olarak yukarıda sıraladığımız taşımacılık seçeneklerinin yanı sıra konteynır taşımacılığı, gabari dışı taşımacılık, ADR’li eşya taşımacılığı, depolama ve gümrükleme gibi tüm transfer süreçlerinde müşterilerimizin yanındayız. 

En güvenli ve en hızlı çözümler için siz de bizimle iletişime geçebilir ve yüksek standartlardaki taşımacılık hizmetimizden en uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. 

Danimarka minivan ekspress taşımacılık hizmetimiz en hızlı teslimatı tercih eden müşterilerimiz için geliştirilmiş bir taşımacılık modelidir. Bu teslimat modelin yükünüz alıcının kapısına kadar teslim edilir. Hızın ön plana çıktığı bu seçenekte malzemelerin güvenlikten de hiçbir ödün verilmemektedir. 

Tüm taşıma araçlarımızda olduğu gibi minivan araçlarımızda da GPS donanımı ve güvenlik kameraları bulunmaktadır. Bu sayede transferi son anına kadar anlık olarak takip edebilir ve ürünlerin güvende olduğundan emin olabilirsiniz. 

Ürünlerinizin yüklenmesi, yüklerin indirilip sınıflandırılması, üzerlerine etkilet yapılması, yapısına göre ambalajlanması ve Almanya’nın herhangi bir noktasına dağıtımını sağlıyoruz.

Danimarka depolama ve gümrükleme hizmetlerimiz kapsamında gümrüklü ve gümrüksüz olmak üzere iki farklı alanda eşyalarınızı güvenli bir şekilde depoluyoruz.

"Tehlikeli Maddelerin Karayoluyla Uluslararası Taşınmasına İlişkin Avrupa Anlaşması" olan ADR'nin uluslararası bir sözleşmedir. Yönerge, tehlikeli maddelerin kamuya açık yollarda insan sağlığına ve çevreye zarar vermeden güvenli ve düzenli bir şekilde taşınmasını sağlar. ADR direktifi kapsamında, taşıyıcının tehlikeli malları taşımak için ADR sertifikasına sahip olması gerekir. "Avrupa Anlaşması" ve "Resmi Gazete" de yayınlanan yönetmeliklere göre anlaşma, tehlikeli malların uluslararası nakliyesini gerçekleştiren çeşitli kamu veya özel kuruluşları kapsıyor. Şirketimiz anlaşma kapsamında gerekli tüm belgeleri sağlamaktadır.

Filomuzda bulunan araçlarımız Yunanistan Tehlikeli Madde Taşımacılığı için gerekli ekipmanlara sahip tam donanımlı araçlardır.

Danimarka gabari dışı taşımacılık hizmetimiz ile ağır yüklerin tonaj, ulaşım, ağırlık planlarını düzenleyerek gitmesi gereken yere ulaştırıyoruz.

Bunun için özel araç ve ekipmanlarımız uzmanlarımız eşliğinde kullanılmaktadır.

Danimarka multimodal taşımacılık hizmeti seçeneğimizde müşterilerimize yol ve hava şartlarından etkilenmeden en hızlı transfer imkanlarını sunmaktadır. Multimodal taşımacılıkta hava, kara ya da deniz yolu seçenekleri göz önünde bulundurularak lojistik operasyonunuz uzmanlarımız tarafından planlanır ve tüm operasyon süreci yine şirketimiz tarafından yönetilir. 

Hizmetlerimiz arasında yer alan Danimarka Konteyner Taşımacılığı alanında uzman ekibimiz ile sağlanmaktadır. Konteyner türleri ile yapılan taşımacılık türüdür. Konteynerler standart ölçülerde üretilir. Çeşitli şekillerde yüklenebilir ve farklı araçlara aktarılabilirler. Bu verimli taşıma da konteyner taşımacılığının avantajıdır. Konteynerin bir diğer avantajı da açılmaksızın bütün taşıma yollarında kullanılabilir. Uluslararası taşımacılıkta bu sebeple büyük önem arz etmektedir.

FCL / LCL: İki veya daha fazla ihracatçının malları bir konteyner’da ve ithalatçı tek şirkettir.

LCL / FCL: İhracatçı tarafından yüklenen konteyner ayrıca iki veya daha fazla ithalatçı yükleme kapasitesine sahiptir.

FCL / FCL: Bu durumda, tam bir konteyner yükü, bir ihracatçı ve bir ithalatçıdır.

LCL / LCL: Bu durumda, konteynere yüklenen malların bir kısmı ihracatçı ve ithalatçıdır.

Uçtan uca yönetiyoruz.

Nakliye süreci nasıl ilerliyor?

Metroport tüm süreçte uçtan uca sizinle!

Rezervasyon

Müşteri temsilciniz tarafından rezervasyon açılır.

Yükleme

Operasyon ekibi tarafından yükleme adresine araç sevki gerçekleştirilir.

Gümrükleme

Yüklenen aracınız gümrükleme işlemleri için gümrük idaresine sevk edilir.

Sevkiyat Yolda!

Gümrükleme işlemleri tamamlanan araç yola çıkar ve varış gümrüğündeki işlemler sonrası müşteriye teslimi gerçekleşir.

Bir sorunuz mu var? bu cevapları kontrol edin.

Hangi ülkeye ürün göndermek istiyorsunuz? Detayları hizmetlerimiz kısmından ulaşabilirsiniz.

Müşteri temsilcimiz rezervasyon işlemini aldıktan sonra belirlenen tarihte operasyon ekimiz tarafından yurt dışına sevk edilecek yüklerinin alımını gerçekleştirilir. Gümrük işlemleri sonrasında aracın yurt dışı sevki gerçekleşir.

CMR ve FFL sigorta kapsamında tüm yükler sigortalanır. Fakat ek sigorta yapılması tavsiye edilir.

Varış ülkesine göre değişmektedir. İlgili birimden destek alınız.

Ekibimize Danışın

Alanında uzman ekibimize soru sorun.
0/5 (0 Reviews)