Turkey I Poland I Greece I Romania

Almanya Nakliye Komple Nakliye Parsiyel Nakliye Ekspres Minivan

Kuzey Almanya başta olmak üzere Almanya'nın tüm bölgelerine komple ve parsiyel taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Komple Nakliye

Komple Nakliye

Parsiyel Nakliye

Parsiyel Nakliye

Express Nakliye

Express Nakliye

Rotamız başarınız.

Metroport ile Almanya artık çok yakın!

Geniş acenta ve depolama ağımız ile Almanya artık çok yakın! Özmal araçlarımız ile Almanya'nın tamamına komple ve parsiyel nakliye hizmeti vermekteyiz. Uçtan uca nakliye çözümlerimiz ile bir çok kurumsal firmaya çözüm ortaklığı yapmaktayız.

Image
tnf
af
tesla
hsbc
boss
nestle

+15.000'den fazla mutlu müşteriye katılın!

Metroport Logistics

İşinize hız katıyoruz.

Almanya Nakliye

Almanya nakliye hizmeti ihtiyaçlarınızda komple, parsiyel, ekspress yük taşımacılığı, proje taşımacılığı, multimodal taşımacılık ve size özel diğer çözümlerimizle yanınızdayız. 

2003 yılından günümüze kadar hizmet kalitesini artırarak Almanya nakliye hizmeti veren Metroport Lojistik, yılların vermiş olduğu deneyimle hizmetlerini kesintisiz olarak sürdürmektedir. Tamamen tecrübe, teknoloji ve profesyonelliğe dayalı hizmetleri ile beklenenin ötesinde müşteri memnuniyeti sağlayan Metroport, yük taşımacılığı, komple nakliye, parsiyel ve daha birçok kategori de hizmet vermektedir.

Taşımacılıkta sürecin baştan sona yürütülmesinde profesyonel bir görev edinen Metroport Lojistik, taşımacılık için özel tasarlanmış 100’e yakın tır ile hizmet vermektedir. Nakliye hizmetinin dışında yükün depolanması ve hatta ilgili ülkeden alımına kadar hizmet veren Metroport, baştan sona kadar gerçekleştirdiği süreç yönetimi ile rakiplerinden ayrılmaktadır.

Almanya Parsiyel Nakliye

Almanya parsiyel nakliye ihtiyaçlarına hızlı ve kalite bakımından rakipsiz çözümler üreten Metroport Lojistik, uzun yılların deneyimi ile en iyisini sunmaya devam ediyor.

Uluslararası taşımacılık sektöründe vermiş olduğu hizmetler ile rakipsiz bir müşteri memnuniyeti sağlayan Metroport, engin iş tecrübesini profesyonellikle buluşturuyor.

Her zaman müşteri memnuniyetine odaklanarak verdiğimiz hizmetler arasında olan Almanya parsiyel nakliyat hizmeti, sıra dışı çözümler ile en iyi şekilde sizlere sunmaktayız. Sorunsuz ve zamanında teslimat bilincinden hareketle verdiğimiz bu hizmet, kusursuzluk algısını sıradanlıktan öteye taşıyor. Eksiksiz olarak yürütülen süreç yönetimi ve uydu/GPS takip sistemi ile tüm araçlar anlık olarak takip edilmektedir. Gerek nakliye ve gerekse depolama ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunan Metroport Uluslararası Taşımacılık, daima en iyisine odaklanmış kurumsal kimliği ile farklılıklar sunmaya devam etmektedir.

+0

Filo

+0M

Ton Yük

+0B

Mutlu Müşteri

+0

Personel

Almanya Taşımacılık Hizmetleri

Uygun fiyat avantajları ve hepsinden önemlisi tecrübe ve profesyonellik ile uluslararası nakliyat hizmeti veren Metroport, geniş araç filosu ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. Almanya yük taşımacılığı sektöründe müşteri memnuniyetine dayalı hizmetlerimiz ile sizlere profesyonel çözüm ortağı olmaktayız.

Yük taşımacılığında standartların dışına çıkarak her zaman ve her koşulda kaliteli hizmeti hedefleyen Metroport, sektörün lider kuruluşları arasında yer almaktadır. İthalat ve ihracat alanlarında sorunsuz bir hizmet almak için tercih edebileceğiniz firmamız, zamanında teslimatları ile de çıtayı daima zirvede tutmaktadır.

Taşımacılık alanında ihtiyaç duyulan her kategoride hizmet veren Metroport, Almanya komple nakliye hizmetiyle de sizlere çözüm ortağı olmaktadır. Sayısı 100’e ulaşan araçlarıyla ithalat ve ihracat işlerinizin yanı sıra diğer taşımacılık işleriniz için de Metroport kalitesinden uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Uluslararası taşımacılık yasalarına uygun şekilde Almanya komple nakliye hizmeti alarak, taşımacılık sektöründe gerçek kalite ile tanışabilirsiniz.

Firmamızın Almanya Nakliye hizmetleri arasında tekstil sektöründe sıklıkla kullanılan askılı taşımacılığına kapsamaktadır. Askılı tekstillerin nakliyesini doğru ve zamanında yapabilmemiz için taşıma filosunda yer alan askılı tekstillerin taşınması için özel taşıma ekipmanlarımız ve özel araçlarımız mevcuttur. Pantolon, ceket, etek ve aklınıza gelebilecek her şey zamanında ve kırışmadan ve düzenli olarak teslim edilir. Metroport olarak Almanya Askılı Tekstil taşımacılığı konusunda uzman ekibimiz ve tam donanımlı araçlarımız ile kesintisiz hizmet vermekteyiz. Yükünüzün boyutu ne olursa olsun gerek parsiyel gerekse komple olarak Yunanistan’a varışını sağlıyoruz. Almanya Tekstil Taşımacılığı hakkında detaylı bilgi için iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Almanya proje taşımacılığı seçeneğiyle nakliye operasyonunuzu ilk aşamadan son aşamaya titizlik planlıyor ve yılların getirdiği deneyimle sorunsuz bir şekilde sürecin yönetimini üstleniyoruz.

Standart yüklerin yanı sıra proje taşımacılığı ile farlı ağırlık, uzunluk ve genişlikteki yükleri de sorunsuz olarak taşıyoruz. Kısacası taşımacılıkta standartları aşarak verdiğimiz bu hizmet, her türlü sektörde faaliyet gösteren firmaların ihtiyaçlarına cevap niteliği taşımaktadır. Bugüne kadar kamu ve özel sektör kuruluşlarının önemli projelerinde proje taşımacılığı yapan Metroport Taşımacılık, komple süreç yönetimi ile hizmet vererek çözüm ortağınız olmaktadır.

Alanında tecrübeli çalışanları ile taşımacılık sektöründe standart belgelerine sahip Metroport, sizlere her zaman en iyisini en uyguna sunmayı hedefleyen firmalardan biridir. Bu nedenle Almanya nakliye hizmeti ile taşımacılık sektöründe tercih nedeni olmakta ve güven duyulmaktadır.

Almanya minivan ekspress taşımacılık işlerinde de sorunsuz hizmet veren Metroport, vermiş olduğu her türlü hizmette müşteri memnuniyetine odaklanarak hareket etmektedir. Türkiye Almanya arasında taşınması gereken yüklerinizin daha hızlı ulaştırılmasını sağlayan bu hizmet, minivan araçlarımız ile en iyi şekilde sağlanmaktadır.

Uygun fiyatının yanı sıra her zaman olduğu gibi müşteri memnuniyetine dayalı verdiğimiz minivan ekspress taşımacılık, sorunsuz ve zamanında gerçekleşmektedir. Yeni nesil uydu takip sistemine sahip araçlarımızla, tüm eşyalarınızın güven içerisinde taşınır.

Ürünlerinizin yüklenmesi, yüklerin indirilip sınıflandırılması, üzerlerine etkilet yapılması, yapısına göre ambalajlanması ve Almanya’nın herhangi bir noktasına dağıtımını sağlıyoruz.

Almanya depolama ve gümrükleme hizmetlerimiz kapsamında gümrüklü ve gümrüksüz olmak üzere iki farklı alanda eşyalarınızı güvenli bir şekilde depoluyoruz.

"Tehlikeli Maddelerin Karayoluyla Uluslararası Taşınmasına İlişkin Avrupa Anlaşması" olan ADR'nin uluslararası bir sözleşmedir. Yönerge, tehlikeli maddelerin kamuya açık yollarda insan sağlığına ve çevreye zarar vermeden güvenli ve düzenli bir şekilde taşınmasını sağlar. ADR direktifi kapsamında, taşıyıcının tehlikeli malları taşımak için ADR sertifikasına sahip olması gerekir. "Avrupa Anlaşması" ve "Resmi Gazete" de yayınlanan yönetmeliklere göre anlaşma, tehlikeli malların uluslararası nakliyesini gerçekleştiren çeşitli kamu veya özel kuruluşları kapsıyor. Şirketimiz anlaşma kapsamında gerekli tüm belgeleri sağlamaktadır.

Filomuzda bulunan araçlarımız Yunanistan Tehlikeli Madde Taşımacılığı için gerekli ekipmanlara sahip tam donanımlı araçlardır.

Almanya gabari dışı taşımacılık hizmetimiz ile ağır yüklerin tonaj, ulaşım, ağırlık planlarını düzenleyerek gitmesi gereken yere ulaştırıyoruz.

Bunun için özel araç ve ekipmanlarımız uzmanlarımız eşliğinde kullanılmaktadır.

Almanya multimodal taşımacılık seçeneği ile lojistik operasyonlarınızı planlarken ve gerçekleştirirken bütün ulaşım seçeneklerini değerlendiriyor ve ihtiyacınıza en uygun olanları bir araya getiriyoruz.

Multimodal taşımacılık seçeneğiyle tek bir sözleşmeyle tüm ulaştırma seçeneklerinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. Nakliye sürecinin tamamen birbirine entegre bir sistem üzerine kurulu olması, taşımacılığı kolay hale getirmektedir. Bir nevi aktarmalı nakliyat sistemi sayılsa da entegre bir sistem olması nedeniyle, multimodal taşımacılık sistemi yerine göre en ideal çözümlerden biri olmaktadır. Özellikle çok uzun mesafe gerektiren nakliye işleri için sunmuş olduğu fiyat avantajı, bu sistemi daha cazip hale getirmektedir

Hizmetlerimiz arasında yer alan Almanya Konteyner Taşımacılığı alanında uzman ekibimiz ile sağlanmaktadır. Konteyner türleri ile yapılan taşımacılık türüdür. Konteynerler standart ölçülerde üretilir. Çeşitli şekillerde yüklenebilir ve farklı araçlara aktarılabilirler. Bu verimli taşıma da konteyner taşımacılığının avantajıdır. Konteynerin bir diğer avantajı da açılmaksızın bütün taşıma yollarında kullanılabilir. Uluslararası taşımacılıkta bu sebeple büyük önem arz etmektedir.

FCL / LCL: İki veya daha fazla ihracatçının malları bir konteyner’da ve ithalatçı tek şirkettir.

LCL / FCL: İhracatçı tarafından yüklenen konteyner ayrıca iki veya daha fazla ithalatçı yükleme kapasitesine sahiptir.

FCL / FCL: Bu durumda, tam bir konteyner yükü, bir ihracatçı ve bir ithalatçıdır.

LCL / LCL: Bu durumda, konteynere yüklenen malların bir kısmı ihracatçı ve ithalatçıdır.

Uçtan uca yönetiyoruz.

Nakliye süreci nasıl ilerliyor?

Metroport tüm süreçte uçtan uca sizinle!

Rezervasyon

Müşteri temsilciniz tarafından rezervasyon açılır.

Yükleme

Operasyon ekibi tarafından yükleme adresine araç sevki gerçekleştirilir.

Gümrükleme

Yüklenen aracınız gümrükleme işlemleri için gümrük idaresine sevk edilir.

Sevkiyat Yolda!

Gümrükleme işlemleri tamamlanan araç yola çıkar ve varış gümrüğündeki işlemler sonrası müşteriye teslimi gerçekleşir.

Bir sorunuz mu var? bu cevapları kontrol edin.

Hangi ülkeye ürün göndermek istiyorsunuz? Detayları hizmetlerimiz kısmından ulaşabilirsiniz.

Müşteri temsilcimiz rezervasyon işlemini aldıktan sonra belirlenen tarihte operasyon ekimiz tarafından yurt dışına sevk edilecek yüklerinin alımını gerçekleştirilir. Gümrük işlemleri sonrasında aracın yurt dışı sevki gerçekleşir.

CMR ve FFL sigorta kapsamında tüm yükler sigortalanır. Fakat ek sigorta yapılması tavsiye edilir.

Varış ülkesine göre değişmektedir. İlgili birimden destek alınız.

Ekibimize Danışın

Alanında uzman ekibimize soru sorun.
0/5 (0 Reviews)