Turkey I Poland I Greece I Romania

Çekya Nakliye Komple Nakliye Parsiyel Nakliye Ekspres Minivan

Çek Cumhuriyeti Taşımacılık, Başta Prag(, Brünn, Ostrava, Pilsen başta olmak üzere Çekya'nın tamamına komple ve parsiyel nakliye hizmeti!

Komple Nakliye

Komple Nakliye

Parsiyel Nakliye

Parsiyel Nakliye

Express Nakliye

Express Nakliye

Rotamız başarınız.

Metroport ile Çekya artık çok yakın!

Geniş acenta ve depolama ağımız ile Çek Cumhuriyeti artık çok yakın! Özmal araçlarımız ile Çekya'nın tamamına komple ve parsiyel nakliye hizmeti vermekteyiz. Uçtan uca nakliye çözümlerimiz ile bir çok kurumsal firmaya çözüm ortaklığı yapmaktayız.

Image
tnf
af
tesla
hsbc
boss
nestle

+15.000'den fazla mutlu müşteriye katılın!

Metroport Logistics

İşinize hız katıyoruz.

Çekya Nakliye

Uluslararası lojistik, nakliyat ve taşımacılık alanında edindiğimiz on sekiz yıllık tecrübemiz ile Çekya nakliye hizmeti veriyoruz. Metroport Lojistik firması olarak Çekya taşıma işlemlerinizi yapıyoruz. Sadece lojistik hizmeti vermiyoruz. Aynı zamanda eşyaların alımından depolanmasına ve hatta gümrüklenmesine kadar olan pek çok çetrefilli işlemi titizlikle yürütüyoruz. Sahip olduğumuz 100’e yakın aracımızın C2, TIO gibi yeterlilik belgeleri bulunmaktadır. CMR belgesi ile yükleriniz sigortalanmaktadır. Bütün araçlarımız uydu/GPS sistemleri ile yedi yirmi dört izlenmekte ve güvenlik kameralarıyla takip edilmektedir. Bu noktada yüklerinin takibini yapmak isteyen müşterilerimizle araçlarımızın anlık konumları paylaşılmaktadır. Tüm ülkelere şamil olan acente ve depolama alanlarımız ve özmal araçlarımızla ithalat/ihracat nakliyat alanında sektörümüzün lider firması olmaktan gurur duyuyoruz.

Çekya nakliye işlemleriniz deneyimli personellerimiz ile profesyonel bir şekilde yürütülmektedir. Avrupa standartlarında hizmet veren acenteler ile olan ortaklığımız vasıtasıyla Çekya lojistik işlemleriniz güvenli, sorunsuz ve ekonomik bir biçimde yapılmaktadır. Her daim ana hedefimiz; eşyaların hasarsız bir biçimde, düşük maliyet ve hızlı bir şekilde hedeflenen noktaya ulaştırılmasıdır. 20 yıldır bu ana hedef doğrultusunda çalıştık ve halen çalışmaktayız. Çekya komple nakliye ve Çekya parsiyel nakliye olmak üzere iki bölümde hizmet veriyoruz.

Türkiye – Çekya arası tekstil, yapı-inşaat, elektronik, beyaz eşya, medikal-ilaç, otomotiv, kimyasal madde, demir-çelik, ağır sanayi, gıda ürünleri, makine, mobilya vb. gibi ürünlerin ithalat ve ihracat işlemlerini yapıyoruz. Çekya’da gümrükleme, ürün tedarik işlemi, müşterilere ulaşacak ürünlerin DAP yoluyla yani kapı teslimi şeklinde çeşitli çalışmaları bir arada yürütüyoruz.

Çekya Komple Nakliye

Çekya komple nakliye hizmeti veriyoruz. FTL taşımacılık olarak da bilinen bu taşıma şekli Full Truck Load kelimelerinin kısaltılmış halidir. Anlamı ise tek bir yükün bir firmaya ait olacak şekilde taşınmasıdır. Yola çıkabilmek için yeni yüklerin gelmesi beklenmediği için zaman yönünden avantajlı bir taşıma biçimidir.

Çekya Parsiyel Nakliye

Çekya parsiyel nakliye olarak adlandırdığımız bu taşıma çeşidinde geçen parsiyel kelimesi; parça manasına gelmektedir. Parsiyel nakliye ise; aynı dağıtım menziline sahip olan müşterilerin ürünlerinin tek bir araç ile dağıtılmasıdır. Ekonomik bir taşıma yöntemidir.

+0

Filo

+0M

Ton Yük

+0B

Mutlu Müşteri

+0

Personel

Çekya Nakliye Hizmetleri

Çekya nakliye süreçlerinde farklı türde lojistik faaliyetlerden yararlanılmaktadır. Ürünlerin boşaltımı ve yükleme işlemleri ve destinasyonu her biri alanında uzman olan ekibimiz tarafından planlanmaktadır. Ve bu planlanan aşamalar yine profesyonel bir tarzda tüm ülkede organize edilmektedir. Varış noktasına taşınacak eşyalar için ulaşım vasıtaları ve rotalar stratejik bir tarzda hesaplanmaktadır. Belirlenen lokasyona taşınacak yüklerin hızlı bir şekilde ulaştırılması amaçlanmakta ve bu doğrultuda çalışmalar yürütülmektedir. Çekya ve Türkiye’de taşıma işlemlerinin, yükleme ve depolama işlemlerinin her aşaması titizlikle icra edilmektedir. Seçilen güzergahlar doğrultusunda antrepo ve kombine taşımacılık hizmetleri de verilmektedir.

Zaman ve maliyet açısından en önemli meselelerden birisi kullanılacak taşıma çeşidinin ve taşıma türünün doğru olarak belirlenmesidir. Biz de, bu alanda sizlere danışmanlık hizmeti veriyoruz ve yüklerinizin en uygun maliyetle ve en kısa sürede ulaşması için fizibilite çalışması yapıyoruz.

Çekya nakliye hizmetlerimizde tüm eşyalarınız sigortalanmaktadır. Hizmetlerimiz ile alakalı aklınıza takılan her türlü soruyu aşağıdaki iletişim bilgileri vasıtasıyla sorabilirsiniz. Ayrıca hizmet çeşitlerimizin fiyatları hakkında bilgiyi yine aşağıdaki irtibat bilgileri vasıtasıyla edinebilirsiniz. 

Firmamızın Çekya Nakliye hizmetleri arasında tekstil sektöründe sıklıkla kullanılan askılı taşımacılığına kapsamaktadır. Askılı tekstillerin nakliyesini doğru ve zamanında yapabilmemiz için taşıma filosunda yer alan askılı tekstillerin taşınması için özel taşıma ekipmanlarımız ve özel araçlarımız mevcuttur. Pantolon, ceket, etek ve aklınıza gelebilecek her şey zamanında ve kırışmadan ve düzenli olarak teslim edilir. Metroport olarak Çekya Askılı Tekstil taşımacılığı konusunda uzman ekibimiz ve tam donanımlı araçlarımız ile kesintisiz hizmet vermekteyiz. Yükünüzün boyutu ne olursa olsun gerek parsiyel gerekse komple olarak Çekya’ya varışını sağlıyoruz. Çekya Tekstil Taşımacılığı hakkında detaylı bilgi için iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Çekya Proje taşımacılığı, özellikle ağır, havaleli, hacimli (çok uzun, çok geniş veya yüksek) yani gabari dışı malların taşınmasında kullanılır. Bu tip eşyalar genellikle kamu/özel sektör fabrika, rafineri, madencilik, enerji, inşaat vb. altyapı yatırımı için gerekli olan malzemeler, cihazlar veya ekipmanlardır. Öte yandan Çekya Proje Lojistiği, müşteriye özel dağıtım, depolama veya işleme ve nakliye işlemleri gibi karmaşık lojistik operasyonları ve görevleri içerir.

Firmamız 2003 yılından bugüne edindiği tecrübe ve birikimle Yunanistan Nakliye taşımacılığında bir çok proje taşımacılığı gerçekleştirmiştir. Çekya’nın tüm bölgelerinde etkin ve bölgesel çözümler üreten iş ortakları sayesinde Çekya Nakliye çözümleri altında tüm hizmetleri müşterine sağlamaktadır.

  • Yol izni alma
  • Lokal bilgilendirme
  • Teknik ekip tedariki
  • Ağır kargolama, depolama ve aktarım çözümlerinin sunulması
  • Sipariş takibi
  • Emtia sigortası
  • Belge çıkışı
  • Anahtar teslim maliyet
  • Vinç ve survey
  • Dış ticaret ile mevzuat desteğinin yapılması şeklindedir. Bunun dışındaki ihtiyaçlarınız için de bizimle görüşebilirsiniz.

Çekya minivan ekspress taşımacılık hizmetimiz hızlı teslimatlarımız için uyguladığımız bir nakliye tekniğidir. Gidilecek olan yere en hızlı şekilde varmak adına küçük ve hızlı bir aracın gönderilmesi sağlanmaktadır.

Gerekli durumlarda araç sayısı ve çalışan ekip üyesi sayısı arttırılabilir. Eşya çokluğu konusunda endişelenmeye gerek yoktur.

Ürünlerinizin yüklenmesi, yüklerin indirilip sınıflandırılması, üzerlerine etkilet yapılması, yapısına göre ambalajlanması ve Polonya’nın herhangi bir noktasına dağıtımını sağlıyoruz.

Çekya depolama ve gümrükleme hizmetlerimiz kapsamında gümrüklü ve gümrüksüz olmak üzere iki farklı alanda eşyalarınızı güvenli bir şekilde depoluyoruz.

"Tehlikeli Maddelerin Karayoluyla Uluslararası Taşınmasına İlişkin Avrupa Anlaşması" olan ADR'nin uluslararası bir sözleşmedir. Yönerge, tehlikeli maddelerin kamuya açık yollarda insan sağlığına ve çevreye zarar vermeden güvenli ve düzenli bir şekilde taşınmasını sağlar. ADR direktifi kapsamında, taşıyıcının tehlikeli malları taşımak için ADR sertifikasına sahip olması gerekir. "Avrupa Anlaşması" ve "Resmi Gazete" de yayınlanan yönetmeliklere göre anlaşma, tehlikeli malların uluslararası nakliyesini gerçekleştiren çeşitli kamu veya özel kuruluşları kapsıyor. Şirketimiz anlaşma kapsamında gerekli tüm belgeleri sağlamaktadır.

Filomuzda bulunan araçlarımız Yunanistan Tehlikeli Madde Taşımacılığı için gerekli ekipmanlara sahip tam donanımlı araçlardır.

Çekya gabari dışı taşımacılık hizmetimiz ile ağır yüklerin tonaj, ulaşım, ağırlık planlarını düzenleyerek gitmesi gereken yere ulaştırıyoruz.

Bunun için özel araç ve ekipmanlarımız uzmanlarımız eşliğinde kullanılmaktadır.

Multimodal Taşımacılık, farklı taşıma araçları veya üniteleriyle, birden fazla taşıma çeşidi kullanılarak yapılan taşıma biçimidir. Multimodal taşımacılıkta yükler, bulunduğu kaptan başka bir kaba aktarılmak suretiyle farklı taşıma yollarıyla yoluna devam eder. Multimodal taşımacılık sisteminde, yükleme ve varış noktaları arasında kullanılan tüm taşıma yolları için yalnızca tek bir taşımacılık sözleşmesi yapılır.

Multimodal yani çok modlu taşımacılık tipinde tüm yolculuk, ayrı ayrı aşamalardan oluşan bir süreç değil, entegre bir sistemdir. Genellikle uzun rotalı taşımalarda kullanılan Multimodal taşımacılık sistemini Çekya Nakliyeye entegre eden firmamız Pire ve Patra limanlarına yaptığı gemi taşımaları sonrası limanda bulunan çekiciler ile konteynırları kara yolu ile alıcıların adreslerine teslim edilmektedir.

Hizmetlerimiz arasında yer alan Çekya Konteyner Taşımacılığı alanında uzman ekibimiz ile sağlanmaktadır. Konteyner türleri ile yapılan taşımacılık türüdür. Konteynerler standart ölçülerde üretilir. Çeşitli şekillerde yüklenebilir ve farklı araçlara aktarılabilirler. Bu verimli taşıma da konteyner taşımacılığının avantajıdır. Konteynerin bir diğer avantajı da açılmaksızın bütün taşıma yollarında kullanılabilir. Uluslararası taşımacılıkta bu sebeple büyük önem arz etmektedir.

FCL / LCL: İki veya daha fazla ihracatçının malları bir konteyner’da ve ithalatçı tek şirkettir.

LCL / FCL: İhracatçı tarafından yüklenen konteyner ayrıca iki veya daha fazla ithalatçı yükleme kapasitesine sahiptir.

FCL / FCL: Bu durumda, tam bir konteyner yükü, bir ihracatçı ve bir ithalatçıdır.

LCL / LCL: Bu durumda, konteynere yüklenen malların bir kısmı ihracatçı ve ithalatçıdır.

Uçtan uca yönetiyoruz.

Nakliye süreci nasıl ilerliyor?

Metroport tüm süreçte uçtan uca sizinle!

Rezervasyon

Müşteri temsilciniz tarafından rezervasyon açılır.

Yükleme

Operasyon ekibi tarafından yükleme adresine araç sevki gerçekleştirilir.

Gümrükleme

Yüklenen aracınız gümrükleme işlemleri için gümrük idaresine sevk edilir.

Sevkiyat Yolda!

Gümrükleme işlemleri tamamlanan araç yola çıkar ve varış gümrüğündeki işlemler sonrası müşteriye teslimi gerçekleşir.

Bir sorunuz mu var? bu cevapları kontrol edin.

Hangi ülkeye ürün göndermek istiyorsunuz? Detayları hizmetlerimiz kısmından ulaşabilirsiniz.

Müşteri temsilcimiz rezervasyon işlemini aldıktan sonra belirlenen tarihte operasyon ekimiz tarafından yurt dışına sevk edilecek yüklerinin alımını gerçekleştirilir. Gümrük işlemleri sonrasında aracın yurt dışı sevki gerçekleşir.

CMR ve FFL sigorta kapsamında tüm yükler sigortalanır. Fakat ek sigorta yapılması tavsiye edilir.

Varış ülkesine göre değişmektedir. İlgili birimden destek alınız.

Ekibimize Danışın

Alanında uzman ekibimize soru sorun.
0/5 (0 Reviews)