Turkey I Poland I Greece I Romania

İtalya Nakliye Komple Nakliye Parsiyel Nakliye Ekspres Minivan

Kurulduğumuz günden bugüne mekik dokuduğumuz ülke olan İtalya'ya günlük çıkışlarımız ile Komple ve Parsiyel taşımacılık hizmeti vermekteyiz..

Komple Nakliye

Komple Nakliye

Parsiyel Nakliye

Parsiyel Nakliye

Express Nakliye

Express Nakliye

Rotamız başarınız.

Metroport ile İtalya artık çok yakın!

Geniş acenta ve depolama ağımız ile İtalya artık çok yakın! Özmal araçlarımız ile İtalya'nın tamamına komple ve parsiyel nakliye hizmeti vermekteyiz. Uçtan uca nakliye çözümlerimiz ile bir çok kurumsal firmaya çözüm ortaklığı yapmaktayız.

Image
tnf
af
tesla
hsbc
boss
nestle

+15.000'den fazla mutlu müşteriye katılın!

Metroport Logistics

İşinize hız katıyoruz.

İtalya Nakliye

İtalya nakliye hizmeti alanında sektörün lider kuruluşları arasında yer alan Metroport Lojistik, 2003 yılından günümüze üstün hizmet kalitesi ile taşımacılık ihtiyaçlarına çözüm ortağı olmaktadır. İtalya ve Türkiye arasında çözüm odaklı hizmet veren firmamız, aynı zamanda Avrupa’nın en köklü ve büyük firmalarının çözüm ortağıdır.

100’e yakın taşımacılık için özel dizayn edilmiş tırlarımız ile TIO ve C2 gibi üstün standartlarımızı taçlandıran belgelerle hizmet vermekteyiz .

Metroport sadece uluslararası taşımacılık firması olmayıp, aynı zamanda profesyonel bir süreç yöneticisidir. Yani ürünlerin ülkeden alınması, depolanması ve taşınması gibi işlemlerin tamamında, müşteri tercihine göre süreci yönetmekteyiz. Gümrükleme gibi ihtiyaç ve talebinize yönelik her türlü hizmeti, Metroport Lojistik olarak yüksek memnuniyet odaklı sunuyoruz.

Uluslararası nakliye işlerinde GPS uydu takip sistemine entegre araçlarımız ile tüm taşımacılık işleriniz, güven içerisinde sorunsuzca gerçekleşir. CMR yani uluslararası taşımacılık sigortası kapsamında, tüm yükünüz sigorta güvencesi altında taşınmaktadır. Firmamız alanında yıllardır deneyimli personelleri ile hizmet verirken, CMR yük taşımacılık sigortası gibi ek önemler ile de yükünüzü güvence altında tutmaktadır.

İtalya nakliye hizmeti kapsamında komple nakliye, minivan ekspress, parsiyel nakliye, proje taşımacılığı ve daha pek çok alanda ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunuyoruz. Parsiyel ve komple taşımacılık için günlük çıkışlarımızın olduğu İtalya genelinde, birçok dev firma için de nakliye

İtalya Parsiyel Nakliye

Metroport Lojistik tarafından sağlanan hizmetlerden biri de İtalya parsiyel nakliye hizmetidir. Tamamen profesyonel bir çizgide sorunsuz olarak verilen bu hizmet, düşük yük hacmine sahip olan müşterilerimiz için avantaj sağlamaktadır.

İtalya Türkiye veya Türkiye İtalya hatlarında parça taşımacılık için tercih edeceğiniz Metroport, engin deneyimini bu anlamda da sürdürmektedir. Taşınacak yükün cinsi ve miktarı ne olursa olsun, müşteri memnuniyetini en üst çıtada tutarak hizmet veriyoruz. Aynı araç içerisinde özenle tasnif edilmiş farklı firma yükleri, özel dizayn edilmiş araçlarda sorunsuz şekilde taşınmaktadır.

Parsiyel taşımacılık işlemi için ihtiyacınıza uygun çözümler sunan Metroport Lojistik, belirlenen süre içerisinde adresine teslim edilmektedir. Yüklerin ağırlık ve hacimlerinin hesaplanarak işlem yapılması, taşıma maliyetlerini düşürmektedir.

+0

Filo

+0M

Ton Yük

+0B

Mutlu Müşteri

+0

Personel

İtalya Taşımacılık Hizmetleri

Metroport Lojistik, İtalya yük taşımacılığı alanında bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu işler ile sektörün lider kuruluşlarından biridir. Zengin taşımacılık deneyimi ile sizlere daha iyisini sunma gayretiyle her zaman kalite çıtasını yüksek tutan firmamız, İtalya yük taşımacılığı ihtiyaçlarınız için gerçekçi çözümler sunmaktadır. Alanında uzman çalışanlarımızla tüm yükleriniz büyük bir özveri ve sigortalı taşımacılık kapsamında taşınmaktadır.

İtalya komple nakliye işleriniz için kalite, güven ve uygun maliyet arıyorsanız, Metroport Lojistik beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak bir firmadır. İtalya ve Türkiye arasında iki yönlü komple çıkış yaparak, tüm taşımacılık ihtiyaçlarınıza hızlı ve düzenli çözümler üretmekteyiz.

Yüksek araç kapasitemiz, uzun yıllar uluslararası taşımacılık sektör deneyimine sahip personelimiz ile sizlere en iyisini sunuyoruz. Çeşitli zamanlarda kişisel ve mesleki gelişim kursları sağlanan çalışanlarımız, bir işin profesyonel şekilde gerçekleşmesi için her türlü donanıma sahip kimselerdir. Bu donanım profesyonellik ile birleştiğinde, ortaya çıkan sonuç doğal olarak sorunsuz ve kusursuz olmaktadır. Tüm yönleriyle sürecin profesyonel şekilde yönetimini sağlayan Metroport Lojistik, süratli ve güvenli bir şekilde İtalya nakliye hizmeti sunmaktadır.

Firmamızın İtalya Nakliye hizmetleri arasında tekstil sektöründe sıklıkla kullanılan askılı taşımacılığına kapsamaktadır. Askılı tekstillerin nakliyesini doğru ve zamanında yapabilmemiz için taşıma filosunda yer alan askılı tekstillerin taşınması için özel taşıma ekipmanlarımız ve özel araçlarımız mevcuttur. Pantolon, ceket, etek ve aklınıza gelebilecek her şey zamanında ve kırışmadan ve düzenli olarak teslim edilir. Metroport olarak İtalya Askılı Tekstil taşımacılığı konusunda uzman ekibimiz ve tam donanımlı araçlarımız ile kesintisiz hizmet vermekteyiz. Yükünüzün boyutu ne olursa olsun gerek parsiyel gerekse komple olarak Yunanistan’a varışını sağlıyoruz. İtalya Tekstil Taşımacılığı hakkında detaylı bilgi için iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

İtalya proje taşımacılığı, yüksek boyut, ağırlık ve hacme sahip yüklerinizin taşınmasına yönelik sunulan bir hizmettir. İtalya yük taşıma işlerinde farklı çözümler sunan firmamız, çok geniş, yüksek, uzun ve ağır yükleriniz için de sizlerin profesyonel çözüm ortağı olmaktadır.

İtalya minivan ekspress taşımacılık için yüklerinizi yüksek optimum ile yerine ulaştırıyoruz. İtalya ve Türkiye arasındaki haftanın her günü karşılıklı araç çıkışları ile gerçekleştirilen bu hizmet, yükünüzün kısa sürede yerine ulaşmasını sağlamaktadır.

Uydu takip sistemiyle aracın takibi yapılmakta ve uluslararası taşımacılık sigortası ile eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Bu özellik ile müşterilerimizin talep etmesi durumunda, gönderi takipleri anlık olarak takip edilebilme imkanına sahiptir.

Daha çok belirli bir yük hacmine kadar küçük araçlarla verilen minivan Express hizmeti, yükünüzün beklemeden daha hızlı taşınmasına imkân vermektedir.

Ürünlerinizin yüklenmesi, yüklerin indirilip sınıflandırılması, üzerlerine etkilet yapılması, yapısına göre ambalajlanması ve Almanya’nın herhangi bir noktasına dağıtımını sağlıyoruz.

İtalya depolama ve gümrükleme hizmetlerimiz kapsamında gümrüklü ve gümrüksüz olmak üzere iki farklı alanda eşyalarınızı güvenli bir şekilde depoluyoruz.

"Tehlikeli Maddelerin Karayoluyla Uluslararası Taşınmasına İlişkin Avrupa Anlaşması" olan ADR'nin uluslararası bir sözleşmedir. Yönerge, tehlikeli maddelerin kamuya açık yollarda insan sağlığına ve çevreye zarar vermeden güvenli ve düzenli bir şekilde taşınmasını sağlar. ADR direktifi kapsamında, taşıyıcının tehlikeli malları taşımak için ADR sertifikasına sahip olması gerekir. "Avrupa Anlaşması" ve "Resmi Gazete" de yayınlanan yönetmeliklere göre anlaşma, tehlikeli malların uluslararası nakliyesini gerçekleştiren çeşitli kamu veya özel kuruluşları kapsıyor. Şirketimiz anlaşma kapsamında gerekli tüm belgeleri sağlamaktadır.

Filomuzda bulunan araçlarımız Yunanistan Tehlikeli Madde Taşımacılığı için gerekli ekipmanlara sahip tam donanımlı araçlardır.

İtalya gabari dışı taşımacılık hizmetimiz ile ağır yüklerin tonaj, ulaşım, ağırlık planlarını düzenleyerek gitmesi gereken yere ulaştırıyoruz.

Bunun için özel araç ve ekipmanlarımız uzmanlarımız eşliğinde kullanılmaktadır.

Bu taşıma sisteminde ise ihtiyaca göre farklı nakliye araç ve üniteler kullanılabilmektedir. Buna göre amaç taşınacak yükün en sağlıklı, hızlı ve düşük maliyet ile taşınması hedeflenmektedir. İtalya multimodal taşımacılık ihtiyaçlarınız için kalite ve sigorta güvenceli hizmet için, Metroport Lojistik hizmetinizdedir.

Hizmetlerimiz arasında yer alan İtalya Konteyner Taşımacılığı alanında uzman ekibimiz ile sağlanmaktadır. Konteyner türleri ile yapılan taşımacılık türüdür. Konteynerler standart ölçülerde üretilir. Çeşitli şekillerde yüklenebilir ve farklı araçlara aktarılabilirler. Bu verimli taşıma da konteyner taşımacılığının avantajıdır. Konteynerin bir diğer avantajı da açılmaksızın bütün taşıma yollarında kullanılabilir. Uluslararası taşımacılıkta bu sebeple büyük önem arz etmektedir.

FCL / LCL: İki veya daha fazla ihracatçının malları bir konteyner’da ve ithalatçı tek şirkettir.

LCL / FCL: İhracatçı tarafından yüklenen konteyner ayrıca iki veya daha fazla ithalatçı yükleme kapasitesine sahiptir.

FCL / FCL: Bu durumda, tam bir konteyner yükü, bir ihracatçı ve bir ithalatçıdır.

LCL / LCL: Bu durumda, konteynere yüklenen malların bir kısmı ihracatçı ve ithalatçıdır.

Uçtan uca yönetiyoruz.

Nakliye süreci nasıl ilerliyor?

Metroport tüm süreçte uçtan uca sizinle!

Rezervasyon

Müşteri temsilciniz tarafından rezervasyon açılır.

Yükleme

Operasyon ekibi tarafından yükleme adresine araç sevki gerçekleştirilir.

Gümrükleme

Yüklenen aracınız gümrükleme işlemleri için gümrük idaresine sevk edilir.

Sevkiyat Yolda!

Gümrükleme işlemleri tamamlanan araç yola çıkar ve varış gümrüğündeki işlemler sonrası müşteriye teslimi gerçekleşir.

Bir sorunuz mu var? bu cevapları kontrol edin.

Hangi ülkeye ürün göndermek istiyorsunuz? Detayları hizmetlerimiz kısmından ulaşabilirsiniz.

Müşteri temsilcimiz rezervasyon işlemini aldıktan sonra belirlenen tarihte operasyon ekimiz tarafından yurt dışına sevk edilecek yüklerinin alımını gerçekleştirilir. Gümrük işlemleri sonrasında aracın yurt dışı sevki gerçekleşir.

CMR ve FFL sigorta kapsamında tüm yükler sigortalanır. Fakat ek sigorta yapılması tavsiye edilir.

Varış ülkesine göre değişmektedir. İlgili birimden destek alınız.

Ekibimize Danışın

Alanında uzman ekibimize soru sorun.
0/5 (0 Reviews)