Turkey I Poland I Greece I Romania

Polonya Nakliye Komple Nakliye Parsiyel Nakliye Ekspres Minivan

Kurulduğumuz günden bugüne mekik dokuduğumuz ülke olan Polonya'ya günlük çıkışlarımız ile Komple ve Parsiyel taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Komple Nakliye

Komple Nakliye

Parsiyel Nakliye

Parsiyel Nakliye

Express Nakliye

Express Nakliye

Rotamız başarınız.

Metroport ile Polonya artık çok yakın!

Geniş acenta ve depolama ağımız ile Polonya artık çok yakın! Özmal araçlarımız ile başta Lodz, Wroclaw, Poznan ve Varşova olmak üzere Polonya'nın tamamına komple ve parsiyel nakliye hizmeti vermekteyiz. Uçtan uca nakliye çözümlerimiz ile bir çok kurumsal firmaya çözüm ortaklığı yapmaktayız.

Image
tnf
af
tesla
hsbc
boss
nestle

+15.000'den fazla mutlu müşteriye katılın!

Metroport Logistics

İşinize hız katıyoruz.

Polonya Komple Nakliye

Polonya komple nakliye işlemimiz çift yönlü şekilde gerçekleşmektedir. Taşıma öncesinde planlama aşaması ele alınarak taşınan malzemenin güvenilir ve sorunsuz iletilmesini sağlamaktadır. Türkiye’den Polonya’ya ve Polonya’dan Türkiye’ye her gün komple çıkış hizmetimiz bulunmaktadır.

Dilenen her türlü iki nokta arasında komple nakliye hizmeti verilmektedir. Planlamanın doğru yapılabilmesi adına firmamıza eksiksiz ve tam bilgi verilmelidir.Sonrasında uzmanlarımız taşınacak olan malzemeye en uygun taşıma tekniğini ve bu teknikte görevli olacak olan ekibin tayin edilmesini sağlamaktadır.

Polonya Parsiyel Nakliye

Firmamız ile birlikte ele alabileceğiniz işlemlerden biri de Polonya parsiyel nakliye işlemidir. Türkiye’den Polonya’ya ve Polonya’dan Türkiye’ye her gün parsiyel çıkış yapmaktayız.

Polonya Parsiyel Taşımacılık maliyet olarak komple taşımacılıktan uygundur. Farklı firma yüklerini tek bir araca yükleyerek aynı gün çıkışını sağlamaktayız. Bu sayede malzemeleriniz farklı bir sevkiyatı beklemeden zamandan ve navlundan tasarruf etmektedir. ihtiyaç duyma nedeniniz ne olursa olsun tıpkı Polonya komple nakliye işleminde olduğu gibi Polonya parsiyel nakliye işleminde de tüm işlem basamakları aynı titizlikle uygulanacaktır.

Yükleriniz müşterinize ulaştığında tüm boşaltma işlemleri şoförümüz tarafından kontrol edilerek tahliyesi sağlanır. Çalışanlarımız yüklerin hasar almadan yüklenmesi ve tahliyesi edilmesi konusunda özel eğitim almış deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Depomuzda malzemeler yüklenirken malzemenin unsurlarına göre uygulama tekniği belirler ve buna uygun yükleme sağlanır. Uygulama tekniği belirlenirken taşınacak malzemenin cinsi, hasar alma ihtimalini en aza indirgeyecek malzeme kullanımı gibi unsurlar profesyonelce dikkate alınmaktadır.

+0

Filo

+0M

Ton Yük

+0B

Mutlu Müşteri

+0

Personel

Polonya Nakliye Hizmetleri

Alanında eğitim almış ve oldukça deneyimli ekibimiz ile uluslararası taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Polonya nakliye ihtiyacınızı da karşılayacak olan ekibimiz dilediğiniz her ilden çıkışlı işlem yapmaktadır. Polonya Nakliye’de lider konumda olan firmamız Polonya’daki depolama ve acenta ağımız ile yükleme ile ilgili tüm 2 prosedürleri eksiksiz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Sahip olduğumuz belgeler kapsamında (C2, TIO) 100’ yakın aracın organizatörlüğünü yapmaktayız.

Hem Polonya’dan Türkiye’nin herhangi bir iline hem de Türkiye’den Polonya’nın herhangi bir merkezine sizlere %100 hasarsız olarak taşımacılık imkanı sunuyoruz

 • Tekstil ürünleri için askılı taşımacılığı sistemi
 • Proje taşımacılığı
 • Minivan ekspress taşımacılık
 • Depolama ve gümrükleme hizmetleri
 • ADR’li eşya taşımacılığı
 • Gabari dışı taşımacılık
 • Multimodal taşımacılık
 • Konteynır taşımacılığı şeklindedi

Polonya askılı taşımacılığı işlemimiz ithalat ihracatı yapılan giyim, tekstil ürünlerinin yapısını bozmadan sağlam bir şekilde ülkeye girişini ya da ülkeden çıkışını sağlamak şeklinde uygulanmaktadır.

Polonya proje taşımacılığı işlemlerimiz kapsamında size sunabileceğimiz hizmetler:

 • Yol izni alma
 • Lokal bilgilendirme
 • Teknik ekip tedariki
 • Ağır kargolama, depolama ve aktarım çözümlerinin sunulması
 • Sipariş takibi
 • Emtia sigortası
 • Belge çıkışı
 • Anahtar teslim maliyet
 • Vinç ve survey
 • Dış ticaret ile mevzuat desteğinin yapılması şeklindedir. Bunun dışındaki ihtiyaçlarınız için de bizimle görüşebilirsiniz.

Polonya minivan ekspress taşımacılık hizmetimiz hızlı teslimatlarımız için uyguladığımız bir nakliye tekniğidir. Gidilecek olan yere en hızlı şekilde varmak adına küçük ve hızlı bir aracın gönderilmesi sağlanmaktadır.

Gerekli durumlarda araç sayısı ve çalışan ekip üyesi sayısı arttırılabilir. Eşya çokluğu konusunda endişelenmeye gerek yoktur.

Ürünlerinizin yüklenmesi, yüklerin indirilip sınıflandırılması, üzerlerine etkilet yapılması, yapısına göre ambalajlanması ve Polonya’nın herhangi bir noktasına dağıtımını sağlıyoruz.

Polonya depolama ve gümrükleme hizmetlerimiz kapsamında gümrüklü ve gümrüksüz olmak üzere iki farklı alanda eşyalarınızı güvenli bir şekilde depoluyoruz.

Polonya ADR’li eşya taşımacılığı işlem kapsamımızda işleme uygun özel araçlarımız bulunmaktadır.

Çevrenin ve insan sağlığının güvenliğine uygun ADR belgelerimizle tehlikeli maddelerin taşınması konusunda Polonya ve Türkiye arasında çift taraflı hizmet desteği sağlıyoruz.

Araçlarımızın sertifika, izin ve kontrolleri tamdır.

Polonya gabari dışı taşımacılık hizmetimiz ile ağır yüklerin tonaj, ulaşım, ağırlık planlarını düzenleyerek gitmesi gereken yere ulaştırıyoruz.

Bunun için özel araç ve ekipmanlarımız uzmanlarımız eşliğinde kullanılmaktadır.

Polonya multimodal taşımacılık hizmetimiz ile birden fazla taşınma türünün ihtiyaca yönelik olarak bir araya getirilmesi ile yüklerinizi iki nokta arasında aktarıyoruz.

Gerekli durumlarda farklı taşıma yollarını kullanan geniş kapsamlı çalışmalara açık bir firmayız. Burada hem hız kazanmak hem de taşınanları hasarsız şekilde ulaştırmak tıpkı diğer işlemlerde olduğu gibi hesaplanmaktadır.

Polonya konyetnır taşımacılığı hizmetimiz sayesinde çeşitli konteynırların içerisinde yer alan yüklerinizi kolayca aktararak ya da aktarım noktalarına ulaştırarak taşıyabiliriz.

Örnek olarak gemi ile devam edecek yolculuklarda gemiye konteynırların ulaştırılması ya da aktarım yapılacak başka herhangi bir noktaya ulaşım ve yüklemesini sağlıyoruz.

Bu sayede oldukça verimli bir işlem imkanı sunuyoruz. 

Uçtan uca yönetiyoruz.

Nakliye süreci nasıl ilerliyor?

Metroport tüm süreçte uçtan uca sizinle!

Rezervasyon

Müşteri temsilciniz tarafından rezervasyon açılır.

Yükleme

Operasyon ekibi tarafından yükleme adresine araç sevki gerçekleştirilir.

Gümrükleme

Yüklenen aracınız gümrükleme işlemleri için gümrük idaresine sevk edilir.

Sevkiyat Yolda!

Gümrükleme işlemleri tamamlanan araç yola çıkar ve varış gümrüğündeki işlemler sonrası müşteriye teslimi gerçekleşir.

Bir sorunuz mu var? bu cevapları kontrol edin.

Hangi ülkeye ürün göndermek istiyorsunuz? Detayları hizmetlerimiz kısmından ulaşabilirsiniz.

Müşteri temsilcimiz rezervasyon işlemini aldıktan sonra belirlenen tarihte operasyon ekimiz tarafından yurt dışına sevk edilecek yüklerinin alımını gerçekleştirilir. Gümrük işlemleri sonrasında aracın yurt dışı sevki gerçekleşir.

CMR ve FFL sigorta kapsamında tüm yükler sigortalanır. Fakat ek sigorta yapılması tavsiye edilir.

Varış ülkesine göre değişmektedir. İlgili birimden destek alınız.

Ekibimize Danışın

Alanında uzman ekibimize soru sorun.
0/5 (0 Reviews)