Turkey I Poland I Greece I Romania

Kosova Nakliye Komple Nakliye Parsiyel Nakliye Ekspres Minivan

Kurulduğumuz günden bugüne mekik dokuduğumuz ülke olan Kosova'ya günlük çıkışlarımız ile Komple ve Parsiyel taşımacılık hizmeti vermekteyiz..

Komple Nakliye

Komple Nakliye

Parsiyel Nakliye

Parsiyel Nakliye

Express Nakliye

Express Nakliye

Rotamız başarınız.

Metroport ile Kosova artık çok yakın!

Geniş acenta ve depolama ağımız ile Danimarka artık çok yakın! Özmal araçlarımız ile Kosova'nın tamamına komple ve parsiyel nakliye hizmeti vermekteyiz. Uçtan uca nakliye çözümlerimiz ile bir çok kurumsal firmaya çözüm ortaklığı yapmaktayız.

Image
tnf
af
tesla
hsbc
boss
nestle

+15.000'den fazla mutlu müşteriye katılın!

Metroport Logistics

İşinize hız katıyoruz.

Kosova Nakliye

Uluslararası nakliyat, taşımacılık ve lojistik alanında edindiğimiz on sekiz yıllık tecrübemiz ile Kosova nakliye hizmeti veriyoruz. Metroport Lojistik olarak salt lojistik hizmeti veren bir firmadan ibaret değiliz. Malzemenin temininden depolanmasına ve hatta gümrüklenmesine kadar süren meşakkatli süreci titizlikle yöneten bir firmayız. Sahip olduğumuz 100’e yakın aracımız, C2, TIO gibi yeterlilik belgelerimiz ve CMR yani yük sigortalama ile eşyalarınızı güvenle taşıyoruz. Tüm araçlarımız yedi yirmi dört uydu/GPS sistemiyle ve araçlarımızda bulunan güvenlik kameralarıyla takip edilmektedir. İsteğe bağlı olarak malzemelerin anlık konumları müşterilerimizle de paylaşılmaktadır. Pek çok ülkede bulunan depolama ve acente ağlarımızla ve dahi özmal araçlarımızla ithalat/ihracat taşımacılık alanında sektörümüzün öncü firması olmaktan gurur duyuyoruz.

Kosova nakliye işlemleriniz kalifiye çalışanlarımız ile profesyonel bir biçimde ve ivedi bir şekilde icra edilmektedir. Depo yükleme işleri alanında uzman çalışanlarımızca yine profesyonel bir biçimde yapılmaktadır. Avrupa standartlarında hizmet veren acenteler ile olan iş birliğimiz sayesinde işlemleriniz sorunsuz, güvenli, ekonomik ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. En büyük ereğimiz; yüklerin eksiksiz ve hasarsız bir biçimde, maliyeti olabildiğince düşük tutarak ve mümkün olan en kısa zamanda istenilen noktaya ulaştırılmasıdır. Bu uğurda takribi 20 yıla yakın cansiparane bir şekilde hizmet verdik, halihazırda da vermeye devam ediyoruz. Hizmet ağımız Kosova komple nakliye ve Kosova parsiyel nakliye olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.

Türkiye – Kosova arası elektronik, beyaz eşya, tekstil, medikal-ilaç, otomotiv, kimyasal madde, ağır sanayi, yapı-inşaat, gıda ürünleri, makine, mobilya, demir-çelik vb. gibi emtia cinsinin ithalat ve ihracat işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Kosova’da gümrükleme, ürün temini, müşterilere ulaşacak malların DAP kapı teslimi şeklinde bilumum işlem tarafımızca yapılmaktadır.

Dağıtım Bölgeleri

Dağıtım ağımız; tüm Türkiye illeri ile Prizren, Gilan, Orahovac, Peje, Ferizaj, Gjakove, Podujeve, Decan, Istok, Kosovska, Mitrovice, Vushtrri başta olmak üzere tüm Kosova bölgelerini kapsamaktadır. Avrupa’nın dört bir yanına kadar ulaşan geniş lojistik ağımız ile firmalarınızın tüm ithalat ve ihracat yükleri için maliyeti düşük ve hizmet kalite standardını yüksek tutarak nakliye hizmeti veriyoruz. Kosova lojistik hizmetlerimiz ile size özel uluslararası nakliyat ve proje taşımacılığı işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde sigorta kapsamında yürütüyoruz. Kosova, Güneydoğu Avrupa’da lojistik bakımdan kritik bir yere sahiptir ve kilit rol oynamaktadır. Biz de Metroport Lojistik olarak ülkenin her türlü ulaşım imkanını kullanarak, Kosova üzerinden uluslararası çapta taşımacılık hizmeti veriyoruz. Firmamızın sunduğu İSO 9001 kalitesiyle nakliyat işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. 

+0

Filo

+0M

Ton Yük

+0B

Mutlu Müşteri

+0

Personel

Kosova Taşımacılık Hizmetleri

Kosova nakliye süreçlerinde çeşitli lojistik opsiyonlardan faydalanılmaktadır. Taşımadan sorumlu ekibimiz yük işlemlerinin destinasyonu, yükleme ve boşaltma işlemlerinin yapılması konularını tüm ülkede organize etmektedir. Hedef lokasyona taşınacak emtia için ulaşım imkanları ve güzergahlar stratejik bir biçimde ele alınmaktadır. Yapılan hesaplamalarla, hedef lokasyona taşınacak yüklerin transit yollar veya diğer ulaşım imkanları ile en hızlı şekilde taşınması amaçlanır. Kosova ve Türkiye’de depolama, taşıma, yükleme gibi kapsamlı lojistik hizmetlerin üzerinde ehemmiyetle durulmaktadır. Seçilen rotalar kapsamında kombine taşımacılık hizmeti ve bunun yanı sıra antrepo hizmeti de verilmektedir.

Kullanılacak taşıma türünün doğru bir şekilde belirlenmesi maliyet açısından önem arz etmektedir. Bu cihetle size en uygun taşıma türünü ve rota stratejisini belirliyoruz. Bu husus üzerinde önemle duruyoruz. Çünkü uluslararası alanda taşıma türlerini ve rota stratejilerini belirlemek maliyet ve zaman açısından oldukça önemlidir.

Kosova nakliye hizmetlerimizde tüm yükleriniz sigortalanmaktadır. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki irtibat bilgileri vasıtasıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz:

Kosova Komple Nakliye

Kosova komple nakliye olarak adlandırdığımız bu hizmetin bir diğer adı FTL taşımacılıktır. Full Truck Load kelimelerinin baş harflerinden oluşan bu kısaltmanın anlamı; bir firmaya ait yükün tek bir taşıma aracına yüklenmesi ve nakliyatı anlamına gelmektedir. Bu tarz taşımalar ekonomiktir ve zaman bakımından oldukça kârlıdır. Zira yola çıkmak için başka yüklerin gelmesi beklenmemektedir.

Kosova Parsiyel Nakliye

Kosova parsiyel nakliye olarak adlandırdığımız bu hizmette geçen parsiyel kelimesi; bütün olmayan, parça anlamına gelmektedir. Parsiyel nakliye ise; aynı dağıtım rotasına sahip olan müşterilerin yüklerinin tek bir araçta toplanmasıdır. Bu hizmet komple nakliye hizmetimize göre daha uygun fiyatlıdır.

Firmamızın Kosova Nakliye hizmetleri arasında tekstil sektöründe sıklıkla kullanılan askılı taşımacılığına kapsamaktadır. Askılı tekstillerin nakliyesini doğru ve zamanında yapabilmemiz için taşıma filosunda yer alan askılı tekstillerin taşınması için özel taşıma ekipmanlarımız ve özel araçlarımız mevcuttur. Pantolon, ceket, etek ve aklınıza gelebilecek her şey zamanında ve kırışmadan ve düzenli olarak teslim edilir. Metroport olarak Kosova Askılı Tekstil taşımacılığı konusunda uzman ekibimiz ve tam donanımlı araçlarımız ile kesintisiz hizmet vermekteyiz. Yükünüzün boyutu ne olursa olsun gerek parsiyel gerekse komple olarak Yunanistan’a varışını sağlıyoruz. Kosova Tekstil Taşımacılığı hakkında detaylı bilgi için iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Kosova proje taşımacılığı hizmetimiz yüklemeden boşaltma aşamasına kadar yükünüzün transfer edileceği tüm sürecin titizlikle ele alındığı ve tamamen bu taşıma senaryosuna uygun özel bir operasyonun planlandığı kapsamlı bir taşımacılık hizmetidir. Bu seçenek ile gabari dışı, yüksek hacimli ve ağır yüklerin taşımı planlanan zaman içerisinde hasarsız ve eksiksiz olarak gerçekleşebilmektedir. Üstelik size özel çözümlerle ve en uygun maliyetlerle. 

Metroport lojistik olarak yukarıda sıraladığımız taşımacılık seçeneklerinin yanı sıra konteynır taşımacılığı, gabari dışı taşımacılık, ADR’li eşya taşımacılığı, depolama ve gümrükleme gibi tüm transfer süreçlerinde müşterilerimizin yanındayız. 

En güvenli ve en hızlı çözümler için siz de bizimle iletişime geçebilir ve yüksek standartlardaki taşımacılık hizmetimizden en uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. 

Kosova minivan ekspress taşımacılık hizmetimiz en hızlı teslimatı tercih eden müşterilerimiz için geliştirilmiş bir taşımacılık modelidir. Bu teslimat modelin yükünüz alıcının kapısına kadar teslim edilir. Hızın ön plana çıktığı bu seçenekte malzemelerin güvenlikten de hiçbir ödün verilmemektedir. 

Tüm taşıma araçlarımızda olduğu gibi minivan araçlarımızda da GPS donanımı ve güvenlik kameraları bulunmaktadır. Bu sayede transferi son anına kadar anlık olarak takip edebilir ve ürünlerin güvende olduğundan emin olabilirsiniz. 

Ürünlerinizin yüklenmesi, yüklerin indirilip sınıflandırılması, üzerlerine etkilet yapılması, yapısına göre ambalajlanması ve Kosova’nın herhangi bir noktasına dağıtımını sağlıyoruz.

Kosova depolama ve gümrükleme hizmetlerimiz kapsamında gümrüklü ve gümrüksüz olmak üzere iki farklı alanda eşyalarınızı güvenli bir şekilde depoluyoruz.

"Tehlikeli Maddelerin Karayoluyla Uluslararası Taşınmasına İlişkin Avrupa Anlaşması" olan ADR'nin uluslararası bir sözleşmedir. Yönerge, tehlikeli maddelerin kamuya açık yollarda insan sağlığına ve çevreye zarar vermeden güvenli ve düzenli bir şekilde taşınmasını sağlar. ADR direktifi kapsamında, taşıyıcının tehlikeli malları taşımak için ADR sertifikasına sahip olması gerekir. "Avrupa Anlaşması" ve "Resmi Gazete" de yayınlanan yönetmeliklere göre anlaşma, tehlikeli malların uluslararası nakliyesini gerçekleştiren çeşitli kamu veya özel kuruluşları kapsıyor. Şirketimiz anlaşma kapsamında gerekli tüm belgeleri sağlamaktadır.

Filomuzda bulunan araçlarımız Yunanistan Tehlikeli Madde Taşımacılığı için gerekli ekipmanlara sahip tam donanımlı araçlardır.

Kosova gabari dışı taşımacılık hizmetimiz ile ağır yüklerin tonaj, ulaşım, ağırlık planlarını düzenleyerek gitmesi gereken yere ulaştırıyoruz.

Bunun için özel araç ve ekipmanlarımız uzmanlarımız eşliğinde kullanılmaktadır.

Kosova multimodal taşımacılık hizmeti seçeneğimizde müşterilerimize yol ve hava şartlarından etkilenmeden en hızlı transfer imkanlarını sunmaktadır. Multimodal taşımacılıkta hava, kara ya da deniz yolu seçenekleri göz önünde bulundurularak lojistik operasyonunuz uzmanlarımız tarafından planlanır ve tüm operasyon süreci yine şirketimiz tarafından yönetilir. 

Hizmetlerimiz arasında yer alan Kosova Konteyner Taşımacılığı alanında uzman ekibimiz ile sağlanmaktadır. Konteyner türleri ile yapılan taşımacılık türüdür. Konteynerler standart ölçülerde üretilir. Çeşitli şekillerde yüklenebilir ve farklı araçlara aktarılabilirler. Bu verimli taşıma da konteyner taşımacılığının avantajıdır. Konteynerin bir diğer avantajı da açılmaksızın bütün taşıma yollarında kullanılabilir. Uluslararası taşımacılıkta bu sebeple büyük önem arz etmektedir.

FCL / LCL: İki veya daha fazla ihracatçının malları bir konteyner’da ve ithalatçı tek şirkettir.

LCL / FCL: İhracatçı tarafından yüklenen konteyner ayrıca iki veya daha fazla ithalatçı yükleme kapasitesine sahiptir.

FCL / FCL: Bu durumda, tam bir konteyner yükü, bir ihracatçı ve bir ithalatçıdır.

LCL / LCL: Bu durumda, konteynere yüklenen malların bir kısmı ihracatçı ve ithalatçıdır.

Uçtan uca yönetiyoruz.

Nakliye süreci nasıl ilerliyor?

Metroport tüm süreçte uçtan uca sizinle!

Rezervasyon

Müşteri temsilciniz tarafından rezervasyon açılır.

Yükleme

Operasyon ekibi tarafından yükleme adresine araç sevki gerçekleştirilir.

Gümrükleme

Yüklenen aracınız gümrükleme işlemleri için gümrük idaresine sevk edilir.

Sevkiyat Yolda!

Gümrükleme işlemleri tamamlanan araç yola çıkar ve varış gümrüğündeki işlemler sonrası müşteriye teslimi gerçekleşir.

Bir sorunuz mu var? bu cevapları kontrol edin.

Hangi ülkeye ürün göndermek istiyorsunuz? Detayları hizmetlerimiz kısmından ulaşabilirsiniz.

Müşteri temsilcimiz rezervasyon işlemini aldıktan sonra belirlenen tarihte operasyon ekimiz tarafından yurt dışına sevk edilecek yüklerinin alımını gerçekleştirilir. Gümrük işlemleri sonrasında aracın yurt dışı sevki gerçekleşir.

CMR ve FFL sigorta kapsamında tüm yükler sigortalanır. Fakat ek sigorta yapılması tavsiye edilir.

Varış ülkesine göre değişmektedir. İlgili birimden destek alınız.

Ekibimize Danışın

Alanında uzman ekibimize soru sorun.
0/5 (0 Reviews)