Turkey I Poland I Greece I Romania

Macaristan Nakliye Komple Nakliye Parsiyel Nakliye Ekspres Minivan

Kurulduğumuz günden bugüne mekik dokuduğumuz ülke olan Macaristan'a günlük çıkışlarımız ile Komple ve Parsiyel taşımacılık hizmeti vermekteyiz..

Komple Nakliye

Komple Nakliye

Parsiyel Nakliye

Parsiyel Nakliye

Express Nakliye

Express Nakliye

Rotamız başarınız.

Metroport ile Macaristan artık çok yakın!

Geniş acenta ve depolama ağımız ile Macaristan artık çok yakın! Özmal araçlarımız ile Macaristan'ın tamamına komple ve parsiyel nakliye hizmeti vermekteyiz. Uçtan uca nakliye çözümlerimiz ile bir çok kurumsal firmaya çözüm ortaklığı yapmaktayız.

Image
tnf
af
tesla
hsbc
boss
nestle

+15.000'den fazla mutlu müşteriye katılın!

Metroport Logistics

İşinize hız katıyoruz.

Macaristan Nakliye

Macaristan yük taşımacılığı ihtiyaçlarınızda üstün hizmet anlayışımız ve uzun yıllara dayanan deneyimimizle yanınızdayız.  Geniş filomuz, deneyimli ekibimiz ve benzersiz iletişim ağımızla her türlü taşımacılık hizmetiniz için özel çözümler üretmeye hazırız. 

150’e yakın tırın organizatörlüğünü üstlenen firmamızın C2 VE TIO belgeleri bulunmaktadır. Yükünüzü hasarsız ve eksiz bir şekilde alıcıya ulaştırırken maliyeti en düşük seviyede tutmayı temel misyonlarımızdan biri olarak görüyoruz. 

Kendi alanında Türkiye’nin en iyisi olan uzman personellerimiz yüklemeleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirip alıcının teslim alımına kadar tüm süreçleri deneyimli personellerimizle sorunsuz bir şekilde yürütüyoruz. 

Macaristan Komple Nakliye

Macaristan komple nakliye hizmetimiz transferinin sağlanmasını istediğinize yüke göre tamamen size özel bir taşıma aracının tahsis edilmesi ve sürecin bu araçla ile tamamlanması anlamına gelmektedir. Yükünüz bir taşıma aracını doldurabilecek oranda ise komple nakliye sizin için en uygun ve en hızlı taşıma alternatiflerinden biri olacaktır. 

Macaristan’a ve Macaristan’dan Türkiye’ye her iki yönde her gün çıkışımız bulunmaktadır. Komple nakliye talep ettiğiniz gün sadece sizin yüklerinizin bulunduğu taşıma aracımız tam olarak planlanan saatte harekete geçecektir ve transfer tamamlana kadar anlık olarak takip edilebilecektir.  Transfer süresince yüklerinizi sigortalıyor ve alıcıya eksiksiz, hasarsız ve tam zamanında ulaşacağının garantisini veriyoruz. 

Macaristan Parsiyel Nakliye 

Macaristan parsiyel nakliye hizmetimiz tranfer edilecek olan yükü bir taşıma aracını doldurmayacak ölçüde olan müşterilerimiz için en iyi çözümlerden biridir. Bu lojistik seçeneğinde yükleriniz başka müşterilerimizin yükleriyle aynı taşıma aracında transfer edilir. Bu çözüm sayesinde maliyet büyük ölçüde azalacaktır. 

Maliyetin düşmesiyle birlikte Macaristan’a her gün çıkışlarımız olduğu için zamandan yana da herhangi bir kaybınız olmayacaktır. Yükleriniz Metroport Lojistik güvencesiyle zamanında ve sorunsuz olarak alıcısına ulaşacaktır. 

+0

Filo

+0M

Ton Yük

+0B

Mutlu Müşteri

+0

Personel

Macaristan Taşımacılık Hizmetleri

Macaristan nakliye operasyonlarınızda komple, parsiyel, multimodal seçeneklerinin yanı sıra proje taşımacılığı, gabari taşımacılığı gibi size özel seçenekler sunmaya hazırız.

Sektörün lider firmalarından biri olan Metroport lojistik ile Macaristan nakliye operasyonlarınızda en uygun fiyat avantajlarından faydalanabilirsiniz. Metroport Lojistik olarak sadece yük taşıma değil, tüm süreçte sizlere eksiksiz bir hizmet sunuyoruz.

Geniş iletişim ağımızla bize ihtiyaç duyduğunuz her adımda yanındayız. İthalatını yaptığınız ürünlerin hedef ülkede depolanmasından, gümrük işlemlerine kadar talep ettiğiniz her konuda sürecinizi profesyonel bir şekilde yürütüyoruz. 

Anlık GPS takibi ve güvenlik kameraları çözümleriyle sizlere tamamen güvenli bir transfer imkânı sunuyoruz. Sigortalı hizmetlerimizle sizi her türlü riske karşı tamamen güvence altına alıyoruz. 

Firmamızın Macaristan Nakliye hizmetleri arasında tekstil sektöründe sıklıkla kullanılan askılı taşımacılığına kapsamaktadır. Askılı tekstillerin nakliyesini doğru ve zamanında yapabilmemiz için taşıma filosunda yer alan askılı tekstillerin taşınması için özel taşıma ekipmanlarımız ve özel araçlarımız mevcuttur. Pantolon, ceket, etek ve aklınıza gelebilecek her şey zamanında ve kırışmadan ve düzenli olarak teslim edilir. Metroport olarak Macaristan Askılı Tekstil taşımacılığı konusunda uzman ekibimiz ve tam donanımlı araçlarımız ile kesintisiz hizmet vermekteyiz. Yükünüzün boyutu ne olursa olsun gerek parsiyel gerekse komple olarak Yunanistan’a varışını sağlıyoruz. Macaristan Tekstil Taşımacılığı hakkında detaylı bilgi için iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Macaristan proje taşımacılığı hizmetimiz yüklemeden boşaltma aşamasına kadar yükünüzün transfer edileceği tüm sürecin titizlikle ele alındığı ve tamamen bu taşıma senaryosuna uygun özel bir operasyonun planlandığı kapsamlı bir taşımacılık hizmetidir. Bu seçenek ile gabari dışı, yüksek hacimli ve ağır yüklerin taşımı planlanan zaman içerisinde hasarsız ve eksiksiz olarak gerçekleşebilmektedir. Üstelik size özel çözümlerle ve en uygun maliyetlerle. 

Metroport lojistik olarak yukarıda sıraladığımız taşımacılık seçeneklerinin yanı sıra konteynır taşımacılığı, gabari dışı taşımacılık, ADR’li eşya taşımacılığı, depolama ve gümrükleme gibi tüm transfer süreçlerinde müşterilerimizin yanındayız. 

En güvenli ve en hızlı çözümler için siz de bizimle iletişime geçebilir ve yüksek standartlardaki taşımacılık hizmetimizden en uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. 

Macaristan minivan ekspress taşımacılık hizmetimiz en hızlı teslimatı tercih eden müşterilerimiz için geliştirilmiş bir taşımacılık modelidir. Bu teslimat modelin yükünüz alıcının kapısına kadar teslim edilir. Hızın ön plana çıktığı bu seçenekte malzemelerin güvenlikten de hiçbir ödün verilmemektedir. 

Tüm taşıma araçlarımızda olduğu gibi minivan araçlarımızda da GPS donanımı ve güvenlik kameraları bulunmaktadır. Bu sayede transferi son anına kadar anlık olarak takip edebilir ve ürünlerin güvende olduğundan emin olabilirsiniz. 

Ürünlerinizin yüklenmesi, yüklerin indirilip sınıflandırılması, üzerlerine etkilet yapılması, yapısına göre ambalajlanması ve Almanya’nın herhangi bir noktasına dağıtımını sağlıyoruz.

Macaristan depolama ve gümrükleme hizmetlerimiz kapsamında gümrüklü ve gümrüksüz olmak üzere iki farklı alanda eşyalarınızı güvenli bir şekilde depoluyoruz.

"Tehlikeli Maddelerin Karayoluyla Uluslararası Taşınmasına İlişkin Avrupa Anlaşması" olan ADR'nin uluslararası bir sözleşmedir. Yönerge, tehlikeli maddelerin kamuya açık yollarda insan sağlığına ve çevreye zarar vermeden güvenli ve düzenli bir şekilde taşınmasını sağlar. ADR direktifi kapsamında, taşıyıcının tehlikeli malları taşımak için ADR sertifikasına sahip olması gerekir. "Avrupa Anlaşması" ve "Resmi Gazete" de yayınlanan yönetmeliklere göre anlaşma, tehlikeli malların uluslararası nakliyesini gerçekleştiren çeşitli kamu veya özel kuruluşları kapsıyor. Şirketimiz anlaşma kapsamında gerekli tüm belgeleri sağlamaktadır.

Filomuzda bulunan araçlarımız Yunanistan Tehlikeli Madde Taşımacılığı için gerekli ekipmanlara sahip tam donanımlı araçlardır.

Macaristan gabari dışı taşımacılık hizmetimiz ile ağır yüklerin tonaj, ulaşım, ağırlık planlarını düzenleyerek gitmesi gereken yere ulaştırıyoruz.

Bunun için özel araç ve ekipmanlarımız uzmanlarımız eşliğinde kullanılmaktadır.

Macaristan multimodal taşımacılık hizmeti seçeneğimizde müşterilerimize yol ve hava şartlarından etkilenmeden en hızlı transfer imkanlarını sunmaktadır. Multimodal taşımacılıkta hava, kara ya da deniz yolu seçenekleri göz önünde bulundurularak lojistik operasyonunuz uzmanlarımız tarafından planlanır ve tüm operasyon süreci yine şirketimiz tarafından yönetilir. 

Hizmetlerimiz arasında yer alan Macaristan Konteyner Taşımacılığı alanında uzman ekibimiz ile sağlanmaktadır. Konteyner türleri ile yapılan taşımacılık türüdür. Konteynerler standart ölçülerde üretilir. Çeşitli şekillerde yüklenebilir ve farklı araçlara aktarılabilirler. Bu verimli taşıma da konteyner taşımacılığının avantajıdır. Konteynerin bir diğer avantajı da açılmaksızın bütün taşıma yollarında kullanılabilir. Uluslararası taşımacılıkta bu sebeple büyük önem arz etmektedir.

FCL / LCL: İki veya daha fazla ihracatçının malları bir konteyner’da ve ithalatçı tek şirkettir.

LCL / FCL: İhracatçı tarafından yüklenen konteyner ayrıca iki veya daha fazla ithalatçı yükleme kapasitesine sahiptir.

FCL / FCL: Bu durumda, tam bir konteyner yükü, bir ihracatçı ve bir ithalatçıdır.

LCL / LCL: Bu durumda, konteynere yüklenen malların bir kısmı ihracatçı ve ithalatçıdır.

Uçtan uca yönetiyoruz.

Nakliye süreci nasıl ilerliyor?

Metroport tüm süreçte uçtan uca sizinle!

Rezervasyon

Müşteri temsilciniz tarafından rezervasyon açılır.

Yükleme

Operasyon ekibi tarafından yükleme adresine araç sevki gerçekleştirilir.

Gümrükleme

Yüklenen aracınız gümrükleme işlemleri için gümrük idaresine sevk edilir.

Sevkiyat Yolda!

Gümrükleme işlemleri tamamlanan araç yola çıkar ve varış gümrüğündeki işlemler sonrası müşteriye teslimi gerçekleşir.

Bir sorunuz mu var? bu cevapları kontrol edin.

Hangi ülkeye ürün göndermek istiyorsunuz? Detayları hizmetlerimiz kısmından ulaşabilirsiniz.

Müşteri temsilcimiz rezervasyon işlemini aldıktan sonra belirlenen tarihte operasyon ekimiz tarafından yurt dışına sevk edilecek yüklerinin alımını gerçekleştirilir. Gümrük işlemleri sonrasında aracın yurt dışı sevki gerçekleşir.

CMR ve FFL sigorta kapsamında tüm yükler sigortalanır. Fakat ek sigorta yapılması tavsiye edilir.

Varış ülkesine göre değişmektedir. İlgili birimden destek alınız.

Ekibimize Danışın

Alanında uzman ekibimize soru sorun.
0/5 (0 Reviews)