Turkey I Poland I Greece I Romania

Romanya Nakliye Komple Nakliye Parsiyel Nakliye Ekspres Minivan

2. firmamızın bulunduğu her geçen gün büyüdüğümüz ülke olan Romanya'ya günlük çıkışlarımız ile Komple ve Parsiyel taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Komple Nakliye

Komple Nakliye

Parsiyel Nakliye

Parsiyel Nakliye

Express Nakliye

Express Nakliye

Rotamız başarınız.

Metroport ile Romanya artık çok yakın!

Geniş acenta ve depolama ağımız ile Romanya artık çok yakın! Özmal araçlarımız ile Romanya'nın tamamına komple ve parsiyel nakliye hizmeti vermekteyiz. Uçtan uca nakliye çözümlerimiz ile bir çok kurumsal firmaya çözüm ortaklığı yapmaktayız.

Image
tnf
af
tesla
hsbc
boss
nestle

+15.000'den fazla mutlu müşteriye katılın!

Metroport Logistics

İşinize hız katıyoruz.

Romanya Nakliye

Romanya nakliye hizmeti alanında engin tecrübesiyle yer alan Metroport Lojistik, 2003 yılından günümüze kadar kesintisiz olarak hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Komple, parsiyel ve ekspress yük taşımacılığı başta olmak üzere size özel geniş lojistik seçenekleriyle ürünlerinizi hasarsız, eksiksiz ve en düşük maliyetlerle alıcısına ulaştırmaktayız. 

Romanya ve Türkiye'de en köklü firmaların ithalat ve ihracat işlerinde nakliye konusunda çözüm ortağı olarak, sektörde tercih edilen firmalar arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. 

Teknolojik alt yapımıza önem vererek uydu takip sistemli araçlarımızla, Romanya nakliye hizmeti vermekteyiz. Üstelik yükünüz yine teknolojik ortamlarda hesaplanarak, yükünüzün ortalama olarak hangi sürede ulaşacağı konusunda bilgi verilmektedir. Diğer yandan mesafe ve maliyetlerin hesaplanması da yine bilgisayar ortamında gerçekleşmektedir.

Komple çözüm anlayışıyla yola çıkan Metroport Lojistik, sadece Romanya nakliye hizmeti değil farklı çözümlerde sunmaktadır. Amacımız bu alanda sizlerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vererek, tüm ihtiyaçlarınız için çözüm ortağı olabilmektir. TIO ve C2 uluslararası taşımacılık belgelerimizle toplamda 150 tırın organizatörlüğünü yürüterek, uluslararası yük taşımacılığında yerinde çözümler sunmaktayız. 

Yükün depolanarak saklanması ve hatta alınması gibi işlemlerde de firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Bunun dışında müşteri talebine bağlı olarak gümrüklemesine kadar hizmet vererek, müşteri memnuniyeti konusunda sınırsız olduğumuzu gösteriyoruz. Alanında tamamen uzman ve eğitimli çalışanlarımız ile en düşük maliyet ve maksimum verimlilik anlayışıyla hizmet vermekteyiz. Romanya dışında Almanya yük taşımacılığı, İtalya nakliye hizmeti ve Yunanistan, Macaristan, Danimarka gibi pek çok ülkeye karşılıklı araçlar çıkartmaktayız. Üstelik bu ülkelerde faaliyet gösteren birçok köklü firmaya, çözüm ortağı olarak hizmet vermekteyiz.

Romanya Türkiye ve Türkiye Romanya arasında günlük karşılıklı olarak araç çıkışlarımız bulunmaktadır. Tüm yükünüz CMR yani yük sigortası güvencesiyle taşınarak, olası risklere karşı güvence altına alınmaktadır.

Romanya Parsiyel Nakliye

Metroport Grup tarafından sunulan hizmetlerden biri, Romanya parsiyel nakliye hizmetidir. Bu hizmet komple yük taşımacılığı yerine sadece parça yükü bulunan müşterilerimize verilmekte olup, maliyet bakımından parça yükü bulunanlar için çok daha avantajlı bir hizmettir.

Aynı araç içerisinde farklı firma yükleri sorunsuz olarak taşınmakta ve yerlerine teslim edilmektedir. Araç çıkışlarının sık ve hızlı olması nedeniyle, parça yükleriniz daha kısa sürede yerlerine ulaştırılır. Taşımacılık sırasında her firmanın yükü ayrı ve düzenli şekilde tasnif edildiği için, Romanya parsiyel taşımacılık hizmetinde herhangi bir sorunun yaşanması söz konusu olmamaktadır. Bu hizmetimizde yine tamamen CMR yük taşıma sigortası kapsamında verilmektedir.

+0

Filo

+0M

Ton Yük

+0B

Mutlu Müşteri

+0

Personel

Romanya Nakliye Hizmetleri

Komple çözüm anlayışıyla Romanya yük taşımacılığı ihtiyaçlarınıza cevap veren Metroport, teknolojik ve donanımlı alt yapısıyla sizler için en iyisini sunmaktadır. Romanya nakliye hizmeti boyunca süreç yönetimi de dahil olmak üzere ihtiyacınız olan tüm hizmetleri, tek çatı altında en uygun fiyatlarla almanız mümkündür. Romanya ve Türkiye genelinde ciddi bilinirliğe sahip firmalara çözüm ortağı olarak yürüttüğümüz operasyonel faaliyetlerimizin tamamında, müşteri memnuniyeti ile süreci teslim etmiş bulunmaktayız.

Uluslararası taşımacılık konusunda uzun yılların deneyimini üstün profesyonellik ve müşteri memnuniyeti anlayışıyla birleştirerek, sizlere en iyisini en uygun fiyatlara sunma gayretindeyiz.

 

Firmamızdan alacağınız hizmetler arasındaki Romanya komple nakliye hizmeti, eşya depolama ve süreçle alakalı tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. İhtiyaç duyulması halinde eşya depolama, taşıma ve süreç yönetimi gibi çeşitli konularda firmamızdan profesyonel hizmetler alabilirsiniz.

Firmamızın Romanya Nakliye hizmetleri arasında tekstil sektöründe sıklıkla kullanılan askılı taşımacılığına kapsamaktadır. Askılı tekstillerin nakliyesini doğru ve zamanında yapabilmemiz için taşıma filosunda yer alan askılı tekstillerin taşınması için özel taşıma ekipmanlarımız ve özel araçlarımız mevcuttur. Pantolon, ceket, etek ve aklınıza gelebilecek her şey zamanında ve kırışmadan ve düzenli olarak teslim edilir. Metroport olarak Romanya Askılı Tekstil taşımacılığı konusunda uzman ekibimiz ve tam donanımlı araçlarımız ile kesintisiz hizmet vermekteyiz. Yükünüzün boyutu ne olursa olsun gerek parsiyel gerekse komple olarak Yunanistan’a varışını sağlıyoruz. Romanya Tekstil Taşımacılığı hakkında detaylı bilgi için iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Romanya Proje taşımacılığı, özellikle ağır, havaleli, hacimli (çok uzun, çok geniş veya yüksek) yani gabari dışı malların taşınmasında kullanılır. Bu tip eşyalar genellikle kamu/özel sektör fabrika, rafineri, madencilik, enerji, inşaat vb. altyapı yatırımı için gerekli olan malzemeler, cihazlar veya ekipmanlardır. Öte yandan Romanya Proje Lojistiği, müşteriye özel dağıtım, depolama veya işleme ve nakliye işlemleri gibi karmaşık lojistik operasyonları ve görevleri içerir.

Firmamız 2003 yılından bugüne edindiği tecrübe ve birikimle Yunanistan Nakliye taşımacılığında bir çok proje taşımacılığı gerçekleştirmiştir. Yunanistan’ın tüm bölgelerinde etkin ve bölgesel çözümler üreten iş ortakları sayesinde Romanya Nakliye çözümleri altında tüm hizmetleri müşterine sağlamaktadır.

  • Yol izni alma
  • Lokal bilgilendirme
  • Teknik ekip tedariki
  • Ağır kargolama, depolama ve aktarım çözümlerinin sunulması
  • Sipariş takibi
  • Emtia sigortası
  • Belge çıkışı
  • Anahtar teslim maliyet
  • Vinç ve survey
  • Dış ticaret ile mevzuat desteğinin yapılması şeklindedir. Bunun dışındaki ihtiyaçlarınız için de bizimle görüşebilirsiniz.

Yılların getirmiş olduğu tecrübeyi profesyonel ve teknolojik hizmet anlayışı ile bütünleştiren Metroport Lojistik, Romanya minivan ekspress taşımacılık hizmeti vermektedir. Bu hizmet minibüs tarzı araçların yeterli olduğu taşımacılık işlerinde, hızın ön planda olduğu durumlarda daha avantajlı olmaktadır.

Romanya Türkiye ve tam tersi olarak çıkan minivan araçlar, yükünüzü en hızlı ve sorunsuz şekilde yerine ulaştırmaktadır. Parsiyel yani parça yük taşımacılığı ve diğer yöntemlere göre daha hızlı olduğu için, genellikle acil ihtiyaçlar için en iyi çözümlerden biri olarak görülmektedir.

Ürünlerinizin yüklenmesi, yüklerin indirilip sınıflandırılması, üzerlerine etkilet yapılması, yapısına göre ambalajlanması ve Romanya’nın herhangi bir noktasına dağıtımını sağlıyoruz.

Romanya depolama ve gümrükleme hizmetlerimiz kapsamında gümrüklü ve gümrüksüz olmak üzere iki farklı alanda eşyalarınızı güvenli bir şekilde depoluyoruz.

"Tehlikeli Maddelerin Karayoluyla Uluslararası Taşınmasına İlişkin Avrupa Anlaşması" olan ADR'nin uluslararası bir sözleşmedir. Yönerge, tehlikeli maddelerin kamuya açık yollarda insan sağlığına ve çevreye zarar vermeden güvenli ve düzenli bir şekilde taşınmasını sağlar. ADR direktifi kapsamında, taşıyıcının tehlikeli malları taşımak için ADR sertifikasına sahip olması gerekir. "Avrupa Anlaşması" ve "Resmi Gazete" de yayınlanan yönetmeliklere göre anlaşma, tehlikeli malların uluslararası nakliyesini gerçekleştiren çeşitli kamu veya özel kuruluşları kapsıyor. Şirketimiz anlaşma kapsamında gerekli tüm belgeleri sağlamaktadır.

Filomuzda bulunan araçlarımız Yunanistan Tehlikeli Madde Taşımacılığı için gerekli ekipmanlara sahip tam donanımlı araçlardır.

Romanya gabari dışı taşımacılık hizmetimiz ile ağır yüklerin tonaj, ulaşım, ağırlık planlarını düzenleyerek gitmesi gereken yere ulaştırıyoruz.

Bunun için özel araç ve ekipmanlarımız uzmanlarımız eşliğinde kullanılmaktadır.

Yükün farklı araç çeşitleri ile taşındığı bir taşımacılık sistemidir. Romanya multimodal taşımacılık sırasında müşterinin talebi veya gerek görülmesi halinde, maliyetleri düşürmek ve süreci hızlandırmak için bu taşımacılık modeli tercih edilebilmektedir.

Hizmetlerimiz arasında yer alan Romanya Konteyner Taşımacılığı alanında uzman ekibimiz ile sağlanmaktadır. Konteyner türleri ile yapılan taşımacılık türüdür. Konteynerler standart ölçülerde üretilir. Çeşitli şekillerde yüklenebilir ve farklı araçlara aktarılabilirler. Bu verimli taşıma da konteyner taşımacılığının avantajıdır. Konteynerin bir diğer avantajı da açılmaksızın bütün taşıma yollarında kullanılabilir. Uluslararası taşımacılıkta bu sebeple büyük önem arz etmektedir.

FCL / LCL: İki veya daha fazla ihracatçının malları bir konteyner’da ve ithalatçı tek şirkettir.

LCL / FCL: İhracatçı tarafından yüklenen konteyner ayrıca iki veya daha fazla ithalatçı yükleme kapasitesine sahiptir.

FCL / FCL: Bu durumda, tam bir konteyner yükü, bir ihracatçı ve bir ithalatçıdır.

LCL / LCL: Bu durumda, konteynere yüklenen malların bir kısmı ihracatçı ve ithalatçıdır.

Uçtan uca yönetiyoruz.

Nakliye süreci nasıl ilerliyor?

Müşteri temsilciniz tarafından süreç boyunca bilgilendiriy

Rezervasyon

Müşteri temsilciniz tarafından rezervasyon açılır.

Yükleme

Operasyon ekibi tarafından yükleme adresine araç sevki gerçekleştirilir.

Gümrükleme

Yüklenen aracınız gümrükleme işlemleri için gümrük idaresine sevk edilir.

Sevkiyat Yolda!

Gümrükleme işlemleri tamamlanan araç yola çıkar ve varış gümrüğündeki işlemler sonrası müşteriye teslimi gerçekleşir.

Bir sorunuz mu var? bu cevapları kontrol edin.

Hangi ülkeye ürün göndermek istiyorsunuz? Detayları hizmetlerimiz kısmından ulaşabilirsiniz.

Müşteri temsilcimiz rezervasyon işlemini aldıktan sonra belirlenen tarihte operasyon ekimiz tarafından yurt dışına sevk edilecek yüklerinin alımını gerçekleştirilir. Gümrük işlemleri sonrasında aracın yurt dışı sevki gerçekleşir.

CMR ve FFL sigorta kapsamında tüm yükler sigortalanır. Fakat ek sigorta yapılması tavsiye edilir.

Ülke

Ekibimize Danışın

Alanında uzman ekibimize soru sorun.
0/5 (0 Reviews)