Turkey I Poland I Greece I Romania

Slovakya Nakliye Komple Nakliye Parsiyel Nakliye Ekspres Minivan

Kurulduğumuz günden bugüne mekik dokuduğumuz ülke olan Slovakya'ya günlük çıkışlarımız ile Komple ve Parsiyel taşımacılık hizmeti vermekteyiz..

Komple Nakliye

Komple Nakliye

Parsiyel Nakliye

Parsiyel Nakliye

Express Nakliye

Express Nakliye

Rotamız başarınız.

Metroport ile Slovakya artık çok yakın!

Geniş acenta ve depolama ağımız ile Slovakya artık çok yakın! Özmal araçlarımız ile Slovakya'nın tamamına komple ve parsiyel nakliye hizmeti vermekteyiz. Uçtan uca nakliye çözümlerimiz ile bir çok kurumsal firmaya çözüm ortaklığı yapmaktayız.

Image
tnf
af
tesla
hsbc
boss
nestle

+15.000'den fazla mutlu müşteriye katılın!

Metroport Logistics

İşinize hız katıyoruz.

Slovakya Nakliye

Slovakya nakliye hizmeti ihtiyaçlarınızda komple, parsiyel, ekspress yük taşımacılığı çok çeşitli ve her ihtiyaca uygun çözümlerle yanınızdayız. 

Müşterilerimize yüksek standartları en uygun maliyetlerle sunmaktayız. C2 ve TIO sertifikalarına sahip olan Metroport Lojistik 100’e yakın tırın organizatörlüğünü üstlenen köklü bir firmadır.  

Filomuzdaki araçlar GPS ile anlık takip edilebildiği gibi yük sigortamızla müşterilerimizi tamamen güvence altına almaktayız. 

 

Slovakya Komple Nakliye

Slovakya komple nakliye hizmeti her iki yönlü her gün çıkışlarımızın olduğu hızlı, güvenilir ve uygun maliyetli lojistik seçeneklerimizden biridir. Bu nakliye türünde sizin yükünüze özel bir araç tahsis edilir. Araçtaki tüm yükleri sizin malzemeleriniz oluşturduğundan ürünleriniz vakit kaybetmeden alıcısına ulaştırılır. 

Transferi sağlanacak yükleriniz bir taşıma aracını dolduracak hacimdeyse komple nakliye hem zaman hem de maliyet açısından size avantaj sağlayacaktır. 

Slovakya Parsiyel Nakliye 

Slovakya parsiyel nakliye seçeneğimiz yükleri bir taşıma aracını doldurmaya yetmeyecek müşterilerimiz için ideal seçenekler arasındadır. Bu seçenekte yükleriniz diğer müşterilerimizin malzemeleriyle birlikte transfer edilir. Böylece maliyet de diğer müşterilerimizle birlikte pay edilmiş olur. 

Metroport güvencesi ile yükleriniz alıcısına en hızlı şekilde ulaşırken maliyetten de büyük bir ölçüde tasarruf etmiş olursunuz. Üstelik her gün Slovakya’dan Türkiye’ye, Türkiye’den Slovakya’ya çıkışlarımız olduğu için zaman açısından da hiçbir kayıp yaşamazsınız. 

+0

Filo

+0M

Ton Yük

+0B

Mutlu Müşteri

+0

Personel

Slovakya Nakliye Hizmetleri

Slovakya yük taşımacılığı ihtiyaçlarınızda yılların getirdiği deneyimimize güvenebilirsiniz. Avrupa’nın önde gelen şirketlerinin çözüm ortağı olan firmamızın temel misyonu transferi eksiksiz, hasarsız ve zamanında tamamlanın yanı sıra müşterilerine en uygun maliyetli çözümleri sunmaktadır.

Slovakya yük taşımacılığı hizmetini en uygun fiyatlarla sunarken Metroport Lojistik olarak kalite ve güvenlikten asla taviz vermemekteyiz.  Her çözüme uygun taşıtların yer aldığı geniş filomuzdaki tüm araçlar GPS üzerinden anlık olarak takip edilmektedir. Ayrıca yine tüm araçlarımız güvenlik kameraları ile donatılmıştır. Bu sayede yükünüzün son durumundan anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Firmamızın Slovakya Nakliye hizmetleri arasında tekstil sektöründe sıklıkla kullanılan askılı taşımacılığına kapsamaktadır. Askılı tekstillerin nakliyesini doğru ve zamanında yapabilmemiz için taşıma filosunda yer alan askılı tekstillerin taşınması için özel taşıma ekipmanlarımız ve özel araçlarımız mevcuttur. Pantolon, ceket, etek ve aklınıza gelebilecek her şey zamanında ve kırışmadan ve düzenli olarak teslim edilir. Metroport olarak Slovakya Askılı Tekstil taşımacılığı konusunda uzman ekibimiz ve tam donanımlı araçlarımız ile kesintisiz hizmet vermekteyiz. Yükünüzün boyutu ne olursa olsun gerek parsiyel gerekse komple olarak Yunanistan’a varışını sağlıyoruz. Slovakya Tekstil Taşımacılığı hakkında detaylı bilgi için iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Slovakya proje taşımacılığı hizmetimizle büyük hacimli ve ağır, gabari dışı yüklerinizi planlanan zaman içerisinde ve en uygun maliyetlerle taşıyoruz. 

Bu taşıma modelinde yüklemeden boşaltıma tüm süreç alanında deneyimli, uzman personellerimiz tarafından gerçekleştirilir. Sürecin tüm aşamalarıyla ilgili müşterilerimiz detaylı bir şekilde bilgilendirilir. Planlamanın detaylı bir şekilde yapılmasının ve güvenlik önlemlerinin kusursuz bir şekilde alınmasının yanı sıra yük sigortamız ile müşterilerimizin riski sıfıra indirilir. 

Geniş ve benzersiz iletişim ağımız ile ihtiyaç duyulduğunda müşterilerimize projenin her aşamasında destek sunabilmekteyiz. 

Slovakya nakliye hizmeti ihtiyaçlarınızda yukarıda sıraladığımız seçeneklerin yanı sıra ADR’li eşya taşımacılığı, gabari dışı taşımacılık ve konteynır taşımacılığı gibi farklı çözümler de sunmaktayız. İhtiyacınıza en uygun nakliye çözümlerinizi uygun maliyetlerle sunabilmemiz ve Metroport Lojistik kalitesiyle tanışmak için bizimle iletişime geçin. 

Slovakya minivan ekspress taşımacılık özellikle hız unsurunun ön planda tutulduğu lojistik ihtiyaçlarında güvenle tercih edilebilir. Bu seçenekte yükünüz alıcının kapısına kadar güvenle ve hızla ulaşacaktır. 

Özel donanımlara sahip minivan araçlarımı ve ihtiyaca en uygun şekilde planlanan güzergahlarla yükünüzün teslimatını gerçekleştirmekteyiz. Ticari verimliliğinizi ve ihracat kapasitenizi arttırabilmek adına tüm detayların titizlikle planlandığı Slovakya minivan taşımacılık hizmetimizle tam olarak planlanan saatte yükünüzü alıcıya teslim ediyoruz. 

Üstelik minivan araçlarımız da tıpkı diğer taşıma araçlarımız gibi GPS ile anlık takip edilebilmektedir. Ayrıca minivan araçlarımız da güvenlik kameraları ile donatılmıştır. 

Ürünlerinizin yüklenmesi, yüklerin indirilip sınıflandırılması, üzerlerine etkilet yapılması, yapısına göre ambalajlanması ve Slovakya’nın herhangi bir noktasına dağıtımını sağlıyoruz.

Slovakya depolama ve gümrükleme hizmetlerimiz kapsamında gümrüklü ve gümrüksüz olmak üzere iki farklı alanda eşyalarınızı güvenli bir şekilde depoluyoruz.

"Tehlikeli Maddelerin Karayoluyla Uluslararası Taşınmasına İlişkin Avrupa Anlaşması" olan ADR'nin uluslararası bir sözleşmedir. Yönerge, tehlikeli maddelerin kamuya açık yollarda insan sağlığına ve çevreye zarar vermeden güvenli ve düzenli bir şekilde taşınmasını sağlar. ADR direktifi kapsamında, taşıyıcının tehlikeli malları taşımak için ADR sertifikasına sahip olması gerekir. "Avrupa Anlaşması" ve "Resmi Gazete" de yayınlanan yönetmeliklere göre anlaşma, tehlikeli malların uluslararası nakliyesini gerçekleştiren çeşitli kamu veya özel kuruluşları kapsıyor. Şirketimiz anlaşma kapsamında gerekli tüm belgeleri sağlamaktadır.

Filomuzda bulunan araçlarımız Yunanistan Tehlikeli Madde Taşımacılığı için gerekli ekipmanlara sahip tam donanımlı araçlardır.

Slovakya gabari dışı taşımacılık hizmetimiz ile ağır yüklerin tonaj, ulaşım, ağırlık planlarını düzenleyerek gitmesi gereken yere ulaştırıyoruz.

Bunun için özel araç ve ekipmanlarımız uzmanlarımız eşliğinde kullanılmaktadır.

Slovakya multimodal taşımacılık hizmetimiz ihtiyacınıza en uygun çözümleri hesaplayarak farklı taşıma yollarını bir araya getiriyoruz. Böylece müşterilerimize tek bir sözleşme ile tüm ulaştırma seçeneklerinin avantajlarını sunabiliyoruz. 

Baştan sona uzman ekibimizin planladığı ve yönetimini üstlendiği süreçte hava, kara ya da deniz yolu gibi tüm seçenekler değerlendiriyor ve tamamen size özel bir taşımacılık operasyonu gerçekleştiriyoruz. 

Multimodal taşımacılık sayesinde en hızlı ve en güvenilir çözümleri uygun maliyetlerle size sunuyoruz. Metroport Lojistik kalitesinden hiçbir aşamada taviz vermediğimiz gibi anlık olarak yükünüzün nerede olduğunu takip edebilme imkanını da sunuyoruz. 

Hizmetlerimiz arasında yer alan Slovakya Konteyner Taşımacılığı alanında uzman ekibimiz ile sağlanmaktadır. Konteyner türleri ile yapılan taşımacılık türüdür. Konteynerler standart ölçülerde üretilir. Çeşitli şekillerde yüklenebilir ve farklı araçlara aktarılabilirler. Bu verimli taşıma da konteyner taşımacılığının avantajıdır. Konteynerin bir diğer avantajı da açılmaksızın bütün taşıma yollarında kullanılabilir. Uluslararası taşımacılıkta bu sebeple büyük önem arz etmektedir.

FCL / LCL: İki veya daha fazla ihracatçının malları bir konteyner’da ve ithalatçı tek şirkettir.

LCL / FCL: İhracatçı tarafından yüklenen konteyner ayrıca iki veya daha fazla ithalatçı yükleme kapasitesine sahiptir.

FCL / FCL: Bu durumda, tam bir konteyner yükü, bir ihracatçı ve bir ithalatçıdır.

LCL / LCL: Bu durumda, konteynere yüklenen malların bir kısmı ihracatçı ve ithalatçıdır.

Uçtan uca yönetiyoruz.

Nakliye süreci nasıl ilerliyor?

Müşteri temsilciniz tarafından süreç boyunca bilgilendiriy

Rezervasyon

Müşteri temsilciniz tarafından rezervasyon açılır.

Yükleme

Operasyon ekibi tarafından yükleme adresine araç sevki gerçekleştirilir.

Gümrükleme

Yüklenen aracınız gümrükleme işlemleri için gümrük idaresine sevk edilir.

Sevkiyat Yolda!

Gümrükleme işlemleri tamamlanan araç yola çıkar ve varış gümrüğündeki işlemler sonrası müşteriye teslimi gerçekleşir.

Bir sorunuz mu var? bu cevapları kontrol edin.

Hangi ülkeye ürün göndermek istiyorsunuz? Detayları hizmetlerimiz kısmından ulaşabilirsiniz.

Müşteri temsilcimiz rezervasyon işlemini aldıktan sonra belirlenen tarihte operasyon ekimiz tarafından yurt dışına sevk edilecek yüklerinin alımını gerçekleştirilir. Gümrük işlemleri sonrasında aracın yurt dışı sevki gerçekleşir.

CMR ve FFL sigorta kapsamında tüm yükler sigortalanır. Fakat ek sigorta yapılması tavsiye edilir.

Ülke

Ekibimize Danışın

Alanında uzman ekibimize soru sorun.
0/5 (0 Reviews)