Turkey I Poland I Greece I Romania

Turcja-Polska Transport FTL Transport LTL Transport

Świadczymy kompleksowe i częściowe usługi transportowe z naszymi codziennymi wyjazdami do Polski, kraju, do którego jeździmy od dnia powstania.

Nasza trasa to Twój sukces.

Z Metroport Polska-Turcja jest teraz bardzo blisko!

Dzięki naszej szerokiej sieci agencyjnej i magazynowej Turcja-Polska jest teraz bardzo blisko! Naszymi własnymi pojazdami zapewniamy pełne i częściowe usługi transportowe do całej Polski, w szczególności do Łodzi, Wrocławia, Poznania i Warszawy, Stambułu, Edirne, Tekirdağ, Kocaeli, Sakarya, Bursa, Izmir, Ankara. Jesteśmy partnerem w zakresie rozwiązań dla wielu firm korporacyjnych z naszymi kompleksowymi rozwiązaniami transportowymi.

Image
tnf
af
tesla
hsbc
boss
nestle

Dołącz do ponad +15 000 zadowolonych klientów!

Metroport Logistics

Przyspieszamy Twój biznes.

Polska-Turcja Kompletny Transport


Nasz kompletny transport do Turcji-Polska realizujemy w dwóch kierunkach. Zapewnia niezawodne i bezproblemowe przesyłanie transportowanego materiału poprzez uwzględnienie etapu planowania przed transportem. Codziennie mamy kompletną usługę wylotową z Turcji do Polski iz Polski do Turcji.

Kompletna usługa transportowa jest świadczona między dowolnymi dwoma pożądanymi punktami. Aby planowanie przebiegło prawidłowo, nasza firma musi otrzymać kompletną i kompletną informację. Następnie nasi eksperci zapewniają, aby określić najbardziej odpowiednią technikę transportu dla transportowanego materiału oraz zespół, który będzie odpowiedzialny za tę technikę.

Transport częściowy Polska-Turcja


Jednym z procesów, którym możesz się zająć z naszą firmą jest transport częściowy do Polski. Codziennie wykonujemy częściowe wyjazdy z Turcji do Polski iz Polski do Turcji.

Transport częściowy Turcja-Polska jest wygodniejszy pod względem kosztów niż transport całkowity. Ładujemy różne ładunki firmowe na jeden pojazd i dostarczamy tego samego dnia. W ten sposób Twoje materiały oszczędzają czas i fracht bez czekania na inną przesyłkę. Bez względu na powód Twojej potrzeby, wszystkie kroki zostaną zastosowane z taką samą skrupulatnością w procesie częściowego transportu w Polsce, tak jak w przypadku pełnego transportu do Polski.

Kiedy Twój ładunek dotrze do Twojego klienta, wszystkie procesy rozładunkowe są sprawdzane przez naszego kierowcę i rozładowywane. Nasza kadra składa się z doświadczonych osób, które przeszły specjalne przeszkolenie w zakresie załadunku i rozładunku ładunków bez uszkodzeń.

Podczas załadunku materiałów w naszym magazynie, technika aplikacji jest ustalana w zależności od elementów materiału i zapewniany jest odpowiedni załadunek. Przy określaniu techniki aplikacji profesjonalnie brane są pod uwagę takie czynniki jak rodzaj transportowanego materiału oraz zastosowanie materiałów, które zminimalizują możliwość uszkodzenia.

+0

Filo

+0M

Ton Yük

+0B

Mutlu Müşteri

+0

Personel

Polonya Nakliye Hizmetleri

Alanında eğitim almış ve oldukça deneyimli ekibimiz ile uluslararası taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Polonya nakliye ihtiyacınızı da karşılayacak olan ekibimiz dilediğiniz her ilden çıkışlı işlem yapmaktadır. Polonya Nakliye’de lider konumda olan firmamız Polonya’daki depolama ve acenta ağımız ile yükleme ile ilgili tüm 2 prosedürleri eksiksiz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Sahip olduğumuz belgeler kapsamında (C2, TIO) 100’ yakın aracın organizatörlüğünü yapmaktayız.

Hem Polonya’dan Türkiye’nin herhangi bir iline hem de Türkiye’den Polonya’nın herhangi bir merkezine sizlere %100 hasarsız olarak taşımacılık imkanı sunuyoruz

 • Tekstil ürünleri için askılı taşımacılığı sistemi
 • Proje taşımacılığı
 • Minivan ekspress taşımacılık
 • Depolama ve gümrükleme hizmetleri
 • ADR’li eşya taşımacılığı
 • Gabari dışı taşımacılık
 • Multimodal taşımacılık
 • Konteynır taşımacılığı şeklindedi

Polonya askılı taşımacılığı işlemimiz ithalat ihracatı yapılan giyim, tekstil ürünlerinin yapısını bozmadan sağlam bir şekilde ülkeye girişini ya da ülkeden çıkışını sağlamak şeklinde uygulanmaktadır.

Polonya proje taşımacılığı işlemlerimiz kapsamında size sunabileceğimiz hizmetler:

 • Yol izni alma
 • Lokal bilgilendirme
 • Teknik ekip tedariki
 • Ağır kargolama, depolama ve aktarım çözümlerinin sunulması
 • Sipariş takibi
 • Emtia sigortası
 • Belge çıkışı
 • Anahtar teslim maliyet
 • Vinç ve survey
 • Dış ticaret ile mevzuat desteğinin yapılması şeklindedir. Bunun dışındaki ihtiyaçlarınız için de bizimle görüşebilirsiniz.

Polonya minivan ekspress taşımacılık hizmetimiz hızlı teslimatlarımız için uyguladığımız bir nakliye tekniğidir. Gidilecek olan yere en hızlı şekilde varmak adına küçük ve hızlı bir aracın gönderilmesi sağlanmaktadır.

Gerekli durumlarda araç sayısı ve çalışan ekip üyesi sayısı arttırılabilir. Eşya çokluğu konusunda endişelenmeye gerek yoktur.

Ürünlerinizin yüklenmesi, yüklerin indirilip sınıflandırılması, üzerlerine etkilet yapılması, yapısına göre ambalajlanması ve Polonya’nın herhangi bir noktasına dağıtımını sağlıyoruz.

Polonya depolama ve gümrükleme hizmetlerimiz kapsamında gümrüklü ve gümrüksüz olmak üzere iki farklı alanda eşyalarınızı güvenli bir şekilde depoluyoruz.

Polonya ADR’li eşya taşımacılığı işlem kapsamımızda işleme uygun özel araçlarımız bulunmaktadır.

Çevrenin ve insan sağlığının güvenliğine uygun ADR belgelerimizle tehlikeli maddelerin taşınması konusunda Polonya ve Türkiye arasında çift taraflı hizmet desteği sağlıyoruz.

Araçlarımızın sertifika, izin ve kontrolleri tamdır.

Polonya gabari dışı taşımacılık hizmetimiz ile ağır yüklerin tonaj, ulaşım, ağırlık planlarını düzenleyerek gitmesi gereken yere ulaştırıyoruz.

Bunun için özel araç ve ekipmanlarımız uzmanlarımız eşliğinde kullanılmaktadır.

Polonya multimodal taşımacılık hizmetimiz ile birden fazla taşınma türünün ihtiyaca yönelik olarak bir araya getirilmesi ile yüklerinizi iki nokta arasında aktarıyoruz.

Gerekli durumlarda farklı taşıma yollarını kullanan geniş kapsamlı çalışmalara açık bir firmayız. Burada hem hız kazanmak hem de taşınanları hasarsız şekilde ulaştırmak tıpkı diğer işlemlerde olduğu gibi hesaplanmaktadır.

Polonya konyetnır taşımacılığı hizmetimiz sayesinde çeşitli konteynırların içerisinde yer alan yüklerinizi kolayca aktararak ya da aktarım noktalarına ulaştırarak taşıyabiliriz.

Örnek olarak gemi ile devam edecek yolculuklarda gemiye konteynırların ulaştırılması ya da aktarım yapılacak başka herhangi bir noktaya ulaşım ve yüklemesini sağlıyoruz.

Bu sayede oldukça verimli bir işlem imkanı sunuyoruz. 

Uçtan uca yönetiyoruz.

Nakliye süreci nasıl ilerliyor?

Müşteri temsilciniz tarafından süreç boyunca bilgilendiriy

Rezervasyon

Müşteri temsilciniz tarafından rezervasyon açılır.

Yükleme

Operasyon ekibi tarafından yükleme adresine araç sevki gerçekleştirilir.

Gümrükleme

Yüklenen aracınız gümrükleme işlemleri için gümrük idaresine sevk edilir.

Sevkiyat Yolda!

Gümrükleme işlemleri tamamlanan araç yola çıkar ve varış gümrüğündeki işlemler sonrası müşteriye teslimi gerçekleşir.

0/5 (0 Reviews)