Turkey I Poland I Greece I Romania

Yunanistan Nakliye Komple Nakliye Parsiyel Nakliye Ekspres Minivan

Kurulduğumuz günden bugüne mekik dokuduğumuz ülke olan Yunanistan'a günlük çıkışlarımız ile Komple ve Parsiyel taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Komple Nakliye

Komple Nakliye

Parsiyel Nakliye

Parsiyel Nakliye

Express Nakliye

Express Nakliye

Rotamız başarınız.

Metroport ile Yunanistan artık çok yakın!

Geniş acenta ve depolama ağımız ile Yunanistan artık çok yakın! Özmal araçlarımız ile Yunanistan'ın tamamına komple ve parsiyel nakliye hizmeti vermekteyiz. Uçtan uca nakliye çözümlerimiz ile bir çok kurumsal firmaya çözüm ortaklığı yapmaktayız.

Image
tnf
af
tesla
hsbc
boss
nestle

+15.000'den fazla mutlu müşteriye katılın!

Metroport Logistics

İşinize hız katıyoruz.

Yunanistan Komple Nakliye

Firmamızın sağlamış olduğu hizmetler arasında Yunanistan Komple Nakliye hizmeti bulunmaktadır. Yunanistan sınırları içerisinde toplamda 57.000 metre kare depolama hizmeti verebilen firmamız, Türkiyeden Yunanistana ve Yunanistandan farklı ülkelere 150’ye yakın aracımız ile taşımacılık hizmeti sağlamaktadır. Türkiyeden haftanın her günü komple nakliye sağladığımız araçlarımız çıkış yapmaktadır.

Lojistik sektörünün en köklü şirketlerinden biri olan firmamız, C2 ve TIO belgeleri kapsamında bir nakliye firması yanı sıra karayolu organizatörlüğü yapmaktadır. Böylelikle Yunanistanda ve Türkiyede tüm şehirlerden Yunanistan Komple Nakliye çıkış hizmetini sağlayabilmektedir. Yunanistan Komple Nakliye firmanıza ait yükün farklı bir firmanın yükü olmamak şartıyla tek bir araç ile Yunanistan’a nakliyesini sağlamaktayız. Yükünüz araca yüklenmesinden itibaren firmamızın CMR sigortası tarafından güvence altına alınır. Araçlarımız teknolojik alt yapımız ile uzaktan takip edilebilmekte ve Şoförlerimiz anlık elektronik ortam üstünden görüşme sağlanabilmektedir. Yunanistan Komple Nakliye hizmeti Yunanistan FTL Taşımacılık olarakta adlandırılmaktadır. FTL : Full Truck Load  

Yunanistan Komple Nakliye hizmeti sürat, güvenlik bakımından diğer taşımacılık türlerine göre daha avantajlıdır. Yükün herhangi bir elleçleme görmemesi ve aracın yola çıkmak için farklı bir yük beklememesi bu taşıma türünün tercih edilmesinin sebeplerindendir.

Yunanistan Parsiyel Nakliye

Metroport Group olarak Yunanistan’ın ve Türkiye’nin en büyük firmalarına Yunanistan Parsiyel Taşımacılık’ta çözüm ortaklığı yapmaktayız. Yunanistan’da bulunan geniş acenta ve depolama ağımız ile müşterimizin ihtiyaçlarına anlık ve uygun maliyetler ile hizmet sağlamaktayız. Firmanızın yüklerinizi alım noktasından teslim noktasına kadar güvenli bir şekilde ulaştırılması konusunda tüm gerekli önlemler alınarak hareket edilmektedir. 2003 yılından günümüze Yunanistan Parsiyel Taşımaclık’ta bir çok büyük firmaya lojistik çözümler sunan firmamız edindiği tecrübe ve birikimle hizmet vermeye devam etmektedir.

Yunanistan Parsiyel Taşımacılık hizmetimiz dahilinde yükleriniz; hacim ve ağırlık boyutunda hesaplanmaktadır. Bu da daha uygun fiyatlara gönderim yapabilmenize olanak tanır. Parsiyel taşımacılık hizmetimiz; Aynı gün içerisinde gönderilmesi gereken farklı firma yüklerinin, aynı araç içerisinde gönderimini sağlamaktadır. Firmamız toplamda Yunanistan’da 100’e yakın aracın organizatörlüğü yapmaktadır. Her gün çift taraflı olarak grupaj araç çıkışı sağlamaktayız. Yunanistan Parsiyel Nakliye hizmetimiz müşterilerimizin belirlediği termin sürelerinde alıcılara güvenli şekilde teslimi sağlanmaktadır. Tüm yüklerin trailer üzerinde konumlandırılması gerekli güvenlik önlemlerin alınması konusunda alanında uzman ekip çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Yüklemeler sırasında anlık olarak veri akışı çevrimiçi olarak takip edilebilmektedir. Depolarımızda ve araçlarımızda bulunan kameralar ile yüklerin güvenliği en üst seviyeye çıkarılmaktadır. Firmamız ile iletişime geçerek yükleriniz için en uygun fiyatlı profesyonel hizmetler konusunda bilgi alabilirsiniz.

+0

Filo

+0M

Ton Yük

+0B

Mutlu Müşteri

+0

Personel

Yunanistan Nakliye Hizmetleri

Metroport olarak Yunanistan'a 50’nin üzerinde profesyonel çalışan, tam donanımlı altyapı ve kusursuz iletişim ağı ile kaliteli hizmet vermekteyiz. Teknoloji yatırımına önem veren bir firma olarak Kullanılan uydu sistemleri ile sürücülerle elektronik ortamda yazışarak bağlantı kurulmakta, sevkiyat, mesafe ve maliyetler bilgisayar ortamında tespit edilmektedir.

Metroport, sadece bir lojistik firması değil süreç yöneticisidir. İthalat ve İhracat işlemlerinizde Depolama, Gümrükleme ve Lojistik gibi tüm ihtiyaçları karşılar. Sahip olduğumuz belgeler dahilinde 150'e yakın aracın organizatörlüğü yapmaktayız. Yunanistan'ın dev projelerini Metroport Group olarak tüm süreçleriyle yönetmekteyiz.

Yunanistan nakliye hizmetini sizlere sunan firmamız ile tüm yüklerinizi Türkiye’nin her yerinden Yunanistan’a tüm bölgelerine gönderimini sağlayabilirsiniz. Her gün komple nakliye ve parsiyel nakliye çıkışlarımız bulunmaktadır. Firmanızın Yunanistan’a gönderim yapacağı yüklerin depolanmasını ve tek seferde Yunanistan’a taşınmasını sağlamaktayız. Yunanistan’da bulunan çok sayıda büro ve çalışanlarımız ile yükleriniz ve alıcı firmalar hakkında her zaman bağlantı kurabiliyor ve sizlere bilgi verebiliyoruz.

Sizlere sunduğumuz Yunanistan nakliye hizmeti ile her gün çıkışı bulunan komple ve parsiyel araçlarımız sayesinde yüklerinizi en kısa sürede alıcılarına teslimi gerçekleştiriyoruz. Hizmetlerimiz bölge açısından herhangi bir sınır bulundurmamaktadır. Tüm yükleriniz ve tüm eşyalarınız; Türkiye’nin her bölgesinden alınarak Yunanistan’da istediğiniz adrese ulaştırılmaktadır. Yurt dışı lojistik hizmetlerimiz sayesinde gönderim yapacağınız tüm yükler, firmamız tarafından depolanır ve her biri güvence altına alınır. Vaktinde ve güvenilir şekilde teslimi sağlanır.

Firmamızın Yunanistan Nakliye hizmetleri arasında tekstil sektöründe sıklıkla kullanılan askılı taşımacılığına kapsamaktadır. Askılı tekstillerin nakliyesini doğru ve zamanında yapabilmemiz için taşıma filosunda yer alan askılı tekstillerin taşınması için özel taşıma ekipmanlarımız ve özel araçlarımız mevcuttur. Pantolon, ceket, etek ve aklınıza gelebilecek her şey zamanında ve kırışmadan ve düzenli olarak teslim edilir. Metroport olarak Yunanistan Askılı Tekstil taşımacılığı konusunda uzman ekibimiz ve tam donanımlı araçlarımız ile kesintisiz hizmet vermekteyiz. Yükünüzün boyutu ne olursa olsun gerek parsiyel gerekse komple olarak Yunanistan’a varışını sağlıyoruz. Yunanistan Tekstil Taşımacılığı hakkında detaylı bilgi için iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Yunanistan Proje taşımacılığı, özellikle ağır, havaleli, hacimli (çok uzun, çok geniş veya yüksek) yani gabari dışı malların taşınmasında kullanılır. Bu tip eşyalar genellikle kamu/özel sektör fabrika, rafineri, madencilik, enerji, inşaat vb. altyapı yatırımı için gerekli olan malzemeler, cihazlar veya ekipmanlardır. Öte yandan Yunanistan Proje Lojistiği, müşteriye özel dağıtım, depolama veya işleme ve nakliye işlemleri gibi karmaşık lojistik operasyonları ve görevleri içerir.

Firmamız 2003 yılından bugüne edindiği tecrübe ve birikimle Yunanistan Nakliye taşımacılığında bir çok proje taşımacılığı gerçekleştirmiştir. Yunanistan’ın tüm bölgelerinde etkin ve bölgesel çözümler üreten iş ortakları sayesinde Yunanistan Nakliye çözümleri altında tüm hizmetleri müşterine sağlamaktadır.

  • Yol izni alma
  • Lokal bilgilendirme
  • Teknik ekip tedariki
  • Ağır kargolama, depolama ve aktarım çözümlerinin sunulması
  • Sipariş takibi
  • Emtia sigortası
  • Belge çıkışı
  • Anahtar teslim maliyet
  • Vinç ve survey
  • Dış ticaret ile mevzuat desteğinin yapılması şeklindedir. Bunun dışındaki ihtiyaçlarınız için de bizimle görüşebilirsiniz.

Yunanistan minivan ekspress taşımacılık hizmetimiz hızlı teslimatlarımız için uyguladığımız bir nakliye tekniğidir. Gidilecek olan yere en hızlı şekilde varmak adına küçük ve hızlı bir aracın gönderilmesi sağlanmaktadır.

Gerekli durumlarda araç sayısı ve çalışan ekip üyesi sayısı arttırılabilir. Eşya çokluğu konusunda endişelenmeye gerek yoktur.

Ürünlerinizin yüklenmesi, yüklerin indirilip sınıflandırılması, üzerlerine etkilet yapılması, yapısına göre ambalajlanması ve Polonya’nın herhangi bir noktasına dağıtımını sağlıyoruz.

Polonya depolama ve gümrükleme hizmetlerimiz kapsamında gümrüklü ve gümrüksüz olmak üzere iki farklı alanda eşyalarınızı güvenli bir şekilde depoluyoruz.

"Tehlikeli Maddelerin Karayoluyla Uluslararası Taşınmasına İlişkin Avrupa Anlaşması" olan ADR'nin uluslararası bir sözleşmedir. Yönerge, tehlikeli maddelerin kamuya açık yollarda insan sağlığına ve çevreye zarar vermeden güvenli ve düzenli bir şekilde taşınmasını sağlar. ADR direktifi kapsamında, taşıyıcının tehlikeli malları taşımak için ADR sertifikasına sahip olması gerekir. "Avrupa Anlaşması" ve "Resmi Gazete" de yayınlanan yönetmeliklere göre anlaşma, tehlikeli malların uluslararası nakliyesini gerçekleştiren çeşitli kamu veya özel kuruluşları kapsıyor. Şirketimiz anlaşma kapsamında gerekli tüm belgeleri sağlamaktadır.

Filomuzda bulunan araçlarımız Yunanistan Tehlikeli Madde Taşımacılığı için gerekli ekipmanlara sahip tam donanımlı araçlardır.

Polonya gabari dışı taşımacılık hizmetimiz ile ağır yüklerin tonaj, ulaşım, ağırlık planlarını düzenleyerek gitmesi gereken yere ulaştırıyoruz.

Bunun için özel araç ve ekipmanlarımız uzmanlarımız eşliğinde kullanılmaktadır.

Multimodal Taşımacılık, farklı taşıma araçları veya üniteleriyle, birden fazla taşıma çeşidi kullanılarak yapılan taşıma biçimidir. Multimodal taşımacılıkta yükler, bulunduğu kaptan başka bir kaba aktarılmak suretiyle farklı taşıma yollarıyla yoluna devam eder. Multimodal taşımacılık sisteminde, yükleme ve varış noktaları arasında kullanılan tüm taşıma yolları için yalnızca tek bir taşımacılık sözleşmesi yapılır.

Multimodal yani çok modlu taşımacılık tipinde tüm yolculuk, ayrı ayrı aşamalardan oluşan bir süreç değil, entegre bir sistemdir. Genellikle uzun rotalı taşımalarda kullanılan Multimodal taşımacılık sistemini Yunanistan Nakliyeye entegre eden firmamız Pire ve Patra limanlarına yaptığı gemi taşımaları sonrası limanda bulunan çekiciler ile konteynırları kara yolu ile alıcıların adreslerine teslim edilmektedir.

Hizmetlerimiz arasında yer alan Yunanistan Konteyner Taşımacılığı alanında uzman ekibimiz ile sağlanmaktadır. Konteyner türleri ile yapılan taşımacılık türüdür. Konteynerler standart ölçülerde üretilir. Çeşitli şekillerde yüklenebilir ve farklı araçlara aktarılabilirler. Bu verimli taşıma da konteyner taşımacılığının avantajıdır. Konteynerin bir diğer avantajı da açılmaksızın bütün taşıma yollarında kullanılabilir. Uluslararası taşımacılıkta bu sebeple büyük önem arz etmektedir.

FCL / LCL: İki veya daha fazla ihracatçının malları bir konteyner’da ve ithalatçı tek şirkettir.

LCL / FCL: İhracatçı tarafından yüklenen konteyner ayrıca iki veya daha fazla ithalatçı yükleme kapasitesine sahiptir.

FCL / FCL: Bu durumda, tam bir konteyner yükü, bir ihracatçı ve bir ithalatçıdır.

LCL / LCL: Bu durumda, konteynere yüklenen malların bir kısmı ihracatçı ve ithalatçıdır.

Uçtan uca yönetiyoruz.

Nakliye süreci nasıl ilerliyor?

Metroport tüm süreçte uçtan uca sizinle!

Rezervasyon

Müşteri temsilciniz tarafından rezervasyon açılır.

Yükleme

Operasyon ekibi tarafından yükleme adresine araç sevki gerçekleştirilir.

Gümrükleme

Yüklenen aracınız gümrükleme işlemleri için gümrük idaresine sevk edilir.

Sevkiyat Yolda!

Gümrükleme işlemleri tamamlanan araç yola çıkar ve varış gümrüğündeki işlemler sonrası müşteriye teslimi gerçekleşir.

Bir sorunuz mu var? bu cevapları kontrol edin.

Hangi ülkeye ürün göndermek istiyorsunuz? Detayları hizmetlerimiz kısmından ulaşabilirsiniz.

Müşteri temsilcimiz rezervasyon işlemini aldıktan sonra belirlenen tarihte operasyon ekimiz tarafından yurt dışına sevk edilecek yüklerinin alımını gerçekleştirilir. Gümrük işlemleri sonrasında aracın yurt dışı sevki gerçekleşir.

CMR ve FFL sigorta kapsamında tüm yükler sigortalanır. Fakat ek sigorta yapılması tavsiye edilir.

Varış ülkesine göre değişmektedir. İlgili birimden destek alınız.

Ekibimize Danışın

Alanında uzman ekibimize soru sorun.
5/5 (2 Reviews)